Şimdi Ara

D segment araç tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
5.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Valla bu 301 elysee opelde edition bunlarin sifirini alip odeyecegim vergisine dusuk model accord mondeo avensis 2.0 motoruna odeyecegim vergiden cok üzülürüm. Bana basit araclar izlenimini veriyor. Icime sinerek kullanmadiktan sonra geregi yok. Yine de tavsiyen icin tesekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.m

sizin açınızdan sizi cezbeden öne çıkan özellikleri nedir acaba tavsiye ettiğiniz aracın.

çoğu e segmentte opsiyonel olan yani en az 2-3 bin euro olan arka çift yönlü klimanın standart olması. sorunsuz bir şanzımana sahip olması. donanım dediğin zaman aklına gelen bir araçta beklediğin herşeyin mevcut olması. ister hdi motor ister thp motor en az yakanlar listesinin en başında. güvenlik desen eksik hiçbir yanı yok. konfor desen gayet yerinde ve tatmin edici. zaten navi geri görüş yağmur sensörü deri koltuk koltuk ısıtma led ve xenon otomatik açılır bagaj kapağı 18 inç jant elektrikli ve katlanır sinyalli ısıtmalı yan aynalar ön arka park sensörü iyi bir ses sistemi standart üstü ses yalıtımı elektrikli bel destekli koltuklar direksiyon arkası vites değiştirme kulakçıkları direksiyon üzerinde kısayol tuşları gibi birsürü donanımın standart olması. ama allure donanımda bunlar standart.

eksileri hiçmi yok bu aracın elbette var. uzun zaman bozuk yolda iç kısımlarda oluşan trim sesleri. yüksek hızlarda virajlarda bana göre pek güven vermemesi (iyi bir yol tutuşa sahip araç kullanıyorum. kişiye göre bu seçenek değişir).

• TSY kullanıcısına yanıt
    mardin dargeçit nere hayal dünyanı seveyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 508 1.6 hdi allure, veya insignia 2.0 cdti cosmo 👍👍

• şunu anladım marka model takıntısı yoksa D segmentte ikinci el araç seçmek gerçekten zor. kullanacağımız araçta çok donanım istemiyorum fazladan hız sabitleyici işimi görür konforlu güvenli birde sorunsuz olsun istiyorum en azından minumum derecede olsun o yüzden pejo citreon cazip gelmiyor insignia güzel araç ama yakıt konusunda birde iç hacim konusunda pek beğenmiyorum.Renault hiç düşünmüyorum C olsun D olsun sürekli yeni bi marka çıkarıyor. aracın piyasası kalmıyor. passata gelecek olursak ww jettayı çıkardıktan sonra üzerine araçlara 1.4 1.2 motor yapıp düşük beygir araçlarıyla biraz ele gelecek motorları arasında dünyanın farkı oluşmuş. o öyle soğuttu. Accord mondeo avensis içinde 1.6 motorları bir de lpg kullanacaz tereddütüm var 1.6 üzerindeki motorlarıda adamlar kullanmış arkadaş az düşük km olsun diyorsun bulmak zor. bayağı sıkıntı

• Avensislere bakın derim, lpg ile iyi gider

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.