Şimdi Ara

D&R'da Çalışmak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
6
Favori
58.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhaba bende d&r da çalıştım kitap reyonu ve lojistik depo bölümünü geç kitap reyonunda sürekli kitap taşırsın kitap yerleştirisin depoda mağazada satılan ne kadar şe var ise onları taşırsın hele bayram günleri falan yoğun acaip olur günde en az 30 koli mal taşırsın satış danışmanlığı da zordur sürekli rafları toplamak zorundasın ben bir reyonu tam 118 kere düzenlediğimi biliyorum en rahat bölüm müziktir. bu işte sürekli ayaktasın.
  • Part-time alıyor mu böyle yerler?
  • Part time calisiliyor mu orda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

Merhaba Arkadaşlar,

D&R'da iş başvurusunda bulup yüzyüze görüşme ve telefonla mülakat sonucunda multimedya(cd,dvd,oyun vs.) bölümünde işe başlayacağım. Daha önce çalışmış arkadaşlar varsa, bana ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsiniz? Teşekkür ederim.

Ben çalışmadım ama sana tavsiyede bulunayım. SATTIĞIN ŞEYLE AZICIK İLGİLEN.
  • Hayır gençler almıyorlar.
  • Sattigim urunlerle yeteri kadar ilgilendim. Her oyunu muzik cd dvd blue ray bilmem mumkun degil. Calistikca yeni bilgiler kazaniyorsun. Disardan gorundugu kadar kolay degil. Alternatiflerine yonelmenizi oneririm.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam
  • Bu şirkette depoculuk nasıldır hocam? Yani satış değilde, raflara ürün koymak mesela. Veya satış yapan arkadaşlar mı yapıyor bu işi anlamadım tam bilmiyorum bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 24 Ocak 2015; 17:28:11 >
  • Zamanında çalıştım 6 ay berbat..

• quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Bu şirkette depoculuk nasıldır hocam? Yani satış değilde, raflara ürün koymak mesela. Veya satış yapan arkadaşlar mı yapıyor bu işi anlamadım tam bilmiyorum bende.

O konuda bilgim yok hocam. Magazada zaten her seyi yapiyorsun. Depolari kucuk malin fazlasini arizalisini ya da rafa konulacak olanini topluyorsun koyuyorsun. Kargoyu kabul ediyorsun. Oyun reyonunda dikkatlinolmak lazim cunku calinan her oyunun parasini personel oduyor

• hort mu seziyom bana mı öyle geliyo
  • Olgi kullanıcısına yanıt
    E kamerası falan var mağazaların personel neden ödüyormuş hiç anlamadım açıkcası. Çok saçma bir durum değil mi? Vah kapitalist sistem vah. Ne olacak işçinin bu hali.
  • Hirsizlik oluyor ayrica musteri ve canavar cocuklari urenleri saga sola salliyor.Transformers 3 oyunu kaybolmustu.degeri 179 liraydi. Oyunu bulamadik. Iade isteniyor oyun hala cikmadim moraller bozuk neyse bir calisan kasanin yan tarafindaki kalem dolabinin altinda gordu. Oraya atmislar. Filmleri calmislardi. Hirsiz tekrar suc mhalline gelirmis ya adami kameradan bulduk. Parasini odettik. Ama adamda calma hasligi var ise guce sahip evli. Adami saglam tehdit etti guvenlik. Bir keresinde turkan soray box kaptirdim. Cocuk urunu raftan alip geliyor abi annemle duj almistik babam istemedi para cok diye iade alir misin ben fis sordum abi yok dedi attik o zaman alamam cocuk elino koluji sallaya sallaya l gitti. Bunlar size hep tecrube. Bir keresinde evli cift geldi kasaya adam dedi ki ben bunun parasini odedim satin aldim fis var mi dedim var iste burda halbuki tarih esk ayrica urun tutmuyor. Herif numara yapti iste karti unuttum bilmem ne. Dikktli olmak lazim. En ufak dalginlikta affetmiyorlar

• Burda çalışmak cidden zor. Zorda kalınmadıkça tercih etmeyin.https://www.mesaisaatleri.net/dr-magazalarinin-calisma-mesai-saatleri/ saatleri bile saçma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezgin -- 5 Ağustos 2017; 10:20:36 >
  • Maşallah gömmeyen kalmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Maşallah gömmeyen kalmamış

hala çalışıyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Incredibles

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Maşallah gömmeyen kalmamış

hala çalışıyor musun?

yok
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.