Şimdi Ara

D-Link MOdem Kullanan Varmı Çalıştıramadım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abi ne biçim bi modemdir yüklemesi bile cins her şeyi yaptım istediği gibi ama yinede sürekli ışık yanmadı modemde biri olayı anlatablirmi bu arada otomatik ip seçle otomatik dns i seçi işaretledim bu fark edermi ?

• yanmayan sürekli ışıktan kasttettiğiniz , adsl nin link ışığımı , power ışığımı...

bu arada modemi yeni aldı iseniz , kesinlikle AirTies ile değiştirmenizi şiddetle öneririm...ara yüzü türkçe , anlatımlar türkçe , net sayfası türkçe....

telekom için ayarlar sadece kullanıcı adı ve şifre hooop netdesiniz...aletde düşme , ısınma hiçbirşey yok...Türk tasarımı olduğunu duydum , şahin doğan gibi birşey bekler ken harika bir ürün çıktı

yaklaşık 10 gündür evde açık en ufak ısınma veya bir kez dahi net den düşme olmadı...

http://www.mavibilgisayar.com/katalog/urunler/listele.php?no=6&onemli1=ADSL&s=kJwE62tD2sXsVAt5Nf68wwGJ5muThN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neyzena -- 10 Ağustos 2005, 8:46:15 >

• valla çok net birşey söylediklerinden çıkrmamız mümkün değil. sorunu biraz daha açarsan arkadaşlar yardımcı olacaktır. dlinki getiren ithalatçı firmadan da hafta içi taknik yardım alabilirsin. iyi bir modem ilk kurulum sıkıntılı olabilir fazla takma değiştirmeye değmez.
  • bende evde d-link d-500g modeli var
    gayet memnunum

ayar konusuna geince ethernetten modemi makinaya bağladığında asdece sürekli olarak power ışığı yanacaktır bunu haricinde diğer ışıklar ya arada bir sürekli yanar yada fasılalı yanıp söner 192.168.1.1 explorerde araama yerine yazıp
    username ve pasword olarak admin yazıp kontrol panele erişip orada kişisel bilgilerini gir telekomun vermiş olduğu bilgileri başka hiç bir ayarı ile oynamana gerekj yok zaten bütün heps ayarlı geliyor

bence bu modemi değiştirme son derece başarılı bi modem
  • arkadaşlar tekrar yazma gereği duydum...işim gereği bir çok işyerine çok çeşitli modemler kurdum (zoom , zyxel , asus vs.)

inanın bu bücür AirTies harika...özelliklerine verdiğim linkden bakmanızı tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neyzena -- 10 Ağustos 2005, 17:39:41 >
  • bende yani Airties hakkında -reklam olmaması için isim vermiyorum- bir çok bilgisayar dergisinde önerdiklerini gördüm
    bu arada bende dlink kullanıyorum yani herhangi bir hata ile karşılaşmadım
    performans bakımından kullanmadan bilemezsin derim Phaser
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.