Şimdi Ara

D.H Motorola CLUB [ Önemli Konular ] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
839
Cevap
2
Favori
43.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir adet V6 Maxx (sayende harika oldu), bir adette K1 kullanıyorum. Beni de dahil ederseniz sevinirim.
    Bu arada K1'e de güzel bir monsterpack arıyorum. Önereceğiniz stabil bir monsterpack varsa çok sevinirim.
    Sevgilerimle.
  • @ohendem,

Ana menü / Bluetooth / Ses cihazı ara dersen, bt kulaklığı otomatik bulup eşleştirmesi lazım.

@hipzup,

Hoşgeldin. K1 monster pack tavsiyesinden önce K1 Ana topiğini okumanda fayda var, gene mp lazım olursa öneririm.
  • Sevgili heartless,

topicte mp ile ilgili öneriniz hala geçerli ise ben indirip onu yükleyeceğim. Şimdiden teşekkürler.

quote:

Orjinalden alıntı: heartless

InsecureSpike'ın k1 mp'si en iyisidir. Türkçe karakter sorununu farklı bir LP0039 font flaşlayarak kolayca hallolur.
  • K1 topiğinden devam edelim.
  • sevgili heartless bende motolarımın resmini koymak istiyorum ama yapamadım nasıl yapıldığını anlatabilirmisin ?
  • Sevgili heartless,K1 için de mod rehberini bekliyorum
    K1 kullanıyorum üye olmamda bir sakınca yok herhalde
  • @motomurat,

Çektiğin fotoğraflarıwww.tinypic.com adresine upload et ve yeni çıkan sayfada direct link for layouts formundaki linki buraya yapıştır.

https://store.donanimhaber.com/78/a4/38/78a438dfec42226964944040f0c35264.jpg gibi sonra mouse ile soldaki linki seç ve dh'daki image kutusuna bas, sonuç aşağıdaki gibi olacaktır.

D.H Motorola CLUB [ Önemli Konular ]

@olkancan,

K1 kullanıcılarını almıyoruz aramıza. Mod rehberi için K1 lazım bana. Senin K1'i yolla bana 1 hafta takılayım, mod rehberin hazır.

• Telefonu nasıl tutmuşsan çaydanlığı göstermiş. E ekstra olarak ayna olarak bile kullanılabilri demek
  • quote:

Orjinalden alıntı: heartless

@motomurat,

Çektiğin fotoğraflarıwww.tinypic.com adresine upload et ve yeni çıkan sayfada direct link for layouts formundaki linki buraya yapıştır.

https://store.donanimhaber.com/78/a4/38/78a438dfec42226964944040f0c35264.jpg gibi sonra mouse ile soldaki linki seç ve dh'daki image kutusuna bas, sonuç aşağıdaki gibi olacaktır.

@olkancan,

K1 kullanıcılarını almıyoruz aramıza. Mod rehberi için K1 lazım bana. Senin K1'i yolla bana 1 hafta takılayım, mod rehberin hazır.

sagolbu arada dış kapak logon güzelmiş...

• benide ekleyin lütfen
  • Hoşgeldin ilk ve ve tek V9 kullanıcımız.
  • beyler e398 imi satıyorum
    sıfır almıştım faturası hala bende ama garantisi bitti
    telefonum çok temizdir ve her şeyiyle orjinaldir.
    telefonumu size modlu halde vereceğim
    ilgilenenler pm atarak irtibata geçebilir.
    telefon servis yüzü görmemiştir.

cihazla beraber orjinal şarj aleti, 64mb transflash hafıza kartı, usb kablosu, orjinal kulaklık, kullanım kılavuzu, yazılım cd'si ve bilimum mod ve driver içeren kendi yaptığım cd yi vericem.

• yha bana da yardım edersiniz deilmi aranıza yeni katıldım sayılırdaa
  • benide alın gruba k1 aldım daha gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gayipten Gelen Ses -- 21 Temmuz 2008; 13:28:34 >
  • moto_dh ve Gayipten Gelen Ses, hoşgeldiniz arkadaşlar. Umarım kemik motorolacı olursunuz.
  • Hoşgeldin.
  • bi tane de w220 aldım bugün motorolaya devam
  • Bu da benim K1

• v8 imle bende geldim eklerseniz sevinirim bu telefonu almak için 6 ay bekledim
  • @ olkancan

K1 Gold güzelmiş gerçekten. Güle güle kullan. Bol fotolu ve detayli bir inceleme bekleriz artık. Screenshot ve aletin çalışması, hızı kakkında bilgindermeni bekleriz

@bordoomavii

V8'in hayırlı olsun. Güzelce modlar uçurursun artık
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.