Şimdi Ara

Cyperda dupe UP!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Michaelangelo

Ben 3 günden beri websitesinden Customer Supporta mailler gönderiyorum.Sizede göndermenizi tavsiye ediyorum.Sonuç olarak bu gönderilen maillerin artması,Ko'nun bu konuya olan hassasiyetini artttıracaktır.Cyperda parasızlık oldugu dogru ama bu kdr düşüceğini sanmiyorum düşse bile 100-200 tane holy wateri nerden bulabilirsin ki?Yada chitin shell +7 setini neden satmak istersinki?

ya kusura bakma ama ben pazarda o kadar holy water görmedim ama tabiiki olabilir dupe yapan yok demiyorum ama çoğunluk parasızlıktan birde shell demişsin bendede var legal +7 set ve paper olmak için satmayı düşünüyorum sebebi para yok

• quote:

Orjinalden alıntı: Michaelangelo

Cyperda dupe yine aldı başını gidiyor.Bence bu aralar aşağıda saydıgım itemleri almayın..
    Bütün sheller özellikle Rogue,ROL,Mirage Sword,Mage earring,Lycaon Staff,Totamic spear ve Club,Elemental Necklace,Iron Bow +7,+9 dex küpe ve belt,+6 ve üzeri Giga.

ben tam aksine düşünüyorum.Düpenin sonu geldi.Çünkü düpe yapanlar sadece item deil ne kadar hesap ve yan char varsa üstünü
    milyarlar la dolduruyodu.Bu yüzden item ne kadar olursa olsun parasını verip alıyodu.Artık serverda para azaldı.Fiyatların ucmasına sebep olan düpe paralardı.Düşünün sınırsız kaynak var siz bi shard +7 +8 e 5 milyar vermez misiniz.Kendi acımdan +8 raptora 10 milyar da veririm 20 de.
    Para sınırsız nasıl olsa.
    Bu ara 2 clana girdim ve herkez birbirinden borc istiyodu.60+ adamlar ve kimsede para yok.Herkes dm döncez mecburen diyodu.Artık cypher dropa yöneldi.

Düpe yapanlar varsa profosyonel olmalı.Kesin bi bildiğiniz varsa yazın.Yoksa merchanta değerli item düştü diye düpe var demeyin.Bu arada en temiz server olan dies de ki arklar oyunu düpe yüzünden bıraktı.Kospta cabası.

Cypher da zamanın malı götürenler götürdü düpeden.+8 ve üstü bütün itemlerin silinmesi temizler anca.

Holy water ve üst üste konan diğer itemler 2 ay önceden kalma.ilk düpeden silinmeyen itemler onlar.Kac kişi holy water alır ki.Kac kişi master oluyo oyunda mantıklı düşünün biraz.

Bence düpeden cok cok daha büyük sorun cz ve savaşta kullanılan kosptur.Ben tamamen legal itemlerle 1 haftada 16k np kastım warriorla.Malesef 3 haftadır ne cz ne savaş np kasamıyorum.Bu oyunun sonunu getircek.Niye hala bişey yapılmıyo aanlamış deilim.İlla bi pislik olcaksa düpe olsun kosp olmasın.

yazı uzun oldu içimi döktüm biraz.

• lıght ın the dar ın dedıgı gıbı profesyoneller dupe yababılıo bıldıgım kısıler var yaban ama cok profosyoneller cyhper zaten kotu bır server ıyıkıde oraya gecmedım koxp..dupe daha ne olsun.......
  • arsete 46 lvl mage satılık isteyen feyzullah_222@hotmail.com a yazabilir
  • Benceda Arkadaş Haklı Önemli olan koxp tur ben şahsen o kadar 60 a kastım yakındada olıcam düşünüyorum acaba edenadamı char açsam diye cunkü geçelerde cz ye gittim her adam koxp yapıyor o kadar 60+ çok sağlam variorlar yatıyor nerede bu chyperin gm si ?? sorarım size ? İnanım cypher den nefret etmeye başladım dupe ve koxp yüzünden
  • Ya arkadaşlar shell holy water'a takilip kaldiniz..evet Forgetten Temple bugindan kalma olabilir ama adam Raptor +9 satiyor hemde 40 gb ye..Shell +8 ler istemedigin kdr var..Adam bendeki shard +8 ler için 50 tane shell + 2 tane Rol vereim dior..Bunu diyen shangai..bilen bilir adami saglam asas..
    Dupeyi Cyperda profesyonel olarak yapan 4 kişi var..Fatihte 1 kafede oynayan ayrica evlerinde Pc olan 4 kişi..Ve 150 milyona Koxp ile istediginiz bi chari 61 e kdr kasiyorlar..Her gece Raven crimson ve hatta bazen falconlara koxp baglayip lvl kasan adamlar bunlar.Gm ile ilişkileri çoksaglam ve her türlü tüyoyu herkesten önce ögrenen insanlar..Nerden biliyorsun diiceksiniz?
    Onlarla 4 ay önce taniştim eskiden Cyperda shard +9 lara kdr dupe yapmiş biriydim ben.Clan bug ve merchant bugi kullanarak..Hatta clan bugi şöyle anlatayim size.. Benim buldugum birşeydi ve çok duyulmadı..Bi clan kurup 5 arkadaşınızı clana aliyorsunuz sonra direk Clarkin yanina gidip pelerin görevini yapmak istiyorum seçenegine sürekli tıklıyorrsun ve bunu herkes yapior..Belirli bisüre sonra sizi görev arenasina atiyor..Ve oraya girdiğiniz anda üzerinizdeki tüm itemleri arkadaşlarınıza trade yoluyla veriyosunuz..Bunu herkes yaptiktan sonra biriniz gidip canavara saldiriosunuz ve ölüyosunuz dogal olrk:) Sizi lufersona geri atiyor..Ve inventorilerinizi açtığınızda tüm itemler dupelenmiş oluyo..Bu yöntemle dupe yaptim bayagi..Hatta bir gece boyunca upgrade yaptim elimdeki shardlari +9 2 tane yapmiştim..Satilan tüm itemleri aliyordum unique bu dikkat çekti ve elemanlar bana teklifte bulundular..Eğer bugi bize anlatirsan 100 gb + istedigin item vericez die..Kabul ettim hatta clanlarina bile girdim birlikte yapmaya başladık.Herifler çok seri şekilde basiolardi..Eminim çoğunuz hatirlar shardlarin merchanlarda satildiği günleri..Çok deli itemler yapmiştim..Hatta beramustada bi char satın almış onada deli itemler dizmiştim..Nick _Kaplan_ lvl 62 wwarior bilen bilir..Human towerda oturduğum zamanlar bile olmştu..Tabi sonra 999 ban yedi o..Cyperda banlanmadım ama hemen hemen bütün itemlerim silindi..Çok abartmiştim rol +4 fln..Ve onlarla olan ilişkimde zayifladi ve koptu bu olaydan sonra..GM ile özelde çok rahat konuşabilen her türlü bilgiyi ögrenebilen tiplerdiler..Takildiklari kafeye kdr gitmiştim..Belki size komik gelicek ama banlarını açtırtmak için gelip para verenler bile vardi..Benim _Kaplan_'in banı için 250 dolar istemişlerdi.
    Areste lvl 65 mage ile oynuyordum uzun zamandir ama bi haftadir Cypera döndüm,dün pmleştik biraz onlarla dupeden bahsetmediler ama item lazim dedigimde verdikleri itemlere bakarak şuan nelerin dupelendiğini anlayabiliyorum o yüzden o listeyi verdim:)Tam emin deilim ama Power up bugini yada Nation'in ters versionunu kullanip yapiolar dupeyi.

• cypher da gm war mı yok mu belli diilcypher çıktığından beri dupe hiç eksik olmadı
  • Tabi bu dupe yapan adamların dıger serverlarda karekterlerı yok,sadece cypherda dupe yapılıyor sankı,her serverda dupe yapılıyor,yeter artık kardeşim,serverı kötüleye kötüleye bıkmadınız hala,adamın dies'de ares'te veya başka serverlarda karekterlerı var gelmiş cypher hakkından yorum yapıyor,gidin kendı serverınız ıle ıle ılgılenın,ben Cypher'dayım ve serverımı sevıyorum,aslan gibi arkadaşlarım var,hiç birindende yamuk gelmedı sımdıye kadar,dupe bılmem koxp bılmem,anlamamda,ama Cypher'ı agzınızda sakız yapmakdan vazgeçin,dupe varsa her serverda var,azı coğu yok!!,Hem şu an Cypherda öle Abartılı denilcek kadarda dupe vakası yok,bilen bilir!!
  • CYPHERDA NE ZAMAN DUPESİZ GÜN OLDU Kİ.
  • quote:

Orjinalden alıntı: McNerO

CYPHERDA NE ZAMAN DUPESİZ GÜN OLDU Kİ.

Hangi serverda dupesiz gün olduki
  • Ya ben cyperda açıldığından beri oynuyorum..Kalkip bana Cyper'i savunma.çünki savunan benim..Koxp hiç bi serverda Cyperdaki gibi deil..Gir edanadaya 2 gün koxp yap bakalım ne oluyor..Yada areste..Areste bigün sadece 1 gün dupe yapıldı diye İnventory rollback oldu..Ki o zamanda forumda sizi uyarmıştım..Cyper'i sen yada başka biri bu hale getirdi demiyorum sonuç olarak sorumluluk GM de..Açık kapı bırakırsan oyuncu bu kapıyı aralar..Cyperda durum bu şuan..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.