Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.011
Cevap
234
Favori
1.024.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iphone 5 ios 7.1.1 jaılbreak i dört gözle bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4S kamera açılmamaya başladı.

Sebebi ne olabilir?

Açılır gibi yapıp ana menüye dönüyor cihaz.
  • Ustalar selamlar.size birsey sorucam.bir suredir ip5s 7.0.4 jb li cihazimda 3g hizinda dusus ve kesintiler yasiyorum.Nisanlimin jbsiz ip5s i var,ikisine de speedtest yukledim ayni anda test yaptim.ayni kosullar olmasina ragmen benim hzimda ping suresi cok yuksek ve internetim kesik kesik oluyor.
    Simdi tweak cakismasi olabilir mi die baktim ama 3g yi etkilicek bir tweakimde yok.
    Sizce sorun ne olabilir?
    Simdiden tesekkurler. @FullHD

• quote:

Orijinalden alıntı: öztürk75.eray

Iphone 5 ios 7.1.1 jaılbreak i dört gözle bekliyorum

Hocam biz 8 gözle bekliyoruz...:)

• Ağ ayarlarını sıfırlar mısın ?

• FullHD kullanıcısına yanıt
    Valla sifirladim ama listedeki verilerle sifirlama sonrasi pek bir fark goremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: qweto

Valla sifirladim ama listedeki verilerle sifirlama sonrasi pek bir fark goremedim.

Çok tweak yoksa ilexrat deneyebiliriz?

• FullHD kullanıcısına yanıt
    Evet gorunen cozum ilexrat gibi duruor.cok tesekkur ederim.

• 1.5 yıldır iphone kullanmama rağmen şuan ilk defa şuan jailbreak yapıyorum. bir iki sorum var.

1 - kalora reposunu eklemek yeter mi başka repo eklemeye gerek varmı
    2 - batterydoctor ios 7 uyumlu değil sanırım ilk mesaja göre, bunun yerine kullanabileceğimiz bir uygulama varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady Gagalayan

Beyler ben 7.1 için jailbreak beklemekten sıkıldım 7.1'den 7.0 sürümüne nasıl dönebilirim

yok mu bunu yapabilme ihtimalim cihaz i5
  • quote:

Orijinalden alıntı: .HonouR.

1.5 yıldır iphone kullanmama rağmen şuan ilk defa şuan jailbreak yapıyorum. bir iki sorum var.

2 - batterydoctor ios 7 uyumlu değil sanırım ilk mesaja göre, bunun yerine kullanabileceğimiz bir uygulama varmı

kalora reposu işini görecek olsa da insanely reposunu da eksik etmemen faydana olacaktır.
    Battery doctor yerine kaloranın reposundaki 360 battery tr tweakını kullanabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

quote:

1.5 yıldır iphone kullanmama rağmen şuan ilk defa şuan jailbreak yapıyorum. bir iki sorum var.

kalora reposu işini görecek olsa da insanely reposunu da eksik etmemen faydana olacaktır.
    Battery doctor yerine kaloranın reposundaki 360 battery tr tweakını kullanabilirsin.

teşekkürler hocam, ikisini de hallediyim
  • beyler birinden duydum ne kadarı doğru bilemiyorum, birisi aradığında nereden aradığı filan çıkıyormuş haritamı neyse artık varmı bilginiz yada öyle bir tweak?
  • soru 1 - ios 7.0.4 jailbreaktan sonra otomatik parlaklik calismiyor. Auto brightness diye bir tweak var ama tweak olmadan bir cozumu varmi. (Sadece aktivator, muteicon ve statushud yuklu cakisma yok sanirim)

soru 2 - cihazi kilitledigimde 3g yi kapatiyor aktivator. Kilitleyince Edge ile mi bagli kalsa daha az sarj yer, wifi ile bagli kalinca mi.

• quote:

quote:

Beyler ben 7.1 için jailbreak beklemekten sıkıldım 7.1'den 7.0 sürümüne nasıl dönebilirim

Mümkün değil

• quote:

soru 1 - ios 7.0.4 jailbreaktan sonra otomatik parlaklik calismiyor. Auto brightness diye bir tweak var ama tweak olmadan bir cozumu varmi. (Sadece aktivator, muteicon ve statushud yuklu cakisma yok sanirim)

soru 2 - cihazi kilitledigimde 3g yi kapatiyor aktivator. Kilitleyince Edge ile mi bagli kalsa daha az sarj yer, wifi ile bagli kalinca mi.

1-parlaklığı en aza indirip telefonu bir ışık kaynağına tutun bakalım çalışıyor mu?
    2-edge' de şarj daha çok tüketilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Drago

beyler birinden duydum ne kadarı doğru bilemiyorum, birisi aradığında nereden aradığı filan çıkıyormuş haritamı neyse artık varmı bilginiz yada öyle bir tweak?

Biri sizi fena kandırmış hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

Orijinalden alıntı: Drago

beyler birinden duydum ne kadarı doğru bilemiyorum, birisi aradığında nereden aradığı filan çıkıyormuş haritamı neyse artık varmı bilginiz yada öyle bir tweak?

Biri sizi fena kandırmış hocam :)

ü

• quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

quote:

Mümkün değil

7.1 için çıkacak mı peki? O kadar uzun zamandır bekliyorumki

• Bizde bekliyoruz hocam ama es geçebilir 7.1 i 8ede çıkabilir şu an hiç bir bilgi yok

• 
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.