Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: switel

cydianin aclis suresini hizlandiracak bir program var mi?

NoCyfresh:Ana başlığa ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okty_ksk

Hakan paylasimin ve paylasmayi seven yapindan oturu sana hem tessekkur ederim hem de saygilarimi sunarim.
    Lockinfo yu indirdim cok guzel program cidden ama bu hizli aramalari resimli olarak locka atiyor cyntact olmasina ragmen ve hizli aramadaki kisilerin resmi olmasina ragmen orada resimsiz duruyor ayarlara baktim olmadi hakan. Bide benim cydia hata verdi source eklerken bnde eklemedim hepsini wallpaper autochanger degistiren program hangi sourcda ?

Lock infonun hackyoutiphone source unda HTC plugin olanı var o daha da güzel.
    Wallpaper değiştirme ismini yanlış yazmışım. Automatic Wallpaper diye aratırsanız bulursunuz. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

quote:

Orijinalden alıntı: switel

cydianin aclis suresini hizlandiracak bir program var mi?

NoCyfresh:Ana başlığa ekledim.

Hocam bunu yükledim fakat cydia açılmıyor, nasıl kaldırabilirim, loaderden cydiayi tekrar yüklemek istediğim zaman zaten yüklü deyip yüklemiyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delimavii67 -- 13 Mart 2011; 23:30:30 >
  • Arkadaşlar bu kilitli ekranda saati kaldırdığımız gibi, kilit aç yerinide kaldırabiliyormuyzu. Nette gördüm ama programı bulamadım ?
  • Slm çok güzel bir paylaşım olmuş gerçekten. Bana ikonları istediğim gibi koyabileceğim bir program lazım varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarpuzcuTR
    Arkadaşlar bu kilitli ekranda saati kaldırdığımız gibi, kilit aç yerinide kaldırabiliyormuyzu. Nette gördüm ama programı bulamadım ?

Lock info'da bu seçenek mevcut.lockinfo dan lockscreen bölümüne girin hide lock slider seçili olsun.slider yok olur.

Delimavii67 ben denedim ve problem göremedim.cihaza bı reset atıp denermisin oda Olmadı ifunbox ile cihaza bağlanıp cydia klasoru altından nocyfresh i tamamen silebilirsin.sorun düzelir.

Arkadaslar ayrıca paylastiklarinizdan popüler olanları listeye ekledim.

Birde su konuya 1500 kisi girmiş bir paylaşımda bulunmamış.birseyler yazikki herkes yararlansın lütfen.
  • quote:

Barell ücretli olmuş cydia da, bakıyorum artık çoğu uygulama paralı, bunun başka şekilde yükleme imkanımız var mı ?

Oradaki source lari bosuna vermedim.ekleyin onları barreli ücretsiz indirin.
  • hakan hocam cevap için teşekkür ederim, ama gec gelen bi cevap oldu sağlık olsun, suanda 4.3 yükleniyor dolayısıyla jb gidecek, zaten pil ömrü için denemek istiyordum, çünkü 4.2.1 de pil konusunda cok sıkıntı yaşamıştım, araştırdıgıma göre düzeldi demiş herkes, eğer bi değişiklik göremezsem tekrar 4.2.1 dönüp jb yapmayı düşünüyorum.
    bi paylaşımda benden olsun
    daha önceden girdigimiz wifi şifrelerini öğrenmek için WİFİPass diye bir program yüklemiştim, o ana kadar kimden wifi ile baglandıysak şifrelerini gösteriyor,
    birde konuda göremedim mCoolPhone var, cagrı geldiği zaman telefonu ters çevirince sessize alıyor sallayınca cevaplıyor vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

quote:

Barell ücretli olmuş cydia da, bakıyorum artık çoğu uygulama paralı, bunun başka şekilde yükleme imkanımız var mı ?

Oradaki source lari bosuna vermedim.ekleyin onları barreli ücretsiz indirin.

Yukarda halletiğimi söylemiştim zaten Yinede sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 14 Mart 2011; 1:07:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

hakan hocam cevap için teşekkür ederim, ama gec gelen bi cevap oldu sağlık olsun, suanda 4.3 yükleniyor dolayısıyla jb gidecek, zaten pil ömrü için denemek istiyordum, çünkü 4.2.1 de pil konusunda cok sıkıntı yaşamıştım, araştırdıgıma göre düzeldi demiş herkes, eğer bi değişiklik göremezsem tekrar 4.2.1 dönüp jb yapmayı düşünüyorum.
    bi paylaşımda benden olsun
    daha önceden girdigimiz wifi şifrelerini öğrenmek için WİFİPass diye bir program yüklemiştim, o ana kadar kimden wifi ile baglandıysak şifrelerini gösteriyor,
    birde konuda göremedim mCoolPhone var, cagrı geldiği zaman telefonu ters çevirince sessize alıyor sallayınca cevaplıyor vs.

Geç okudum hocam. Basit bir işlemdi. Sağlık olsun.
    Bu arada Paylaşımını ekledim ana sayfaya.Sağolasın.

KarpuzcuTR görmedim valla:D

• N-HakaN

10 Numara paylaşım oluyor, bilsekte bizde paylaşşak keşke.
  • quote:

N-HakaN

10 Numara paylaşım oluyor, bilsekte bizde paylaşşak keşke.

Saygılar hocam. Millet yararlansın...:)
  • önemli degil hakan hocam sayenizde jb nin korkulacak bişey olmadıgını aksine dahada güzelleştirdiğini öğrendik, şuan itibariyle 4.3 geçmiş bulunuyorum ilk gözlemlerim safari çok hızlı çalışıyor birde hotspot eklendi başka bir fark göremedim, 4.3 yükseltmeden önce transfer purchase yapmıştım artı backup almıştım, ama jb liyken yüklediğim appler çalışmadı zaten öyle tahmin ediyorum telefon üzerinden sildim ama ituneste duruyor, bir daha jb yaparsam sanırım geri yüklenir?

edit: şimdi dikkat ettim türkcell sinyal gücü full değildi şimdi full olmuş ,artı wifi çekim gücüde iyileşmiş, hoşuma gitti bu iş artık 4.3 jb bekliycez sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delimavii67 -- 14 Mart 2011; 1:46:13 >

• N-HakaN

lockinfo dan lockscreen bölümüne girince malasef hide lock slider yok.

Başka bir yolu varmıdır, acaba bu slide to unlock yerini kaldırmanın. Nette sadece wallpaper olan telefonlar görüyorum, çok hoş duruyor da

EDIT:

Netten un-unlockable diye bir program varmış. Onu indirdim cydia dan, winterboard da görünüyor, ordan seçiyorum restart sonrasında hala slider duruyor

Winterboard da mı sorun var diyecem ama un-un görüyor gayette seçiliyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 14 Mart 2011; 1:50:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_danger
    Bende kullandigim birkac uygulamayi yazayim:
    1-İnsomnia;Telefon kilitliyken wireless baglantisi kopmuyor.Bunu oyun veya program indirecefim zaman kullaniyorum.
    2-Unlimtones;Bu programda zil sesleri var bir tikla insirebiliyorsunuz.Direk zil seslerine geliyor.Populer olanlar,yeni cikanlar v.s
    3-FontSwap;Bu programda fontlari degistiriyor.Ornegin kilit ekranindaki saati kalin yaptim.
    4-bigU:Bu program ile de film indirilebiliyor.Bunuda cok kullanirim.

Arkadaslar imsomniayi kurdum ama video indirirken kilit ekranına geçip 5 dakka sonra açınca video indirmesi duruyor insomnia aktif olduğu halde nedeni ne olabilir
  • quote:

N-HakaN

lockinfo dan lockscreen bölümüne girince malasef hide lock slider yok.

Başka bir yolu varmıdır, acaba bu slide to unlock yerini kaldırmanın. Nette sadece wallpaper olan telefonlar görüyorum, çok hoş duruyor da

EDIT:

Netten un-unlockable diye bir program varmış. Onu indirdim cydia dan, winterboard da görünüyor, ordan seçiyorum restart sonrasında hala slider duruyor

Winterboard da mı sorun var diyecem ama un-un görüyor gayette seçiliyor ?

Lockscreen bolumunden sonra da layout bölümüne girersen göreceksin kardesim

• quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67
    önemli degil hakan hocam sayenizde jb nin korkulacak bişey olmadıgını aksine dahada güzelleştirdiğini öğrendik, şuan itibariyle 4.3 geçmiş bulunuyorum ilk gözlemlerim safari çok hızlı çalışıyor birde hotspot eklendi başka bir fark göremedim, 4.3 yükseltmeden önce transfer purchase yapmıştım artı backup almıştım, ama jb liyken yüklediğim appler çalışmadı zaten öyle tahmin ediyorum telefon üzerinden sildim ama ituneste duruyor, bir daha jb yaparsam sanırım geri yüklenir?

edit: şimdi dikkat ettim türkcell sinyal gücü full değildi şimdi full olmuş ,artı wifi çekim gücüde iyileşmiş, hoşuma gitti bu iş artık 4.3 jb bekliycez sanırım

Teşekkür ederim hocam iltifatlariniz için.

Bu arada dediğiniz gibi saydığınız olaylarda bayaa iddaliydi Apple.4.3 o konularda iyileştirmeye gitti.başarılı da oldu.

Jb yi dert etmeyin yakında gelir.bilindiği üzere jb artık zor birsey degil.

Oda olmadı dayanamadınız 4.2.1 yaparsınız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: marpaci1984

quote:

Orijinalden alıntı: lord_danger
    Bende kullandigim birkac uygulamayi yazayim:
    1-İnsomnia;Telefon kilitliyken wireless baglantisi kopmuyor.Bunu oyun veya program indirecefim zaman kullaniyorum.
    2-Unlimtones;Bu programda zil sesleri var bir tikla insirebiliyorsunuz.Direk zil seslerine geliyor.Populer olanlar,yeni cikanlar v.s
    3-FontSwap;Bu programda fontlari degistiriyor.Ornegin kilit ekranindaki saati kalin yaptim.
    4-bigU:Bu program ile de film indirilebiliyor.Bunuda cok kullanirim.

Arkadaslar imsomniayi kurdum ama video indirirken kilit ekranına geçip 5 dakka sonra açınca video indirmesi duruyor insomnia aktif olduğu halde nedeni ne olabilir

Bu konu hakkında bilgim yok.

• Teşekkürler cevap için insomnia dısında wifi yın sürekli açık kalmasını sağlayan bir program onerebilirmisiniz
  • Hocam valla süpersin ne diyeyim. Az önce farkettim, nasıl oldu bilmiyorum ama, resimdeki şekli nasıl düzeltirim geri. Hepsi yapışmış birbirine, ne oldu nasıl oldu hiçbir fikrim yok.

EDIT: 5 restart tan sonra kendiliğinden düzeldi, ama bir kaç program sildim, onlarla alakalıda olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 14 Mart 2011; 2:45:27 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.