Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 XBOX [ ANA KONU] UPDATE 2.0 PHANTOM LIBERTY DLC (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
11
Favori
26.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ThomasAngelo89

Arkadaşlar önsiparis le alanlara sormak istiyorum. Şimdi ben 60+15 gb yukleme yaptım. Bu ikisi dışında guncelleme onyukleme vs alan oldu mu?

Ben de o şekilde güncelleme yaptım fakat bazı arkadaşlara 15 GB güncelleme gitmemiş. Bunun dışında güncelleme gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun arkadaşlar belki 00 dan önce gelir :)
  • Oyunu oynuyorum şu an cihaz Xbox One S. Görüntü kalitesi hiç memnun etmedi. GTA 4 oynuyor gibiyim. Umarım çözerler sorunu

• bende series x var ve henüz güncelleme gelmedi, 59 gb gözüküyor oyun. güncelleme almak için ne yapmamız gerekiyor? ayarlarına girdim oyunun menüsünden updates 0 gözüküyor :/

• sergxx S kullanıcısına yanıt
    Hocam nasil oynuyorsunuz açıldı mi xbox tarafinda da?
  • Sistem ayarlarından lokasyonu Yeni Zelanda'ya çevirip konsolu tekrar başlatın. Yeni zelanda'da şu an oyun resmi olarak çıktığı için Start'a basın ve benim gibi Xbox One S'iniz varsa hayal kırıklığıyla karşılaşın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sergxx

Oyunu oynuyorum şu an cihaz Xbox One S. Görüntü kalitesi hiç memnun etmedi. GTA 4 oynuyor gibiyim. Umarım çözerler sorunu

Şimdi siz öyle dediniz oyun series s te de mi kötü görünecek acaba merak ettim.

• disc0nnect kullanıcısına yanıt

Hocam bölgeyi nz yapınca boyut 81gb görünüyor oyunda. İçine gömük olma ihtimali var güncellemenin

• sergxx S kullanıcısına yanıt
    Hocam PS4 pro da leş gibi ben gerçi rtx 3090 PC de bile ahım şahım biseu goremedim
  • Şuan almaktan vazgeçtim. Bu bugla oynanmaz yazık olur. 1 ay sonra falan almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergxx

Oyunu oynuyorum şu an cihaz Xbox One S. Görüntü kalitesi hiç memnun etmedi. GTA 4 oynuyor gibiyim. Umarım çözerler sorunu

Çözülecek bir sorun yok o konsolun böyle bir oyunu çalıştırması bile mucize.  

• Selam beyler,

Oyunu almak isteyen yada ortak arayan varsa P2 hakka ortak olabilirim arkadaşlar eski ve referanslı üyeler ile ortak olabilirim isteyen arkadaşlar pm atması yeterlidir.

• Reddit’te series s’te oynayan iki arkadaş var

https://www.reddit.com/r/XboxSeriesS/comments/k9qq16/cyberpunk_2077_runs_perfectly_on_the_series_s/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf

https://www.reddit.com/r/XboxSeriesS/comments/k9qnol/cyberpunk_2077_series_s_video1/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf

Oyunun one s versiyonu çalışıyor ve kötü gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zencefiladam -- 9 Aralık 2020; 18:19:58 >

• Arkadaşlar ben de one s te yeni zelanda ya aldim konumu ve oynadım. Nomad olarak başladım. Maalesef grafikler fena. Acikcasi one s gta v de var bende. Gta 5 çok daha iyi görünüyor. Fps drop lar bolca mevcut. Oynanmayacak seviyede değil elbette ama sabit 30 fps unutun. Keske series x ya da en azından series s im olsaydi dedim. Türkçe dil desteği gayet güzel ben beğendim :)
  • Konumu cihazdan mı değiştiriyorduk yoksa uygulamadan mı hocam?

• zencefiladam kullanıcısına yanıt
    Ayarlar kisminda dil ve konum var hocam cihazdan degistireceksiniz yani.
  • MTC Game'den satın alıp oyun koduna erişebilen var mı? Bir de One X 'den oynayan var mı? Durum nasıl arkadaşlar?
  • Mtc game'den uk versiyonunu alırsak vpn lazım mı?

• fasttornado F kullanıcısına yanıt
    YouTube videosu vardi canlı ps5 kadar görüntüsü iyi
  • One x hala sağlam.alet
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.