Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 Sekiz Milyon Ön Sipariş Aldı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun optimizasyon dışında hiç bir sorunu yok 1-2 ay içinde 9,5'luk bir oyun haline gelecek bence.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 7 sene ne yaptılar bu adamlar anlamadım. Fena buglar düşüyor nete.
  • Ön siparişlerin 4.72 milyonu PC'den, 3.28 milyonu konsoldan geliyor.

PC'de oyun satılmıyor aynen.Cyberpunk 2077 Sekiz Milyon Ön Sipariş Aldı 

• Ağlama duvarına dönmese şaşardım her cyberpunk haberi. Gayet taş gibi oyun olmuş atmosfer şahane. Ufak tefek buglar ve performans sıkıntısı dışında adamlar yapmış.

• Witcher 3'e de grafikleri ve animasyonları ortalamanın altında olmasına rağmen bu anlamlarda sanki dünyanın en iyi oyunuymuş gibi dayatma şeklinde abartılı iyi muamele ediliyordu kimi insanlar tarafından. Cyberpunk 2077 Sekiz Milyon Ön Sipariş Aldı 

Gereksiz abartma/yüceltme eğilimi var CDPR oyunlarına karşı, W3 çıkmadan önce kimsenin umurunda bile değildi oysa. Diyeceğim o ki gereksizce yüceltmeden yaklaşırsanız kaliteli bir oyun oynamış olursunuz. Özenilerek yapılan bir oyun çünkü, ama uzaylı muamelesi yaparsanız oyunu beğenmezsiniz, geniş içeriklere sahip bir oyunda buglar ve başka tip aksaklıklar olacaktır çünkü. Kusursuzluk muamelesi yapmadan oynamak lazım.

Beğenmeyen ya da eleştiren kimselerle de uğraşmayın hiç kimse aşık olmak zorunda değil oyuna, bende bu gökkuşağı renkleriyle boyanmış futuristik temaları hiç sevmem. Sırf oyuna çok özenildi diye kaliteli içerik beklentisinden ötürü oynayacağım, bu açıdan saracaktır. Her yerde bulunmayan özelliklere sahip yanları muhakkak vardır oyunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metal-Gear -- 10 Aralık 2020; 16:51:13 >

• Ben beğenmedim.

Cyberpunk 2077 Sekiz Milyon Ön Sipariş Aldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun herkese hitap edecek bir oyun değil fakat balon ve ya çöp yakıştırması da haksızlık. Bence oyundaki buglar ve hatalar dışında çok güzel bir oyun olmuş basın tarafındaki incelemelerde sadece buglardan ve hatalardan yana oyunu eleştiriyorlar, oyunun Metacritic ortalamasının 91 olması da bunu gösteriyor zaten. Oyunun içeriğine bir şey diyen yok fakat CD Project'in tek hatası oyunu 3 kere ertelemelerine rağmen ve 8 yıldır geliştirilmesine rağmen bu kadar optimizasyon sorunlarıyla çıkış yapması oldu bu konuda CD Project'i eleştirebiliriz.

• fps değeri cok düşük

• Rockstar'da şu konsol-pc ayrımı saçmalığından vazgeçse bari, satış rakamları pc'de nasıl bir potansiyel olduğunu gösteriyor zaten.

• yorumlara bak ya oyunun bug ve performans sorunu dışında hiçbir şeyi yok. böyle bir oyun uzun süre göremezsiniz oynayın keyfini çıkarın eleştirecğeim diye şekilden şekile girmeyin.

• 3-5 bug ile karşılaştım ama oyunu oynanmaz hale getiren buglar değildi bunlar. Gerçi henüz 2 saattir oynuyorum, belki ilerde büyük buglar vardır bilemem.
  • 2 tanesi benden. Sırf witcher 4’ün Türkçe çıkması için bile alınmalı
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Gamespotun linc edilmesi sebebi watch dogs legion gibi bir oyuna 8 verilip bu oyuna 7 verilmesiydi burda hakli bir tepki var
  • İyi ki iptal etmisim on siparisi
  • işte reklamlamanın gücü. daha oyunun iyi çıkıp çıkmayacağı bile belli değilken reklamlarla köşeyi dönmek.
  • Her türlü oyuncuya hitap etmeye çalışmaları hataydı umarım büyük patlamazlar, onun dışında ne beklemesi gerektiğini bilene gayet güzel keyifli saatler geçirtir gibi duruyor
  • Oyun çok iyi, npc bugları hariç sorun yaşamadım. En en en en kötü şey optimize, aşırı rezil. Çok ciddi ayar yapıp oyuna dalmak gerek. Hiç yakışmadı bu şirkete.. Son yıllarda bu kadar kötü optimize görmedim, bu da bi başarı.. gtx 1080 ile rezil etti sağ olsun :)
  • Gta 6 yapımı sürecinde olan Rockstar: Bırakın canım eğlensin biraz çoluk-çocuk.
  • evet optimizasyon için güncellemeler şart ancak ben full hd high ayarlarda rx580 ryzen 5 2600x ve 16 gb ram ile 30 fps oynuyorum ayarları medium a alınca 50 60 cıvarlarına cıkıyor rahat bir şekilde oynayabiliyorum kısacası oyunun grafikleri ısıklandırmaları herşeyi üst düzey sistem istemesi cok cok normal hakikatten muaazzam bir atmosfer var bu oyunda cok da kötü degil optimizasyon ancak güncellemeleri beklemekte fayda var....

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Gta 6 yapımı sürecinde olan Rockstar: Bırakın canım eğlensin biraz çoluk-çocuk.

Cd Projekt Red Kuruluş tarihi: 1994
    Rockstar Games Kuruluş tarihi: Aralık 1998
    Bırakın abi kardeş eğlensinler gta fanboyluğunun alemi yok

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.