Şimdi Ara

CX75'e transfer hızı çok düşük gibi geldi bana.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben yeni cx75 aldım. DCA-510 Usb kablo ile pc ye bağladım fakat veri transferi çok yavaş geldi bana. Bir kaç örnek vereyim. yaklaşık 3.2 mb lik bir mp3 ü 6 dakikada kopyalıyor mmc kartın içine. siemens in kendi yazılımlarını kullanıyorum. mmc kartı kendi kart okuyucuma takıp öyle attım mp3 leri. o zaman sorunsuzca iki dakikada bir albümü atabildim. firmware update ini çektim ama kurmadım. cesaret edemedim açıkçası. onu yüklesem birşeyler değişir mi yoksa bu aletin olayı mıdır bu? bilgisi olan arkadaşlardan fikirlerini bekliyorum. herkese teşekkürler şimdiden.

• bende aynı sorunu yaşıyorum card reader daha mı hızlı atıyor?
  • Valla card reader la uçuyor hatta diyebilirim. 50mb lik bir albümü iki dk. nın altnda attım card readerla rs mmc belleğin içine. ayrıca siemens e de mail attım bu konuda bakalım ne diyecekler.
  • ya card reader fiyatı ne kadar acaba bi de 512 hafıza kartı fiyatları biliyor musun?512 almak istiyorum 128 yetmiyor ya
  • o zaman senin telde bi sorun vardır arkadaşım o kadar uzun sürmemesi lazım.
  • sürüyor arkadaşım tüm cx 75 lerde öyle ben bi albümü 1 saatı geçik bir sürede atabiliyorum valla
  • olsun be takma kafaya sende öyle idare et ses nasıl peki cx75de kaliteli çalıyomu mp3leri?
  • valla sesi gayet iyi çok güzel çalıyor
  • o zaman yaşasın kart okuyucu diyorum başkada bişey demiyorum yani. aksi halde beklenmez bu. hele bide 512 alırsam. ona kopyalayana kadar netten indirmek bile daha hızlı be. yani iyiki hp 1610 printer almışım. üzerinde hertürlü hafıza kartını okuyan yuvaları var. hiç bu kadar işime yarayacaklarını düşünmemiştim.
  • Ses kesinlikle çok iyi. hele kulaklıkları ile kullandığın zaman pahalı bir mp3 playerı aratmıyor. telefonun genelinden çok memnunum. herşeyi ama herşeyi özelleştirilebilir yapmış adamlar ve bu da telefonu çok kullanışlı kılıyor.
  • card reader la 512 hafıza fiyatı ne kadar ?
  • gerçektende kulaklıkla mükemmel ses veriyor dinlettigim arkadaşlar hayran sesine
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.