Şimdi Ara

cx 75 tr versiyon (CX75_250300_xbz) ***YARDIM***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    versiyon atmaya calışırken telefon kendini kapatiyor,dolayisiyle comport gormeme hatasi veriyor...telde su an fw25 zaten yuklu...ama içinde tr hariç hepsi var...yada birisinden rica edeyim...winswumpsiz olanını ekleyebilirmi eger varsa.....tesekurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malkooklam -- 19 Mart 2008; 19:09:07 >

• quote:

Orjinalden alıntı: malkooklam

arkadaslar
    versiyon atmaya calışırken telefon kendini kapatiyor,dolayisiyle comport gormeme hatasi veriyor...telde su an fw25 zaten yuklu...ama içinde tr hariç hepsi var...yada birisinden rica edeyim...winswumpsiz olanını ekleyebilirmi eger varsa.....tesekurler...

bende sw13 ü arıyordum eski telefonumu dün 23 e güncelledim (05>23) fakat denildiği gibi kamera kararıyor 25 sorunsuz çalışıyormu 13 bulabileceğim bir yer biliyormusun yada herhangi bir şekilde yardımcı olabilirmisin? :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: cnrtrn

quote:

arkadaslar

bende sw13 ü arıyordum eski telefonumu dün 23 e güncelledim (05>23) fakat denildiği gibi kamera kararıyor 25 sorunsuz çalışıyormu 13 bulabileceğim bir yer biliyormusun yada herhangi bir şekilde yardımcı olabilirmisin? :D

25 niye denemiyorsun ki..bir benim anlattıgım sorunu cozebilirmisin....
    hepsi bu adresde;

http://eh.student.utwente.nl/~landy/index.php?dir=

mobile
    elibom

• quote:

quote:

quote:

arkadaslar

25 niye denemiyorsun ki..bir benim anlattıgım sorunu cozebilirmisin....
    hepsi bu adresde;

http://eh.student.utwente.nl/~landy/index.php?dir=

mobile
    elibom

arkadaşım tşk. deerim google da arata arata bir hal oldum bulamamıştım her sürüm mevcut burda +99999 deyim ben sana indirdim fakat bu xbz yi winsup u nasıl kullanacağız beceremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctauren -- 21 Mart 2008; 20:33:11 >

• birkaç birşeyler ile uğraştım amaher seferinde
    "Opening Comport 4 with Speed 115200 Baud not possible" bununla karşılaştım ne yapmalıyım?
  • quote:

birkaç birşeyler ile uğraştım amaher seferinde
    "Opening Comport 4 with Speed 115200 Baud not possible" bununla karşılaştım ne yapmalıyım?

varyant problemi ile karsılastıgını tahmin ediyorum....telefon kendini resetliyor degilmi.....o yuzden comport iptal ediliyor....diğer bitenlerle denemeni tavsiye ederim...birde bir arkadasın tavsiyesi vardi skipleri isaretlemeden dene....

bunlari anlatiyorum ama daha ben de yapamadim...ne tuhaf degil mi...
  • quote:

quote:

birkaç birşeyler ile uğraştım amaher seferinde

varyant problemi ile karsılastıgını tahmin ediyorum....telefon kendini resetliyor degilmi.....o yuzden comport iptal ediliyor....diğer bitenlerle denemeni tavsiye ederim...birde bir arkadasın tavsiyesi vardi skipleri isaretlemeden dene....

bunlari anlatiyorum ama daha ben de yapamadim...ne tuhaf degil mi...

ben baktım dün sw25 i yükleyemiyorum bari 13 ü deneyim nasıl olcak diye düşündüm yükledim o arkadaşın verdiği linkteki en alttaki 13 ü seçtim indirdim sorunsuz kurdum.birde baktımki telefona foto-video harika çekiyor(eskisine göre) cidden inanamadım bu tel böyle foto çekermi diye.Fakat şu varki telefon inglizce :D sorunda değil rahat kullanabiliyorum ama insan genede türkçe olsun istiyor :D.menüler bayağı hızlandı bunuda belirteyim sevinçliyim :D.Bu arada telefonun tek sorunu şu anda kapak değişimi ve joystik lastiği olacak ondan sonra cidden kullanılabilir gayet hoş bir telefon olur fikrimce

• arkadaslar tr olanını hangisi verebilecek birisi var mi acaba...linki inceleyip birilerinin yardımcı olmasini istiyorum....
  • quote:

arkadaslar tr olanını hangisi verebilecek birisi var mi acaba...linki inceleyip birilerinin yardımcı olmasini istiyorum....

yok galiba tr olanı ben baya bir aradım bu link dışında hiçbiryerde (23hariç) fw-sw yok
  • quote:

quote:

arkadaslar tr olanını hangisi verebilecek birisi var mi acaba...linki inceleyip birilerinin yardımcı olmasini istiyorum....

yok galiba tr olanı ben baya bir aradım bu link dışında hiçbiryerde (23hariç) fw-sw yok

tam detayli olarak anlatirmisin nasil yukleme yapacagmmı...ne denediysem olmadi...hangi fw ve sirasi ile neler yapacagimi...yani devamli yaptiğimiz seyler ama bu sefer kelek yapiyor telefon kapanip duruyor...su varyant şini bir izah etsen...tesekkurler...
  • quote:

quote:

quote:

tam detayli olarak anlatirmisin nasil yukleme yapacagmmı...ne denediysem olmadi...hangi fw ve sirasi ile neler yapacagimi...yani devamli yaptiğimiz seyler ama bu sefer kelek yapiyor telefon kapanip duruyor...su varyant şini bir izah etsen...tesekkurler...

ben pek bilir kişi değilim bu durumda
    benim yaptığım şey sadece verdiğin linkten sw13 ü indirdim ve açtım winsup isimli bir program açıldı telefonu bağladım start dedim yükledi başka ayrıntılı birşey yoktu anlatacak.

• arkadaslar birisi yardim etsin ya bu telefonun tr yapmam lazim...varyanti 924 nasi bir varyant bu anlayamadim...yani bizim su standart yuklemeye gecince telefon kendine reset atiyor..atincada com port dolayisiyla kapaniyor..program normal olarak gormuyor..bu sorunu nasil halledecegim yardim....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.