Şimdi Ara

>>>CX 75 KULLANANLAR BURAYA<<< (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
0
Favori
34.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler benim cx75 için data suite ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim
  • Arkadaşlar 2 ay önce 500 ytl ye alınmış 2 garantili simens cx 75 telefonu taksitlerde sorun yaşanması nedeniyle satıyorum. Cihazda hiçbir sorun yok ayrıca Usb kablosuda hediye fiyat 350 ytl istiyorum çünkü o kadar borcu kaldı.
  • bu java programlarını nasıl kuruyruz cep telefonumuza,bu arada siemens kraldır beaa neyini sevemiyonuz :)??
    kullanmayı öğrenmesi ilk başta zor gelebilir nokia v.b kullanan hazırcı arkadaşlara fakat öğrenince bi sorun yok.
  • quote:

bu java programlarını nasıl kuruyruz

jar dosyasını bi şekilde mmc ye at , sonra joistikle seç telefon gerisini halleder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi protectwave -- 6 Mayıs 2006; 2:27:31 >
  • Selam beyler bende de cx75 var.
    Bu sw olayı nedir? Bir güncelleme mi? Kvk servisine götürsem yüklerler mi ve ne kadar zamanda yüklerler? Artı bi masrafı var mı?

Bu arada telefondan genel olarak memnunum. Yanlız menüler biraz yavaş ve bu sw ile inşallah hızlanır. Benim joistik'in de tepesi düştü ve zorlanıyorum. Serviste hallederlermi acaba.

Cevaplar için şimdiden tşk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Talha86

Selam beyler bende de cx75 var.
    Bu sw olayı nedir? Bir güncelleme mi? Kvk servisine götürsem yüklerler mi ve ne kadar zamanda yüklerler? Artı bi masrafı var mı?

Bu arada telefondan genel olarak memnunum. Yanlız menüler biraz yavaş ve bu sw ile inşallah hızlanır. Benim joistik'in de tepesi düştü ve zorlanıyorum. Serviste hallederlermi acaba.

sw'yi servise yüklet zaten. bence en iyi sw 10 olursa onu yüklet olmazsa diger sw lerde sw 5'den iyidir. Fazla bi para almazlar, menü yeni sw lerde epey hızlı geçiyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: protectwave

quote:

sw'yi servise yüklet zaten. bence en iyi sw 10 olursa onu yüklet olmazsa diger sw lerde sw 5'den iyidir. Fazla bi para almazlar, menü yeni sw lerde epey hızlı geçiyor..

Sağol kardeş. Joystick'iğe de gitmişken baktırırım artık.

• quote:

quote:

quote:

benim joistiğin başıda düşüktü başarı servis i yaptı

• quote:

Orjinalden alıntı: mackali6116

quote:

quote:

quote:

benim joistiğin başıda düşüktü başarı servis i yaptı

Teşekkürler. (Biraz geç oldu ama )

• geç gördüğüm için öyle oldu
  • bu arda sw işini ne yaptın serviste istediğin sw ye yukledılermı yoksa son sw 23 umu yukledıler ucret istedilermi
    quote:

• öyle böyle ama kamera pek iç açıcı değil
    çiçek gibi 6230i varken bunu aldım ve pişmanım
  • ben bunu alırken 475 e aldım cx75 ozaman 6230i en ucuz 700 du 225 fazla vermeye degmez dedim ve iyi ettim bence bu telefon daha karizma onun özellikleri bundan birazdaha iyi olabilir ama fiyatıda ona göre yani
  • ama nokia tartışılmaz siemensten daha güzel we sağlam
    nokia yı satarken hemen satarsın ama siemens öyle değil
    mesela bugün satmak için bütün telefoncuları dolaştım bir çok telefoncu siemens almıyoruz dedi
    alan telefoncularında verdikleri fiyatlar çok FELAKET.....
  • nokia da oldu be kardesim 6600 sıfır ı nerdeyse cx75le aynı ikinci el fiyatları cx 75le aynı evet alıp satınca zarar cok olur siemensi alacaksın bozulana kadar kullanacaksın ben 6600 a gecmiştim yapamadım cx75e döndüm ama 6230i boyut olrak falanda iyi
  • arkadaşlar telefonumu tuşların bazen çalışmamısından dolayı bursa başarı servisine vermiştim 4 gunde tuşlar ile ilgili sorun tamamlan dı ve veririken hiç birşey demediğim halde sw 05 olan versiyonumu sw 12 yapmışlar sw 23 ü yüklerler diye cok tedirgindim ama sw 12 yi yuklemişler başarının hakkını veriyorum bir seferindede 2 gunde telefonun sorununu haledip vermişlerdi bunca ceken varken servislerden benim yuzumu gulduruyor sagolsunlar
  • sw 12 yi wap tan nasıl yükleyebiliriz.
    şu anda servise gitçek zamanım yok o yüzden
  • sw 12 vap tan yuklenmiyor sw 10 vaptan yukleniyor zaten sw 10 la 12 aynıymış hatta 10 için birazdaha iyi diyorlar şimdi nasıl oldugunu buraya kopyala ypıştırla bir arkadaşımızdan alıntı yapıcam bu rda yayınlamıştı arar bulursun ama ben yinede vereyim

21 mayıs 2006 düzenlemesi, forumda bulamayan arkadaşlar için yukarı çıkarttım
    cx 75 sw 10
    Verecegim ayarlarla pc ye baglamadan yada servise göndermeden telefonumuzda bu görev için bulunan menu ile version yükseltecegiz. Öncelikle;
    siemens cx75 SW VERSİON 05di SW VERSION'u 10 YAPTIKTAN SONRA ASAGIDA ANLATTIGIM SU DEGİSİKLİKLERİ FARKETTİM.
    Öncelikle ilk gözüme carpan degisiklikler sunlar oldu;
    1)Video cekim kalitesi bariz bir sekilde düzeldi, hem cekim sırasında hem seyrderken bunu farkettim.Daha önce nero video decoder ile post-processing denen ayarlarla yapılan secenekler vardı o ayarlarla 3 gpleri filtreler öyle seyrederdim pc de, simdi buna gerek kalmamıs.
    2)Cekilen videoları DATA'daki VIDEOS'a atabilirdik sonra mmc ye yapıstırırdık, simdi direk mmc nin icindeki VIDEOS'a kaydedebiliyoruz. (cekim süresi gene aynı 1dakka 34saniye falan.)
    3)Daha iyi resim cekiyor . el titremesi ile olusan bulanıklık problemi biraz giderilmis.Parlaklık kontrast ayarları gelismis.pc ye ettıgımız fotolar artık daha net :)
    4)BAKIN BURASI ÖNEMLİ ! Mp3 dinlerken 4 kademeli bi ses seviyesi secenegi sunulurdu pazı parcalarda 4'e gtirdigimiz zaman cok patlak 3'e indirdigimiz zaman cok cılız bir ses olurdu (bunun sebebi mp3 parcasının kbps veya null denilen seviyelerinin düsük olmasıdır) simdi bu 4 kademeye bölünen ses seviyesi ARTIK 20'YE BÖLÜNEBİLİYOR :) Sanıyorum ses kalitesinde söyle bi degisiklik olmus DENGELEYİCİ tarzı bisey var kulaga çok daha hos geliyor.
    5)Mp3 gecislerndeki BEKLEYİNİZ uyarısı kalktı gecişler direk ve cok hızlı.
    6)Aynı sekilde resimler arasındaki gecişlerde hızlandı. Menu gecisleri hızlandı
    benim ilk farkettigim detaylar bunlar sizde farkettiginiz gelismeleri mutlaka yazın. SAYFA1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi protectwave -- 21 Mayıs 2006; 0:24:44 >

Eğer bir yanlış yapacaksan , Bari onu doğru yap

protectwave
    Teğmen

8 Şubat 2006; 14:26:51

AYARLARA GELELİM,
    Sistem gereksinimleri :)
    0)DAHİLİ HAFIZADA 1.5 2MB ARASI KULLANILABİLİR ALAN OLMALI
    1)Bu işlem telinizdeki duruma göre 750kb-1mb arası veri harcar (bi ihtimal birazdaha fazlası olabilir CX75 DE YAPTIGIM BU İŞLEMDE 750 KB GİTİ) hattınız benimki gibi kontörlüyse ona göre kontörünüzü ayarlayın :)
    *avea ve turkcell de apn intenet ile 50 kb 1 kontordur bu durumda 750kb (15 kontör) - 1mb (20 kontör)
    2)AYARLAR>VERİ BAGLANTISI>HTTP PROFİLİ icinde APN si internet olan kullanıcı adı ve sifresi bos olan bir servis saglayıcı profili ayarlayın. bu islem apn internet i kabul eder. HTTP PROFİLİNİN ALTINDAKİ YETKİLENDİRME KUTUCUGU AVEA KULLANANLAR İCİN BOŞ OLACAK (turkcell kullananlar icin bilmiyorum)
    3) sebekenin daha az yogun oldugu bi zananı secelim gece saatleri uygun.
    MENU>EK ÖZELLİKLER>CİHAZ YÖNETİMİNE gelelim
    buraya swuota isimli bir profil adı olusturun sonra degiştir secenegi ile ;
    ADREShttp://swuota.global-repair-management.com
    PORT:80
    SERVİS SAGLAYICI: internet (http profilindeki apn si internet olan profil yani)
    KULLANICI ADI: swuota_user
    PAROLA: swuota
    SUNUCU ID: SWUOTA (BÜYÜK HARFE DİKKAT)
    SUNUCU PAROLASI: swuota
    HTTP DOGRULAMA: HAYIR
    ayarları kaydedin. TELEFONU KAPATIN 1-2 DAKKA BEKLEYİN. sonra teli acın cihaz yönetimine gelin etkinlestirdigimiz swuota profiline sag taraftaki BASLAT tusuyla güncellemeyi baslatın. BAGLANTI BASLAR
    **'GİRİS YAPIN' GİBİ Bİ UYARI CIKACAKTIR HİCBİ SEKİLDE MÜDAHALE ETMEYİN ,BEKLEYİN.
    ** Bİ MÜDDET SONRA GÜNCELLEME İCİN GİDECEK OLAN KB MİKTARI EKRANA GELECEK VE DEVAM ETMAK İCİN SİZDEN ONAY İSTENECEK 'TAMAM' DEYİN.
    (her tusa bir kere ve tam bastıgınızdan emin olun, tepkiler gec geleceginden tekrar tekrar tuslara basmayın)
    **GÖSTERGE yüzde yüze yaklasırken 'TELİ TEKRAR KAPATIP ACIN' gibi inglzce bi uyarı gelecek TAMAM deyin. ana ekrana dönün TELİ KAPATIN 5 DAKİKA BEKLEYİN. SONRA GENE ACIN
    **PİN KODUNU GİRİN TAMAM DEYİN.EKRANA GÜNCELLEMEYİ GERCEKLESTİRMEK İSTİYORMUSUNUZ DİYE Bİ UYARI GELECEK 'TAMAM' DEYİN.
    **BUNDAN SONRA TEL KENDİ KENDİNE ACILIP KAPANMA GİBİ Bİ TAKIM HARAKETLERE GİRECEK EKRANA UPDATE GÖSTERGESİ CIKACAK (BU UPDATE İŞLEMİ 25 DK FALAN SÜRÜYOR)
    **SON ADIMDA İSE GÜNCELLEMEYİ TAMAMLAMAK İÇİN SİZDEN BİR KERE DAHA CİHAZ YÖNETİMİNDEN GÜNCELLEMEYİ TAMAMLAMANIZ İSTENECEK BUNUDA YAPIN yani cihaz yönetiminden swuota profilini yeniden baslatın ilk işlemin aynısı.(bu işlem 12kb)
    *** EKRANA UPDATE SUCCESSFUL' UYARISIDA GELDİKTEN SONRA TAMAMDIR :)
    ***KARISIK GELEBLİR AMA YAZILDIGI KADAR DEGİL. ZATEN GÜNCELLEMEYİ BASLATINCA EKRANDAKİ YÖNERGELERİ TAKİP ETMENİZ YETERLİ. Ben sadece deneyimimi aktardım.
    BU işlemi 4 ay kadar önce kurtlar vadisi kampanyasından aldıgım garantili cx75 de basarıyla gerceklestirdim.
    HADİ KOLAY GELSİN

• arkadaşlar bir isteğim olacak.ben cx75 için tv uzaktan kumanda programı arıyorum bulabilirmisiniz acaba bi zahmet?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.