Şimdi Ara

Cüzi Miktarda para kazanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ilk olarak merhaba arkadaslar bugun sizlere google play uzerinden indirdiginiz bi uygulama ile bos zamanlarinizda oynarak para kazanmanin bir yolundan bahsedecegidim
    Uygulama adi:Çevir oyna para kazan
    Google play uzerinden indirdigimiz bu uygulamada carki cevirerek puan topluoruz ve bu puanlari ister kontor ister bitcoin ister google play karti olarak bozdurabilioruz
    Ole gunde 500 600 kazancaksiniz die sizi kandirmak istemem ama ne kadar cevirirseniz o kadar kazanirsiniz size kalmis bisey yani gunde ortalama 20 lira kazanabilirsiniz paraniz 20 liraya ulastimida rahatlikla cekebilirsiniz ODEME KANITI VAR!!
    Uygulamayi indirdikden sonra kayit ol butonuna basip 205004 REFERANS KODUNU YAZARSANIZ 5000 PUAN ILE BASLIORSUNUZ YANI 50 KURUS IYI FORUMLAR Cüzi Miktarda para kazanma Cüzi Miktarda para kazanma Cüzi Miktarda para kazanma Cüzi Miktarda para kazanma Cüzi Miktarda para kazanma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• senin bu uygulama yoksa referansın ile üye yapıp kazanç mı elde etmeye çalışıyorsun.
  • 24062018 kullanıcısına yanıt
    Evet sizde kazanicaksiniz bende sadece ben kazanmicam yani

• uygulama senin değil yani sadece kullanıcısın

kaç lira çektin bu uygulamadan. ne kadar süre çalışıyorsun ne kadar alıyorsun
    Simdi tamamen sana bagli 12 saate cevir istersen istersen 24 saat istwrsen 1 saat ama dedigim gibi cuzi miktarlarda ole 50 100 alamassin 2 3 gunde dogru duzgun yaparsan 20 lira alirsjn sonrada cekersin cekim 20 lira bende daha yeni basladim ilk cekimim 20 liraydi yani

Aaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batu Çeknn -- 7 Ağustos 2018; 1:33:36 >
  • Batu Çeknn B kullanıcısına yanıt
    tamam merak ettim şimdi kuruyorum senin referansınla. 3-5 çevirip yatarım sabah devam
  • Eyw kardesim iyi geceleer

20 liraya kaç puan lazım
    birader sen bunu oynayacağına yandex toloka oyna daha iyi görev başına daha iyi veriyor bu 1 kuruş veriyor 1000 puana 20 lirayı yapana kadar uğraşmaya değmez paso reklam geliyor çarkıfelekte puanı az geliyor hileli çarkıfelekte.. 3 günde 20 lira nasıl yaptın bunda referanslamı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.