Şimdi Ara

Custom Logitech G27

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba DH Forum üyeleri,

31.05.2015 tarihinde "Sanalmarketim" üzerinden aldığım Logitech G27 direksiyon setimi satıyorum.

Ürün temiz ve sorunsuz durumdadır. Kutusu ve faturası mevcuttur. Kozmetik olarak herhangibir kusuru da yoktur.

ETS2, ATS, OMSI 2, Fernbus gibi daha çok ağır vasıtaya yönelik oyunlarda kullandığım için yarış oyunlarında olduğu kadar güç uygulanmadığı için yıpranmadığını düşünüyorum.

Direksiyonu aldıktan kısa süre sonra Thrustmaster TH8A aldığım için setin kendi vitesi çok fazla kullanılmadı, tuşlarını kullanmak amacıyla sete bağlı kaldı.

2016 Eylül ayında ise direksiyon setinin direksiyonunun değiştirilebildiğini öğrenmem üzerine OMP Momo direksiyon simidi ve alyan boyutu farklı olduğu için dönüştürme aparatını satın alarak sete sorunsuz olarak taktım. (Herhangi bir bileşenine zarar verip değişiklik yapmadan.)

Değiştirdiğim haliyle satışa sunmaktayım. Bu şekilde ilgisini çeken olursa zaten alacağını düşünmekteyim. Direksiyon setini custom simidi ve adaptör ile satacağım ancak istenmesi halinde göndermeden stok simidi de takabilirim diğer parçaları yanına ekleyerek.

Ankara içinden almak isterseniz deneyebilirsiniz, şehir dışında ise önce ödeme ardından kargo şeklinde alışverişi gerçekleştirebiliriz.

Direksiyon simidini; buraya tıklayarakinceleyebilirsiniz.

Alyan adaptörünü buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Direksiyon değiştirme işleminin videolarına ise buradan ya da buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyat: 900TL
    NOT: TH8A satılık değildir, fotoğraflarda göründüğü için yanıltıcı olmasın.

Fotoğraflar;

Custom Logitech G27Custom Logitech G27Custom Logitech G27Custom Logitech G27Custom Logitech G27
    Custom Logitech G27Custom Logitech G27Custom Logitech G27Custom Logitech G27Custom Logitech G27
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomania -- 9 Şubat 2017; 16:51:48 >

• Titiz kullanici. Cihazlara çok temiz bakar. Hayirli satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metal_my666 kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler üstadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomania -- 9 Şubat 2017; 18:27:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.