Şimdi Ara

Curve 8520 Kasa Kırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Telefonumu Duvara Vurdum Telefon Sol Alt Tarafı Açıldı Ve Kapanmıyor Mesaj Yazarken Tuslar Takılı Kalıyor ve O Açıklıktan Bakıyorum Tusların Altında Siyah Bir Metal Var O Eğilmiş Kapak Kırılmıs Şimdi Kasa Değiştirsem Yeni Kasayı Takarsam Eğer Düzelirmi Yoksa Yeni Kasadada Açıklık Olacak Kapanmıyacak mı ve Aramada Ses gitmiyor Onada Bir Çözüm Bulalım Yardımlarınızı Bekliyorum.

Edit: Bu Arada Telefonu Garantiye Yollafım Bana Verdikleri Fiyat 490 TL idi Buda Ayrı Bir Konu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtkan023 -- 7 Kasım 2012; 23:35:13 >

• 490 lira mı yuh. 19 lira daha ekle sıfır BlackBerry 9300 al.Sanırım telefonu duvara çakınca mikrofonuda halletmişsin. Anakarta bi şey olmadıysa o telefon maksimum 100 liraya toplanır.
  • Vallahi Bende Şaşırdım Telefonun Sadece Kasasında Sıkıntı Var Hersey Sağlam Netten 35 Liraya Kasa Alsam Acaba Olurmu O Acıklık Düzelirmi ? tus takımının altındaki demir eğilmiş Düzelirmi
  • http://guide-images.ifixit.net/igi/T36FVsL1XpM4GnSX.large

Arkadaşlar Bu Resimdeki Klavyeyi Çıkardıktan Sonra Kalan o Siyah Bölge Bende En uc Kısmı Egilmiş Kasa Kapanmıyor Bu Siyah Şeyi Değişme İmkanı Varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtkan023

http://guide-images.ifixit.net/igi/T36FVsL1XpM4GnSX.large

Arkadaşlar Bu Resimdeki Klavyeyi Çıkardıktan Sonra Kalan o Siyah Bölge Bende En uc Kısmı Egilmiş Kasa Kapanmıyor Bu Siyah Şeyi Değişme İmkanı Varmı?

Hocam o demir parçayı düzeltmeye çalışsan belki olur.
  • Hocam Bu Servistekiler Vidaları Ne Hale Getirmiş Acılmıyor Kasayı Hepten Kırdım Dur Bakalım Birşeyler Yapacagım
  • 8520 kasası dandik 490tl iyimiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtkan023

Hocam Bu Servistekiler Vidaları Ne Hale Getirmiş Acılmıyor Kasayı Hepten Kırdım Dur Bakalım Birşeyler Yapacagım

O demir parça satılır bence kasa satılan yerlerde araştırın mutlaka olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokak Serserisi

8520 kasası dandik 490tl iyimiş

Adamlar 35 Gün Telefonuma El Koydular 35 Gun Sonra Aradım Bagırdım Cagırdım Ertesu Gun Telefondan Haber Geldı 490 TL Verırsernız Yapalım Dedım Dalgamı Gecıyorsun Telefonun Nesı 490 TL ? Kasasınımı 490 TL Değişiyorsunuz 35 Gundur Telefon Sizde Ne Biçim İş Yapıyorsunuz Dedım Aldım Telefonumu Bizim Buralarda Servis Yok Blackberry Kasası Satanda Yok Bakalım Dısardan Bulabılecekmıyım Kendıme Yenı Telefon Alıyorum Bunuda Tamir Edip 2. Hattımı Takacağım Bakalım İnş Olacak
  • fiyat çok fazla anakartta sorun olmasaydı ebay den kasa alıp kullanabilirdin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.