Şimdi Ara

ÇÜNKÜ O AUDİ!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
0
Favori
4.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NZM_TURKEİ

O değil de şarkıyı nereden buluruz

buyur
    http://www.youtube.com/watch?v=ZFykqOXnZlg

• Bakın dostlar eğer hız manevra sürüş keyfi istiyorsanız kesinlike BMW

Ama yok ben rahatımı konforumu düşünüyorum derseniz Mercedes-benz

Hem hızlı hem konforlu olsun birazda şekil olsun istiyorsanız Audi

Edit:VW İse Bildiğin bir binek araçtır f/p ürünüdür.

Edit:Opel derseniz kendi başına takılan bir marka.Yalnız Chevrolet ile aynı model arabaları var

Olay budur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .AKILLI ADAM -- 23 Ekim 2014; 22:42:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    Bu video çok alakasız aşırı modifiyeli araçla A8 gibi hem dizel motorlu hem ağır kasalı bi araçla vs lemişler.RS7 ile vslerde o zaman temelli Boyunu ölçüsünü alsaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaceKıng26 -- 23 Ekim 2014; 22:51:09 >
  • Audi guzel arac ama bmw mercedes ondan hep iyiydi halada iyi

• bozkurt35 kullanıcısına yanıt
    Aynı fabrikanın malı olması bu kıyaslanabilir anlamına mı gelir.. Bence hayır. Sonuçta a6 ile passat kıyaslanır mı hayır..
  • Bmw F segmentinde diğerleriyle boy ölçüşemiyor demek bagnazliktir.

7 serisine binmemis biri ancak bunu söyleyebilir.

Eğer satış rakamlarına göre konusuyorsa kişi, 7 serisi A8 den fazla satmaktadir.

Velev ki kalite veya motor konusunda karsilastiriyorsa o zaman arabadan ya da segmentlerden bi haberdir.

• Yani hala böyle cahilce audi premium değil diyorsunuz ya buraya yazmayın bilgi kirliliğine gerek yok.

Tüm otoriteler bunu böyle bilip böyle kabul eder. Derseniz ki bmw-mercedese tercih etmem bak orası ayrı nokta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4007 kullanıcısına yanıt
    a6 ile passat aynı segment bile değil..

aynı fabrikanın malı değil dış komponentler ve içerideki parçalar dışında aynı araba. yürüyen, şasi, platform, motor, şanzıman....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tacsız Kral Aragorn

Ezbere konusma git kullan yeter artik uzaktan yorumu birakin nasil bir milletsiniz

Surus yokmus konfor yokmus Allah akil fikir versin

Bak kardes uzak yerlere gitmeye gerek yok a6 ya bin e serisine bin

A3 e bin a serisine bin

Ustelik c ninde a4 e oyle ahim sahim ustunlugu yok

Audi r8 kadar iyi bir araba varmi mercedesde yada audi kadar cesit rs ler s ler tt ler

A8 de cabasi

Boyle bir markaya hakaret edemezsin

Kullanmadığı nereden biliyorsun?

Asıl siz şu markayı abartıp durmayın. S3 dediğin araba normal a3ün ellenmiş hali. Bu mu özen? klasik vw. Her aracına güçlü bir motor koyar 1 2 değişiklikle kakalar.

Audi bmw merso ile kıyaslanmaz. Özenilmemiş vwnin süslenmiş hali. Özenseler premium gibi arkadan itiş yaparlar. Abartmayı bırakın. A4 c serisi ayarındaymış. Yesinler.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Sen marka takintisi olan gaflete fusmus bir insan gibi konusuyorsun senin dediklerin mercedesdede var motor koyup vermek ama bir cesit audide 2 cesit

Zaten mercedesde a5 ve e karsilik araba yok sanirim r8 ve tt yede

• cetiner19 kullanıcısına yanıt
    Bu mesajın altına imzamı atar noktayı koyarım arkadaş..
  • quote:

Sen marka takintisi olan gaflete fusmus bir insan gibi konusuyorsun senin dediklerin mercedesdede var motor koyup vermek ama bir cesit audide 2 cesit

Zaten mercedesde a5 ve e karsilik araba yok sanirim r8 ve tt yede

Marka takıntım yok.

Audinin çok modelinin olması aç gözlü olmasından başka bir şey değil. Vw de her modeline gt r wagon alltrack gibi versiyonlar koyuyor. Nasılsa alt yapı var farklı tasarımla daya mantığında.

Mercedes bmw konfor sürüş keyfi konusunda geliştirmişler audide led farda geliştiriyor kendini. Kro arabası, apaçi arabası gibi duruyor.

Audi a4 mercede c(w204) den konforlu degilse ben de dh i birakirim daha 205 e bakmadim orasi ayri

A6 da e den her turlu konforlu o na da garantim var ve a5 olayida audinin en guzel yonu bence bmw de de 4 serisi var ikiside super merco da ne var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResenHareketEdenSAVCI -- 23 Ekim 2014; 23:15:46 >
  • ne kadar tırt bi isim
  • quote:

Sunu soyleyeyim a4 kullaniyoruz

3 e de bindim s 60 a da

Bir kere yalitimda lider ve malzeme kalitesindede ozellikle bu ikisinde kotu diyenler buyuk bir gaflete dusmuslerdir ve fanatiklik gozunu kor etmistir

Makyajla birlikte onden cekislilerde en iyi yol tutus ondadir

Darbe emisi cok kuvvetlidir

Direksiyonda bmw ile aynidir

Sanzimani sportif sevene gelmez ama benim gibi konfor sevenler icin birebir ne vites gecisler yag gibi ve gercekten
    Arabanin yakitina buyuk katji sagliyor ve devir ayarlarinda cok kararli

Markanin geneline gelirsek rs ler s ler tt r8 audi a8 gibi araclar varken bu markaya premium degil demek ayiptir
    Tek sorunu modellerinn benzemesi

Renault megane rs gibi bir şaheser varken önden çekiş en iyi yol tutan otomobile audi demek ne kadar doğru?

• quote:

Audi a4 mercede c(w204) den konforlu degilse ben de dh i birakirim daha 205 e bakmadim orasi ayri

A6 da e den her turlu konforlu o na da garantim var ve a5 olayida audinin en guzel yonu bence bmw de de 4 serisi var ikiside super merco da ne var

Mercoda g serisi var audi için hayal olan. Ml var audide rakipsiz.
    S serisi var kıyas kabul etmez.
    Yine glk, gla gibi serileri audiden iyi. Cla a serisi audiden geride.
    E serisini kıyaslamam a6ile. A6nın üstün olduğu nokta yok. Kalite konfor sürüş motor tüketim her türlü iyidir e serisi.
    A4eski c'den bence de konforlu ama yenisiyle kıyaslanmaz. Ama sadece konforludur. Sağlamlık güvenlik yol tutuş gibi konularsa yine yarışamaz. Tipinde hayır yok zaten. Sline falan olursa gideri oluyor biraz.

• Ya ben süslü vw ye binmeye razıyım keske alabilsekte ona binsek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

quote:

Orijinalden alıntı: çokbilen

Audi suslu vw diyen arkadaslar arabanin a'sindan anlamiyorsunuz.

Haklısın ilk mesajı atan arkadaş troll bence fakat aynı düşünceyi fiat alfa konusundada gösterilmeli süslü fiat doblodan hallice demek yine arabanın a sından anlamadıklarının göstergesi

head shot

S3 e laf atarken M3 ve C63 gibi araclara da laf atmis oluyorsunuz. Onlarda standart kasalarin ellenmis halleri oluyor yani? Yerinizde olsam sozumu geri alirim.

• _SkiP_ kullanıcısına yanıt
    Kardes bosuna cirpinma bence alfa suanki haliyle anca orta direk markalarla boy olcusebilir. Mallar onumuzde soze gerek yok. Kendini kandirmaya devam et

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.