Şimdi Ara

Cümlenin Devamını Getirip Hikaye Yapma Oyunu :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
856
Cevap
19
Favori
19.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bi kapıya bakıp geliyorum kapıyı açtım ve inanılmaz bir hatun karşımdaydı kendi kendime düşündüm 3'lü yapabilcekmiydim? ve o an jet hızıyla kararımı verdim...
  • tabiki evet dedim hemen onu da attım yanına 2 side çok sevindi çünkü daha sosyal olmuşlarıdı :D
  • onuda yatağa attım.Sonra yine kapı çaldı yine bir kız.Ulan ne oluyo dedim kokuyu alan kapıya geliyo ve Sonra...
  • kapıyı açtım 2 birden tane gelmiş meğerse 1. hepsine haber vermiş sonradan gelenler arkadaşlarıymış.yatağa sığmadık yere geçtik.
  • Sonra bir baktım 10 binlerce kız silahlarla bana doğru geliyor.Meğersem oda rüyaymış.Uyandım baktım Leonardo DiCaprio yanımda.Meğerse bana rüya içinde rüya yaşatıyomuş Sonra ona dedimki .... (Başlangıc'a bağladım biraz saçma oldu )
  • tam diyecekken yerçekimi değişti
  • hala gülmekten yerlerde yatıyorum
  • sonra gülmeyi bırakıp ciddi bir insan olarak yetenek sizsinize katılmaya karar verdim
  • Yarışmayı kazandım.
  • ve hayallerimin arabasını aldım tofaş.
  • Hemen tüp taktırıp yollara düştüm...
  • yoldayken polis çevirdi ve
  • ruhsatı aramaya başladım ama bi türlü bulamıyordum
  • ver birden nerde olduğu aklıma geldi , bagajda unutmuştum , bagajdan ehliyet ruhsatı almaya indiğimde bagajdaki levyeyi gördüm ve aklıma sinsice pilan geldi , levyeyi aldım ve polisin kafasına sapladım .. !
  • ulan dedim ne yaptım ben. ne kadar saçma bişe yaptım ..Hemen kaçıp sevgilimin yanına gittim saklanmak için
  • sevgilimle birden öpüşmeye başladık hemen yatak odasına gidip işi pişirirken eve FBI baskın yaptı , beni giyinmeden tutup getirdiler !
  • eski kankam hüsamettin gelmişti , Meğersem RPG ile duvarı patlatmış. Çaldığı zırh arabasına beni bindirdi. Yolumuzu tuttuk meksikaya!
  • Meksikaya doğru giderken dedim Hüsamettine Zırhlı arabayla okyanusu nasıl geçicez.Oda dediki
  • BULDUM !!! , Hüsamettinin bir planı vardı , yüzerek bir adaya gidecek o adada kendimize bir sal yapacaktık , ve dediğimizi yaptık bir adaya yüzdük ve yerleştik ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syt55 -- 20 Ocak 2011; 19:05:57 >
  • Meğerse yerleştiğimiz adada Robinson Crouse Yaşıyormuş!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.