Şimdi Ara

Cubot ONE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar aranızda cubot one getiriyo olan veya getirmiş olup kullananız varmı acaba tavsiye edermisiniz iOCEAN x7 satıp cubot one alasım var ?

• Ben siparis verdim 10 gun kadar once,sanırım 10 gune kadar elimde olur. Bu cihaz onceleri 1.2 ghz mtk 6589 olarak satılıyordu sanırım islemcisi guncellendi 1.5 ghz mtk 6589T olarak aldım ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada siz hangi x7 modelini kullanıyordunuz memnun degil miydiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Bu arada siz hangi x7 modelini kullanıyordunuz memnun degil miydiniz?

iocean x7 young modelı ilk versiyondur kendısı :D sorunlu versıyodundur iocean sıtesınde yoktur bu tel :D iocean evlatlıktan reddetti :)

öncellıkle cevabınız için teşşekür ederim ben arkadasıma ioecan x7 elite getirtiyordum gümrükte kaldı gecmedı şimdi ben arkadasıma kendi telefonumu satıyorum young moung ama idare eder artık 500 tlye satcagım cubot one larda 360 tl civarı bişey onu almayı dusunuyorum fakat heralde yeni bir kanunmu ne cıkmıs amca oglu soledı artık tum yurtdısından gelen teller gümrükte kalıyormus diye bir duyum verdi ne kadar gercek bilemiyorum onunla ilgili bir araştırma yapcagım sizinde bir bilginiz varmı sırf bu sebep için telefonu satmaktan vazgecebilirim ??

bu arada telefon geldıgınde video ve fotografları çekerseniz mutlu olurum :) bende mtk6589T versiyonu almayı dusunuyorum silver modelını hangi rengini aldınız acaba icime kırmızı modelıne yatmıyo degıl :)

• MayynaK kullanıcısına yanıt
    Ben de şu an kendim THL W8 kullanıyorum, ayrıca eşim,babam ve kardeşim de :) Çok stabil ve ROM ları çok iyi bir telefon. Çok da sağlam kesinlikle tavsiye ederim
    Ben bu zamana kadar aldığım telefonları hep buyincoins ten getirttim ve hiç sıkıntı yaşamadım. Hatta daha dün buyincoinsten Lenovo A390t geldi ;)

2 hafta önce kadar ilk defa aliexpress ten 2 telefon siparişi geldim şu an ikisi de yurtdışına sevk edildi görünüyor. Ben siyah renk aldım Cubot One'ı fakat kırmızıya da içim gitmedi değil :)

Bildiğim kadarıyla son zamanlarda china post larda özellikle pil ve pilli ürünler konusunda sıkıntı çıkıyormuş fakat Singapur postalarında sıkıntı olmuyormuş, yoksa telefon zaten yasaktı yine yasak bundan dolayı bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum ;)

Siz gümrüğe satılan ürünü hangi siteden almıştınız ve hangi posta-kargo ile gönderdiler?

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    chinepost ile gelmişti aliexpressden almıstım iocean x7 young ..

valla hala karar veremedım elımde iocean x7 var arkadasıma 500tlye satıyorum fakat işte hangi telefonu alcagıma karar veremedım butcem 500tl ama ben sole 400tl civarı telefon bakıyorum öneriniz varmı acaba ben cubot one ı tercih etmemın sebebı kendım htc fun ıyımdır :D su yıla kadar hep TR den alırdım tellerımı hepsıde htc oldu :) ama artık Çin den devam ediyoruz önerniz varmı acaba THL W8 kasasında pek bi görsellik goremedım klasik galaxy tipi ben bu tipleri sevmiyorum :) bole büyük ve sık tasarımı olanlar tercıhımdır :)
  • takip... Ben de almayi dusunuyordum gordugum iyi oldu bu konuyu :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MayynaK kullanıcısına yanıt
    Htc One a ben de hastayım,sırf o yuzden aldım Cubot One'ı:) Ozellikleri de iyi gibi umarım bekledigim gibi cıkar. Bu Çin telefonlarında dikkatli olmak lazım,gorunuse donanıma pek aldanmamak lazım,yazılımın onemini yaptıgım birkac hatalı secim sonucu cok iyi anladım(Daxian XY100s,Lenovo A390T ve Jiayu G3T gibi..)
    Ben size siddetle oneriyorum THL W8 i,S3 ten kesinlikle daha iyi. telefonu cok yogun kulllanan biri olarak(oyun-internet) en ufak takılma ya da stabilite sorunu olmadı. Kutu icerigi,mlz kalitesi 10 numara ve 190 dolara bedava bu telefon. Pek cok model denedim inew i4000 de tasarım ve ekran olarak en iyisiydi ama yazılımsal ufak tefek sıkıntıları vardı. Ben W8s siparisi verdim,ins. elime ulasırsa uzunca bir sure de onu kullanırım diye dusunuyorum. Bundan sonraki hedefim Mtk6595 islemcili bir telefon olacak,o da cıkıp uygun fiyatlara inene kadar 1 seneyi bulur.
    Benim hic gumruk te telefonum takılmadı,size sormak istedigim sey,telefon takıldıgında ptt ye gidip imza atıp geri donmesini mi sagladınız yoksa kendiliginden geri gidiyor mu,ne gibi islemler yaptınız paranızı geri alabilmek icin,aydınlatabilirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Htc One a ben de hastayım,sırf o yuzden aldım Cubot One'ı:) Ozellikleri de iyi gibi umarım bekledigim gibi cıkar. Bu Çin telefonlarında dikkatli olmak lazım,gorunuse donanıma pek aldanmamak lazım,yazılımın onemini yaptıgım birkac hatalı secim sonucu cok iyi anladım(Daxian XY100s,Lenovo A390T ve Jiayu G3T gibi..)
    Ben size siddetle oneriyorum THL W8 i,S3 ten kesinlikle daha iyi. telefonu cok yogun kulllanan biri olarak(oyun-internet) en ufak takılma ya da stabilite sorunu olmadı. Kutu icerigi,mlz kalitesi 10 numara ve 190 dolara bedava bu telefon. Pek cok model denedim inew i4000 de tasarım ve ekran olarak en iyisiydi ama yazılımsal ufak tefek sıkıntıları vardı. Ben W8s siparisi verdim,ins. elime ulasırsa uzunca bir sure de onu kullanırım diye dusunuyorum. Bundan sonraki hedefim Mtk6595 islemcili bir telefon olacak,o da cıkıp uygun fiyatlara inene kadar 1 seneyi bulur.
    Benim hic gumruk te telefonum takılmadı,size sormak istedigim sey,telefon takıldıgında ptt ye gidip imza atıp geri donmesini mi sagladınız yoksa kendiliginden geri gidiyor mu,ne gibi islemler yaptınız paranızı geri alabilmek icin,aydınlatabilirseniz sevinirim

hocam işte bende sasırdım su ana kadar takılmamıstı internette okudum hiçbişey yapmıyomusuz yoksa vergi felan odeme varmıs beklıyosun sonra urun geldıgı adrese gerı gonderılıyor heralde ptt bektletme sebebıde urunun vergısının odenmesını beklıyo neyse artık elımdekı ıocean dan kurtalayım 1 cubot one alırız :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.