Şimdi Ara

★ Cube iwork8 Ultimate Kullanıcıları Kulübü ★ DOKUNMATİK SORUNU ÇÖZÜLDÜ! ★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
5
Favori
4.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: frhtzkn

quote:

Cok sacma bir sorun yuzunden format atamiyor musumdu :/

Butun herseyi sildim suan atiyor format,androidide sildim neyse artik saglik olsun,sorun tum suruculeri silmedigim icin oluyormus sadece windows kullaniriz artik zaten cok bakmiyordum android tarafina

Edit:Formatı attım şimdi driverları kaldı geriye 19 GB da boş yer var çok iyi oldu 1607 güncellemesini sonunda kurdum :)

Hocam hayırlı olsun sonunda hallettiyseniz problem yok :)

Bir tek driverlşar kaldı onuda beceremedim :) allahtan backup almıştım hazır programla halledicem anasayfadakileri aygıt yöneticisinde hangisine göstereceğiz belli değil hazır programı olsaydı keşke

Hocam bilinmeyene tıklayın aygıt yöneticisinden,sürücü güncelleştirme>bilgisayardan dosya>driverlerin topluca beraber olduğu ana klasörü seçin. Bunu seçtikten sonra aşağıda seçili bir kutucuk çıkması lazım "alt klasörleri dahil et" bu tarz bi adı vardı onuda işaretleyin. Bilinmeyen aygıt artık hangisi ise otomatik olarak bulup yükleyecektir. Ancak ekran kartını bulamazsın bu şekilde. Onuda intel in sitesine gir ordan driver bulucu programı indir o şekilde rahat yüklersin. Sorun yaşarsanız yazmanız yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frhtzkn -- 17 Şubat 2017; 1:31:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Butun herseyi sildim suan atiyor format,androidide sildim neyse artik saglik olsun,sorun tum suruculeri silmedigim icin oluyormus sadece windows kullaniriz artik zaten cok bakmiyordum android tarafina

Edit:Formatı attım şimdi driverları kaldı geriye 19 GB da boş yer var çok iyi oldu 1607 güncellemesini sonunda kurdum :)

Bir tek driverlşar kaldı onuda beceremedim :) allahtan backup almıştım hazır programla halledicem anasayfadakileri aygıt yöneticisinde hangisine göstereceğiz belli değil hazır programı olsaydı keşke

Hocam bilinmeyene tıklayın aygıt yöneticisinden,sürücü güncelleştirme>bilgisayardan dosya>driverlerin topluca beraber olduğu ana klasörü seçin. Bunu seçtikten sonra aşağıda seçili bir kutucuk çıkması lazım "alt klasörleri dahil et" bu tarz bi adı vardı onuda işaretleyin. Bilinmeyen aygıt artık hangisi ise otomatik olarak bulup yükleyecektir. Ancak ekran kartını bulamazsın bu şekilde. Onuda intel in sitesine gir ordan driver bulucu programı indir o şekilde rahat yüklersin. Sorun yaşarsanız yazmanız yeterli.

Tesekurler sayenizde driverlerida kurdum cok onemli bir bilgiydi ne kadar tesekur etsem azdir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tesekurler sayenizde driverlerida kurdum cok onemli bir bilgiydi ne kadar tesekur etsem azdir

Yardımcı olabildiğime sevindim

• Yeni çıkan windows 10 güncellemesini yükleyen var mı aramızda ?
  • quote:

Yeni çıkan windows 10 güncellemesini yükleyen var mı aramızda ?

baya geç cevap veriyorum ama ben yükledim :)
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Tableti gpt yöntemiyle yazdırdığım usb ile formatlayamıyorum siyah bi ekran çıkıyor shell felan yazıyor kalıyor öyle. Siz nasıl yaptınız ?

• quote:

Tableti gpt yöntemiyle yazdırdığım usb ile formatlayamıyorum siyah bi ekran çıkıyor shell felan yazıyor kalıyor öyle. Siz nasıl yaptınız ?

Bende direk normal sekilde kuruldu sorun olmadi tekrar wimdows dosyasini indirmeyi denediniz mi ?

Uefi den anasayfadaki duzenle olusturdum dosyayi en kotu 1607 kurun otomatik 1703'e gecirin

Şuan 1607 kurulu ama bırakacağım galiba bu sürümde fazla kurcalamak istemiyorum. Banggood a bi yazayım bakalım ne diyecekler.

• quote:

Şuan 1607 kurulu ama bırakacağım galiba bu sürümde fazla kurcalamak istemiyorum. Banggood a bi yazayım bakalım ne diyecekler.

1607 den otomatik 1703'e geciyor ama bos yer olmasi lazim 12-13 gb 1703 sanki biraz daha iyi yeni ozellikleri guzel olmus mavi isik filtresi,oyun modu vs

• quote:

elime harici klavye geçtiğinde ben de yeni sürümü kurmayı deneyeceğim hocam. başarılı olursam resimli anlatım yapabilirim. ana mesaja eklerim.
  • mysterious79 M kullanıcısına yanıt
    Sizede mi siyah ekran hatası veriyor? Yanlış hatırlamıyorsam shell.exe diye bir ekran çıkıyor komut yazılması için.

Hocam ara ara disk kullanımım artıyor yeni güncelleme ile çözülür mü daha da bozulur mu bilmiyorum. Tabletin performansı nasıl sizde ?

• quote:

Sizede mi siyah ekran hatası veriyor? Yanlış hatırlamıyorsam shell.exe diye bir ekran çıkıyor komut yazılması için.

Cihaz elime ilk geçtiğinde redstone öncesi sürümü formatlamıştım Android'i silmiştim. Herhangi bir sorun yaşamamıştım. Yeni sürümü henüz denemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mysterious79 -- 28 Mayıs 2017; 18:10:24 >
  • quote:

Hocam ara ara disk kullanımım artıyor yeni güncelleme ile çözülür mü daha da bozulur mu bilmiyorum. Tabletin performansı nasıl sizde ?

Tarayıcı PDF v.b. temel işleri rahatlıkla görüyor hocam. Arada hafif donmalar olabiliyor.

• quote:

Fena değil 7-8 sekme açıyorum sorun olmuyor(Opera).Şimdi 64 GB lik sd card alayım diyorum depolama sorunu oluyor.Samsung evo plus 60 mb yazma 100 mb okuma işimi görür herhalde.Bide oyun çalışsa güzel olacakta yemiyor :D
    windows mağazadaki oyunlar falan çalışıyor anca

Tableti bu arada mönitöre bağlıyorum öyle kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 30 Mayıs 2017; 12:44:42 >
    Ben metin2 hesabımı açıyorum hocam 0 sıkıntı :D bu arada hangi dönüştürücüyü aldınız ben aliexpress ten 2 tane aldım ama çalışmadı

• quote:

Ben metin2 hesabımı açıyorum hocam 0 sıkıntı :D bu arada hangi dönüştürücüyü aldınız ben aliexpress ten 2 tane aldım ama çalışmadı

Benimki vga bunu aldim cok verimli olmasada ise yariyor iste

http://www.gearbest.com/cables-connectors/pp_217278.html

• Samsung evo plus(100 mbps okuma\60 mpbs yazma) 64 gb aldim suan icn sorun yok windows goruyor zaten androidi silmistim :)

Depolama alanina guzel bir cozum oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 6 Haziran 2017; 20:12:14 >
  • Şarj soketi bozuldu benimkinin :(
    Daha doğrusu şöyle ki şarj cihazı takılı olmasa dahi cihaz şarj aldığını zanediyor.Normal şarja taktığımda allahtan şarj alıyor bir sorunu yok sadece sürekli şarjda olduğunu zanettiği için kırmızı led ışığı yanık kalıyor.
  • quote:

Şarj soketi bozuldu benimkinin :(
    Daha doğrusu şöyle ki şarj cihazı takılı olmasa dahi cihaz şarj aldığını zanediyor.Normal şarja taktığımda allahtan şarj alıyor bir sorunu yok sadece sürekli şarjda olduğunu zanettiği için kırmızı led ışığı yanık kalıyor.

son durum nedir düzelme ya da sorunda ilerleme tarzı gelişmeler oldu mu hocam?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.