Şimdi Ara

CSR2 Türkiye Crew (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
966
Cevap
23
Favori
62.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yeni başladım, T1 bitirdim, T2 bekliyorum. Oyunda sıkıntılar var, yarışları 182-184 km/h ile bitirmeme rağmen 200km/h süresi veriyor :) Yalnız crew ekibine nasıl katkı sağlıyoruz o kısmı henüz anlamış değilim. Aktif sayılırım alırsanız ekibe katılırım faberge43 kullanıcı adım
  • Tek başıma 5 6 günde 1m üzeri crew rp yaptım harbiden benim gibi 10 kişi bi araya gelsek sağlam bi crew kurarız,youtube de izledim millet kendi arkadaşına online da bilerek yeniliyor flan arayada 500k para koyuyorlar sırayla biribirlerine win veriyorlar daha çok tecrübe alıyorlar
  • Oyuna eklenen "Wildcard" ile ekibinizde yer alan üyelerle sürekli iletişim halinde olmalısınız.
    Kullanılan "Wildcard" tüm ekip üyelerinin kazandığı puanları etkiliyor.

CSR2 Türkiye Crew
    CSR2 Türkiye Crew

En avantajlısı 1 saat boyunca +150 katkı sağlayan "Wildcard" gibi duruyor, tercih ekibinize kalmış tabii.

• quote:

Orijinalden alıntı: merfarukkk

Tek başıma 5 6 günde 1m üzeri crew rp yaptım harbiden benim gibi 10 kişi bi araya gelsek sağlam bi crew kurarız,youtube de izledim millet kendi arkadaşına online da bilerek yeniliyor flan arayada 500k para koyuyorlar sırayla biribirlerine win veriyorlar daha çok tecrübe alıyorlar

Özel mesaj gönderdim Hocam...
    Kendi ekibinden birileri yarışmak mantıklı olabiliyor zaman zaman...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaBeRgE

Bende yeni başladım, T1 bitirdim, T2 bekliyorum. Oyunda sıkıntılar var, yarışları 182-184 km/h ile bitirmeme rağmen 200km/h süresi veriyor :) Yalnız crew ekibine nasıl katkı sağlıyoruz o kısmı henüz anlamış değilim. Aktif sayılırım alırsanız ekibe katılırım faberge43 kullanıcı adım

Yarış yaptıkça, araç satın aldıkça, turnuvalara katıldıkça Ekibe katkı sağlıyorsunuz.
    0-100, 0-200 gibi süreler standart olarak var, araç 200´e ulaşamayınca boş bırakılıyor o bölüm.
    Ekibimizle ilgili özel mesaj gönderdim Hocam...
  • Evdeki internetimde problem olduğu için bu hafta günlük 30-35k civarında kalıyorum.Sorun çözüldükten sonra irtibata geçelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hergün oynayan adam gibi crew bulamadığım için kendi crewimi kurdum. Tek başıma gidiyordum. Doğrudan katılmak aradaki ödülleri alamayacak olmak demek sanırım. Daha lvl32 yim. Ne yapsam bilemedim, yer varsa girsem mi, kendi crewime adam mı toplamaya çalışsam

• Bir de eklemek istediklerim var.
    En iyi startı yapmak için genelde orta devirde yeşil veren arabalarda 2. Saniyede gazı bırakın, yani hep redlineda tutun, 1. Saniyede t4 ve yukarı arabaları bırakın, en iyi yeri de geri sayımın efektlerini kullanarak bulabilirsiniz, mesela 2.saniyenin arkasındaki kırmızı gölge yanınca gibi...

Live race kısmında ise rakipler asıl puana göre belirleniyor. Yani orta üstte iki sayı var bi tanesi başında + olan. + olmayana göre belirleniyor, youtuberlar ondan asıl sayıyı düşük tutmaya çalışıyor, mesela motoru hiç upgrade etmiyolar, +1000 küsür falan arabalar yapıp canlıda yarışıyorlar.

Ve son zamanlarda şu saçmalıkla karşılaşıyorum.kupanın birinde ilerliyorum mesela, birden bi rakip geliyor hep kazanırken, bilmemne CSR edition diye ve ortalığın anasını ağlatıyor. O kupanın sınırkarı dqhilinde geçmenize imkan yok. Atıyorum t3 de adam 10 saniyenin altında bitiriyor. Oyunu kapatıp açıyorum düzgün rakip geliyor tekrar.

• quote:

Orijinalden alıntı: YQQ4

Evdeki internetimde problem olduğu için bu hafta günlük 30-35k civarında kalıyorum.Sorun çözüldükten sonra irtibata geçelim.

Özel mesaj gönderdim hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: berhansoylu

Bir de eklemek istediklerim var.
    En iyi startı yapmak için genelde orta devirde yeşil veren arabalarda 2. Saniyede gazı bırakın, yani hep redlineda tutun, 1. Saniyede t4 ve yukarı arabaları bırakın, en iyi yeri de geri sayımın efektlerini kullanarak bulabilirsiniz, mesela 2.saniyenin arkasındaki kırmızı gölge yanınca gibi...

Live race kısmında ise rakipler asıl puana göre belirleniyor. Yani orta üstte iki sayı var bi tanesi başında + olan. + olmayana göre belirleniyor, youtuberlar ondan asıl sayıyı düşük tutmaya çalışıyor, mesela motoru hiç upgrade etmiyolar, +1000 küsür falan arabalar yapıp canlıda yarışıyorlar.

Ve son zamanlarda şu saçmalıkla karşılaşıyorum.kupanın birinde ilerliyorum mesela, birden bi rakip geliyor hep kazanırken, bilmemne CSR edition diye ve ortalığın anasını ağlatıyor. O kupanın sınırkarı dqhilinde geçmenize imkan yok. Atıyorum t3 de adam 10 saniyenin altında bitiriyor. Oyunu kapatıp açıyorum düzgün rakip geliyor tekrar.

Eline ağzına sağlık Hocam.
    Online yarışlar üzerine ayrıca bi konuşalım.

Sağolasın.

• quote:

Hergün oynayan adam gibi crew bulamadığım için kendi crewimi kurdum. Tek başıma gidiyordum. Doğrudan katılmak aradaki ödülleri alamayacak olmak demek sanırım. Daha lvl32 yim. Ne yapsam bilemedim, yer varsa girsem mi, kendi crewime adam mı toplamaya çalışsam

özel mesaj gönderdim hocam...
  • kendi crewimden cikip buraya nasil giricem garajim iyi durumda m4,f12,gtr r35

• quote:

Orijinalden alıntı: mbc32amg

kendi crewimden cikip buraya nasil giricem garajim iyi durumda m4,f12,gtr r35

özel mesaj gönderdim Hocam...
  • Arkadaşlar merhaba
    Online kısmında t2 ve devamında ki sınıf araçlarda lounch kontrol butonu var nasıl kullanılıyor bana anlatabilecek birisi varmı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlu Dişikara

Arkadaşlar merhaba
    Online kısmında t2 ve devamında ki sınıf araçlarda lounch kontrol butonu var nasıl kullanılıyor bana anlatabilecek birisi varmı.

Hocam normal yarıştan bir farkı yok aslında.
    Sadece yarışa başlarken ekranda "GO" yazdığı anda "Launch"a basman yeterli oluyor.
    Biraz önce yada sonra olabilir. Sıfıra ne kadar yakınsa o kadar iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSR2 -- 30 Ekim 2016; 0:31:28 >
  • Teşekkürler üstatım valla çok makbule geçti

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlu Dişikara

Teşekkürler üstatım valla çok makbule geçti

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...
    İyi yarışlar...

• mobilden foto yüklemiştim ama gitmemiş.

önceki mesajlarımda bahsettiğim arada cupalarda tam gaz ilerlerken birden bi arabanın gelip saçma sapan bir derece yapıp adam ol akıllı ol demesi olayını yakaladım belgeledim. finishteki süratine bakınız. saçmalık resmen. üstelik zorluk derecesi 2 yeşildi.

bu arada yeni sezonda daveti bekliyorum, tek başıma tek kişilik crewimde bu kadar ilerleyebildim, daha fazla RP vermiyor, crew cup yarışlarında tek kişi malesef verdiği sürede 15 yarış yapmak 4 saatte bir, gece alarm kurup uyanmayı gerektiriyor.
    CSR2 Türkiye Crew

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berhansoylu -- 2 Kasım 2016; 15:15:26 >

• quote:

mobilden foto yüklemiştim ama gitmemiş.

önceki mesajlarımda bahsettiğim arada cupalarda tam gaz ilerlerken birden bi arabanın gelip saçma sapan bir derece yapıp adam ol akıllı ol demesi olayını yakaladım belgeledim. finishteki süratine bakınız. saçmalık resmen. üstelik zorluk derecesi 2 yeşildi.

bu arada yeni sezonda daveti bekliyorum, tek başıma tek kişilik crewimde bu kadar ilerleyebildim, daha fazla RP vermiyor, crew cup yarışlarında tek kişi malesef verdiği sürede 15 yarış yapmak 4 saatte bir, gece alarm kurup uyanmayı gerektiriyor.
    CSR2 Türkiye Crew

Hocam özel mesaj gönderdim...

• merfarukkk kullanıcısına yanıt
    Selam dostum şu crew olayını bir türlü çözemedim oyun sardı baya oynuyorum... Eğer ki Türkiye grubu var ise gelebilim...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.