Şimdi Ara

CSR2 Türkiye Crew (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
966
Cevap
23
Favori
62.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: en_x

şaka gibi crew cup tayparımda mevcut olan ıkı stage6 paketten biri çıktı

pazar günü oyuna başladım rank 33
    garage value 1,134,211

aktif oynuyorum türk crew arıyorummmm

Özel mesaj gönderdim Hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

Hocam ilk sayfaya yeni başlayanlar için mini bir rehber yapsanız mükemmel olur.

Vakit bulabilirsem yapayım Hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: en_x

Ferrari etkinliği için para ile araba mı almamız gerek anlayamadım yanlış bişey yapmak istemedim

Evet Hocam para ile alınıyor...
    Ama bi sonu yok maalesef...
    En iyi diye alıyorsunuz, bir sonraki güncelleme de daha iyisini çıkarıyorlar...
    Almak hiç mantıklı değil yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSR2

quote:

eminim ki bu baslangic rehberini goren oynar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

eminim ki bu baslangic rehberini goren oynar.

İnşallah Hocam...

• Hocam merhaba. 2 haftadır oyunda kazandığım rp ler kişisel sezona ve crew ime eklenmiyor. Oyunun sağ üst köşesinde görünüyor ne kadar rp kazandığım ama sezonlara eklenmiyor ve token larım kayboluyor. Crew cup lardan gelen rp lerde eklenmiyor. Oyunu update den önce ve sonra olmak üzere 2 kere sildim ve yeniden yükledim sorun halen devam ediyor. Burayı zaten takip ediyorum üstüne reddit e de baktım çözüm bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EchoC13

Hocam merhaba. 2 haftadır oyunda kazandığım rp ler kişisel sezona ve crew ime eklenmiyor. Oyunun sağ üst köşesinde görünüyor ne kadar rp kazandığım ama sezonlara eklenmiyor ve token larım kayboluyor. Crew cup lardan gelen rp lerde eklenmiyor. Oyunu update den önce ve sonra olmak üzere 2 kere sildim ve yeniden yükledim sorun halen devam ediyor. Burayı zaten takip ediyorum üstüne reddit e de baktım çözüm bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz acaba ?

Hocam bizim ekipte de iki arkadaş yaşadı aynı sorunu, yeni sezonla birlikte düzeldi...

Eğer düzelmeseydi, ekipten çıkarıp tekrar ekibe almayı deneyecektik...

• CSR2 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam sorun hala devam ediyor az önce crew e çık gir yaptım bir şey değişmedi. Support hiç yardımcı olmuyor bu tarz sorunlarda o yüzden yazmadım henüz supporta . Önerebileceğin herhangi bir şey varsa çok sevinirim.
  • yeni başladım aktif olarak oynuyorum t4 te yım su ama t5 tende 3 tane aracım var garaj degerim 6m bi crew arıyorum
  • quote:

Yok hocam sorun hala devam ediyor az önce crew e çık gir yaptım bir şey değişmedi. Support hiç yardımcı olmuyor bu tarz sorunlarda o yüzden yazmadım henüz supporta . Önerebileceğin herhangi bir şey varsa çok sevinirim.

Hocam telefonun saatini güncellemeni önereceğim...

Bizim ekipte öyle düzeldi...

• quote:

quote:

hocam crew de yer varsa gelmek isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan35101

quote:

quote:

hocam crew de yer varsa gelmek isterim

Özel mesaj gönderdim Hocam...
  • Slm ben Eskişehir 26 crew kurucusuyum. Bu oyunla ilgili daha iyi bilgiyi nerden alabilirim. Örnek olarak hangi arabalar daha güçlü. Benimle iletişime geçmenizi bekliyorum.

• HOCAM bende acayip bağımlısı oldum ve sağlamda arabalarım var benide alırsanız sevinirim ismim Adil Özdinç TÜRKİYE
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenkocjdm

Arkadaşlar merhaba bende csr racing aktif oyuncuyum.

Garaj değerim 3.323.403

Rank 28

Ekibe alınırsam sevinirim :)

ARKADAŞLAR MESA YAZACAK YER BULAMADIM BENDE CEVAP YAZ BLÜMÜNE YAZIYORUM BENDE CSR AKTİF OYUNUSUYUM BENİDE EKİBE ALIRSANIZ SEVİNİRİM
    @Csr
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenkocjdm

Arkadaşlar merhaba bende csr racing aktif oyuncuyum.

Garaj değerim 3.323.403

Rank 28

Ekibe alınırsam sevinirim :)

ARKADAŞLAR MESA YAZACAK YER BULAMADIM BENDE CEVAP YAZ BLÜMÜNE YAZIYORUM BENDE CSR AKTİF OYUNUSUYUM BENİDE EKİBE ALIRSANIZ SEVİNİRİM
    Adil özdinç TÜRKİYE
  • quote:

Saati otomatik ayara al tr saatinden 1 saat geri olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuncay1926

Slm ben Eskişehir 26 crew kurucusuyum. Bu oyunla ilgili daha iyi bilgiyi nerden alabilirim. Örnek olarak hangi arabalar daha güçlü. Benimle iletişime geçmenizi bekliyorum.

özel mesaj gönderdim Hocam...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adil özdinç

HOCAM bende acayip bağımlısı oldum ve sağlamda arabalarım var benide alırsanız sevinirim ismim Adil Özdinç TÜRKİYE

özel mesaj gönderdim Hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: B3N3T0

quote:

Saati otomatik ayara al tr saatinden 1 saat geri olacak

teşekkürler Hocam...

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.