Şimdi Ara

CSR2 Türkiye Crew (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
965
Cevap
23
Favori
62.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gkhnbkkl

Oyuna para falan yatırmaya gerek yok. Sadece sabretmek ve aktif oynamak lazım. Tek sıkıntı 6. seviye parçaların çıkması. peki bu 6. seviye parçaları nerden elde edicez?

4 saatte bi ücretsiz kutu acılıyor belli oranda 6. seviye part düşüyor.

ücretsiz kutular ve kendi anahtarlarımızla açtığımız kutular yük biriktiriyor.(bronz 1 puan silver 2 puan altın 3 puan) Bu yükler 10a ulaştığında da gene rastgele 6. seviye part elde ediyoruz.

Birde hergün saat 11:00 da yeni eventler geliyor. O eventlerin bazılarında 1 tane 6. seviye parça verebiliyor.

Bu parçalar şanslıysanız aynı aracınız için çıkarsa 3-4 tane 6.seviye parçayla bossların araçlarını elde etmeniz mümkün.

Hocam eline diline sağlık...

Birşey eklemek isterim...
    Fusion ve S6 için bir başka yol, araç satın alıp bunları strip´lemek...

• quote:

Orijinalden alıntı: CSR2

quote:

Amelia nın süresi aynı mı _ 9.900 saniye

birde beni direk T3 ten başlattı bu 1. lisans sonrası yarışlara
    sebebi nedir?

CSR2 Türkiye Crew

süreler aynı diye biliyorum...

Elite Lisans 1 T3-T1-T4-T2-T5
    Elite Lisans 2 T2-T4-T5-T1-T3

sırasıyla açılıyor...

Büyük ihtimal aynıdır. Sıralama için teşekkürler.

Upgradeleri yapıp strip yapınca 6. seviye parça verme olasılığı var mı ?

• Cok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CSR2

quote:

Amelia nın süresi aynı mı _ 9.900 saniye

birde beni direk T3 ten başlattı bu 1. lisans sonrası yarışlara
    sebebi nedir?

CSR2 Türkiye Crew

süreler aynı diye biliyorum...

Elite Lisans 1 T3-T1-T4-T2-T5
    Elite Lisans 2 T2-T4-T5-T1-T3

sırasıyla açılıyor...

Büyük ihtimal aynıdır. Sıralama için teşekkürler.

Upgradeleri yapıp strip yapınca 6. seviye parça verme olasılığı var mı ?

T1´de S6 yok zaten...
    T2´de S6 verme şansı oldukça az...
    T3´de biraz daha fazla...
    T4´de 1 tane kesin gibi...
    T5´de 3 tane S6 almışlığım vardır...

• quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

Cok teşekkürler.

Yardımcı olabilmek güzel...

• Ya arkadaşlar benim launch kontrol tuşuna birşey oldu. Eskiden tam sure biterken bastigim genelde super start yaptigim oyunda simdi hep erkenn basıyor veya gec basiyor gibi oluyorum. laner olsun böyle oyuna beni sinir etti yaa.. Sizde de böyle birsey oldu mu?

http://dosya.web.tr/KYj5AG bakim videoda tam bastigim halde super start olmuyor cezali başlıyorum ve bir sure nitroya basamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan5000 -- 11 Haziran 2017; 13:50:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan5000

Ya arkadaşlar benim launch kontrol tuşuna birşey oldu. Eskiden tam sure biterken bastigim genelde super start yaptigim oyunda simdi hep erkenn basıyor veya gec basiyor gibi oluyorum. laner olsun böyle oyuna beni sinir etti yaa.. Sizde de böyle birsey oldu mu?

http://dosya.web.tr/KYj5AG bakim videoda tam bastigim halde super start olmuyor cezali başlıyorum ve bir sure nitroya basamıyorum

Bu aralar biraz sıkıntılı sanki...
    Yeni hikaye modu gelecek olması sebebiyle oyuna pek bakmıyorlar galiba...

• Yeni hikaye modu Boss Car´lar...

Sneak's Ford Focus TrackSTer
    Summer's Alfa Romeo 4C Launch Edition
    Petah's Mazda RX-7 Rocket Bunny
    Donna's Ferrari F40
    John's Aston Martin One-77

Hızlı ve Öfkeli olayı bitsin, yakında gelecekler...

• Ben oyunu silip yeniden mi yukleyim yada hikaye modunu mu bekleyim. Sinir bozucu ya videoyu izlediniz mi?

• CSR2 kullanıcısına yanıt
    Sa arkadaşlar sizlere bir sorum olacak ben android platformunda oynuyorum Yen'i iPad aldım androidden iosa hesabımı aktarabilirmiyim bu konuda bilgisi olan yardımcı olsun lütfen tesekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar selam

live race rakip arabalar neye gore belirleniyor? Suan aston martin vanquish 582 + 220 ile ortaligi kasip kavuruyorum nasil oldugunu anlamadim ama rakipler bana gore zayif kaliyor. Sadece mclaren ve gtrlara dikkat ediyorum 1-2 yaris kaybettigim oldu bunlara karsi harici T5 dahil karsima cikanlarda gecemedigim arac yok. 1/2 mile genelde 16.10x-16.15× yapiyorum. Araci suan bilerek geliştirmiyorum live race cok iyi denk geliyor bu upgrade ve tune ile.

Ayrica crewe katilmak isterim. ID: G0K3R

• smsm377 S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar oyunu androidden iosa aktarma olayı varmadır lütfen biri yardımcı olsun onca emek heba olmasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Gekko

Arkadaslar selam

live race rakip arabalar neye gore belirleniyor? Suan aston martin vanquish 582 + 220 ile ortaligi kasip kavuruyorum nasil oldugunu anlamadim ama rakipler bana gore zayif kaliyor. Sadece mclaren ve gtrlara dikkat ediyorum 1-2 yaris kaybettigim oldu bunlara karsi harici T5 dahil karsima cikanlarda gecemedigim arac yok. 1/2 mile genelde 16.10x-16.15× yapiyorum. Araci suan bilerek geliştirmiyorum live race cok iyi denk geliyor bu upgrade ve tune ile.

her sezonda puanın sıfırlanıyor. Sezon başında sen hangi arabanla giriyorsan o arabanın süresinden çok daha kötü rakipler geliyor.

15lik setleri bitirdikçe senin sürene yakın, senin sürende, ve senin sürenden daha iyi rakiplerle eşleştiriyor seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan5000

Ben oyunu silip yeniden mi yukleyim yada hikaye modunu mu bekleyim. Sinir bozucu ya videoyu izlediniz mi?

Hocam video´yu göremedim...
    Yardımcı olamayacağım maalesef...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smsm377

Sa arkadaşlar sizlere bir sorum olacak ben android platformunda oynuyorum Yen'i iPad aldım androidden iosa hesabımı aktarabilirmiyim bu konuda bilgisi olan yardımcı olsun lütfen tesekkürler

A.S.
    Android-İos arası geçiş mümkün değil diye biliyorum Hocam...
  • quote:

Arkadaslar selam

A.S.
    Live Race´da çeşitli söylentiler var...
    Dyno süresine göre diyenler var...
    8 sn altı, 8-8.5 sn grubu, 8.5-9 sn grubu olarak ayrılmış diyenler var...
    Aracın değerlerine göre belirleniyor (704 +2004 gibi) diyenler var...

Bence en mantıklısı, birkaç aracı full´leyip kendinden iyi araçlarla kapışmamak...

• quote:

Arkadaslar selam

Doğru ayarı bulmuşsun hiç bozma derim...
    Arada yarış kaybetmeyi ihmal etme, RP çok düşüyor ve bir üst gruba atıyor...

Crew için özel mesaj gönderdim Hocam...

• CSR2 Türkiye Crew

son güncelleme sonrası araç süreleri...
  • ya bu launch kontrol sadece bendemi bozuldu?

• Hocam Gameloft drag ile ilgili yeni oyun çıkarmis. Asphalt Sokak Yarışı. Deneyip yorumlarsaniz sevinirim.csr2 gibi.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.