Şimdi Ara

csgopolygon coin alınır 1k 2.5'ten [5bin liralık]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5.000 liralık csgopolygon coins veya %65ten item lazım

iletişimhttp://steamcommunity.com/id/gavurahmet/
    veya
    https://www.facebook.com/gavurahmett

csgopolygon coin alınır 1k 2.5'ten [5bin liralık]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GavurAhmet -- 12 Ocak 2017; 4:0:28 >

• Ölücülüğün bu kadarı hahaha 1 doların 4 tlye yaklastığı bu günlerde 2.5 tlden almak helal olsun başkan
  • kardeş 1 dolar almıyoruz 5000bin dolardan bahsediyorum. normalde 10-20k alışım zaten polygon x 3ten lakin 5000 dolarlık item alıyoruz normaldir bu kdr ayrıca alıp satmayacaksan lütfen konuyu boş yere kirletmeyelim herkes işine gücüne baksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: GavurAhmet

kardeş 1 dolar almıyoruz 5000bin dolardan bahsediyorum. normalde 10-20k alışım zaten polygon x 3ten lakin 5000 dolarlık item alıyoruz normaldir bu kdr ayrıca alıp satmayacaksan lütfen konuyu boş yere kirletmeyelim herkes işine gücüne baksın

yok kimse satmaz zaten he satan varsa %65den stattrack bıçak dışında her skini alırım limitimde yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [A]narchy -- 16 Ocak 2017; 17:55:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

quote:

Orijinalden alıntı: GavurAhmet

kardeş 1 dolar almıyoruz 5000bin dolardan bahsediyorum. normalde 10-20k alışım zaten polygon x 3ten lakin 5000 dolarlık item alıyoruz normaldir bu kdr ayrıca alıp satmayacaksan lütfen konuyu boş yere kirletmeyelim herkes işine gücüne baksın

yok kimse satmaz zaten he satan varsa %65den stattrack bıçak dışında her skini alırım limitimde yok

al kardeş ssana satan olduda kafasına silahmı dayadılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.