Şimdi Ara

CSGO FPS SORUNU YARDIM PLSSS

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sa arkadaşlar bilgisayırmda inanılmaz bır fps sorunu yasıyorum butun drıverlarım guncel nvdia ayarlarınıda yaptım ama genede düzeltemedım yardımcı olabılecek arkadaslar varsa lutfen yardım etsın

sistem özellikleri:
    anakart crosshaır 5 forluma-z AMD FX-9590 4.70ghz 24gb ram gtx980 ekran kartı sıvı sogutma win 7 kullanıyorum sıstemde ısınma yoktur ıslemcı ve ekran kartı ısınma yapmıyor sıcaklık 40da sabıt bılgınız olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingesco -- 22 Haziran 2015; 15:11:27 >

• up
  • fps sorunu derken birazdaha açabilirmisin? 200 fps alıyosun begenmıyomusun mesela veya 300? tam olarak kaç veya dalgalanma mı var ondan mı şikayetçisin?
  • Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt
    d2 de bazı yerlerde 60 bazı yerlerde 290 bu oran arasında gıdıp gelıyor ve hıssedılır derecede dustugu yerler oluyor yanı dalgalanmalar
  • ctrl ye basıp sag sol yapınca görüntüde kırılmalar oluyormu ? ve monitörün nedir
  • gustawa G kullanıcısına yanıt
    kırılma oluyormus gıbı gelıyor ama yok denıcek kadar az monıtorum samsung 120hz oynuyorum 60hz alıncada aynı sorun 100 dede aynı
  • başka bir oyun açıp deneyin birde
    amd fx ler sıkıntılı ya cs için amd den uzak dur :) bendede amd fx6100 vardı çok aşırı mouse kontrolu gidiyo gibi oluyodu fps 150lere düşünce goruntu titrer gibi oluyo boyle tahminim sizdede aynı problem var işlemciyle ilgili problem diye düşünüyorum ve anakartınızın sıcaklık değerlerinede bakın kuzey koprusu vs.
    olabilir ama islemcı ve anakart su ankı amd de en ıyı sıstem sıvı sogutma var sıcaklık 40ın ustune cıkmıyor bakalım umarım bır cozum bulurum
  • Kac watt psu kullaniyosunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    1100watt gold edition kullanıyorum bir nevi altın kaplama diyebilirsin knk
  • valla çok ilginç ya AMD den başka sorun olcagını düşünmüyorum başka oyundada dene derim bf3-4 takılmalar oluyomu flan bi bak
    onlarda hiç bir sorun yok gta 5 i full grafik oynuyorum zerre takılma yok ama csgo ya gelince fps yerlerde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.