Şimdi Ara

CS:GO YATIRIM [ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
11
Favori
14.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hem ondan hem de o kadar turnuva oluyor yeni kasalar yeni skinler geliyo. Yani pazar genişliyor. Onu düşünerek dedim ama tabiki de daha fazla artsın kim istemez ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firtik

100 tl ile girdiğim turnuvadan 65 tl ile çıkıyorum 23 tlye aldığım liquid foil 9 liraya düştü bunun dışında g2 parlak optic holo envy parlak sk holo aldım hepsi düşüyor ama pazarda 300 400 civarı var yükselme şansı var mı yoksa elden çıkarayım mı??

Kardeşim piyasada her birinden 30.000 ve 45.000 kapsül stoğu olan bir stickerı neden 23 tlden alırsın anlamam ki burayı takip ettiyseniz baya bi söyledik yani düşecek düşecek diye almayın diye.Geçmiş olsun.Gittikçe dibe vuracak neyi varsa Köln ile ilgili bu saatten sonra bi hype olmaz kapsüllerde diğerleri belki zaman zaman yükselebilir bi kaç tanesi ama genel olarak sürekli düşecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asevim69 -- 14 Temmuz 2016; 13:28:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iLsrt

Hem ondan hem de o kadar turnuva oluyor yeni kasalar yeni skinler geliyo. Yani pazar genişliyor. Onu düşünerek dedim ama tabiki de daha fazla artsın kim istemez ki

Sen rahat ol :D :D Dreamhacki bekle şu anda çoğu kimse tatilde .Stokları yiyip bitirdiklerinde fiyatları göreceksin :D 10 tl ise hiç almasakda olur yani
  • Konuyu güncelleyelim.
  • Yaban atesi operasyonu bitti,köln turnuvası basladi bitti, bet siteleri kapandı,gamma kasa skinleri piyasaya tam oturmamışken akabinde gelen 2.kasa pazarı alt üst etmedi adeta deprem oldu :p skin fiyatlarının düşmesi bet sitelerinin kapanmasına baglandı ama a dan z ye hepsi dibe vurdu. Mlg sticker ları bile..60-70tl olan spylce foil su an 25-26tl. Stok yapmaya devam mı etsek acaba mlg foillerden bilemedim :p

• Elimde 17-18 tl var yatırım yapılacak bir şey var mı sanırsam her şey ucuzlamış

• rache kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan da her şey çok riskli. Insallah elimizdekiler ile taklaya gelmesek yeter

• mlg foil kaldı elimde şuan 5 lira piyasası.Bu fiyattan satmayı düşünmüyorum bekleyeceğim
  • 8adet spylce foil almıştım.Gecen hafta kesinlikle hayır diyemeyecegim bi trade yaptım 3 tanesini orda kullandım. Gerci ne kadar fiyatı düşerse düşsün satma taraftarı degilim ama bu kadar fazlasını beklemiyodum.fiyat bu aralardayken biraz daha alıyım diyorum ama emin degilim yine :)

• Katowice 2015 te 60 kurusa 3 sticker aldim . Bi ara 15 liraya satiliyordu , satmadim suan 3-4 lira . Fiyat artmasini bekliyorum duruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7,18 oldu hergün ivmeyle artıyor

İmza Kapsülü | Meydan Okuyanlar (Parlak) | Köln 2016

10 tane almıştım kaç olunca satıyım sizce

• Scream imzasının fiyatı artmış ondandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numan KILINÇOĞLU -- 13 Eylül 2016; 18:05:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 tl ile ne yatırımı yapılabilir şuanda ve piyasayı nasıl takip ediyorsunuz ?
  • Steam.Ensure dan Emanet State alınamıyor Eğer KAMU Ticaret Teklifleri kabul eder. Lütfen yeniden deneyin.
    arkadaşlar CS GO STRONG dan eşyamı takas yapıcam bu hatayı alıyorum çözümünü yazarsannız sevinirim
  • Kapsüller yalan oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: MaxTheKing

arkadaslar ben bu turnuva konularında yeniyim ve 2017de ocak ayında major bir turnuva yapılacakmıs ve 29unda bitecekmis eleague major 2017

1.sorum , turnuva bitiminde stickerler %75 indirimle satılır tarzı yazılar okudum bu doğrumu , doğruysa nereden alabiliriz
    2.sorum , turnuvaları izlerken hatıra paketi düsüyormus bu olayı tam olarak acıklayabilirmisiniz, nasıl kazanabilirim
    3. sorum , hl tv internet sitesinde 2017de sadece tek bir major turnuva olacağını gösteriyor , oda eleague 2017 , 2017de baska major turnuva olacakmı
    4. sorum , aynı sekilde katowice 2017 olacakmı olacaksa majormu olur

1. oyunun içinden satılıyor indirimli hali
    2. yapılan maçlarını izlerken her round rastgele düşüyor maçları izlemezsen düşmez
    3. yılda 2 major yapıyor diğer major açıklanmadı arasında 5-6 ay oluyor
    4. belli degil valve kendisi seçiyor hangi turnuva düzenleyenlerin major olmasını
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxTheKing

cok tesekkür ederim , bir kac sorum daha olacak biraz can sıkıcı olabilir ama

5. her major turnuvada çıkacak stickerlerin görünümünü önceden görebilme sansımız varmı yoksa valve kendisimi tasarlıyor
    6. major turnuvalara katılacak takımları nerden öğrenebilirim özellikle challengerları
    7. önceki sayfalarda birkac yazıda hatta cogunda su kadar kasa aldım su kadara satacam tarzı yorumlar gördüm , turnuva zamanları kasaların fiyatlarımı ucuzluyor?
    8. steam yazkış sonbahar ilkbahar blackfriday gibi indirimlerde stickerlera ucuzlama gelirmi? yoksa sadece turnuva bitimindemi indirim olur

5. turnuvaya 14 gün kala valve oyuna update getiriyor orada görünüyor ve takımlara sticker basmak için satın alabiliyorsun normal fiyatı tanesinin 3 tl ama dolar yükseldiği için 3.25 olabilir. eğer takımlara sticker basmayı bilmiyorsan araştır biraz

6. 8 takım önceki majorun ilk 8 takımı oldugu için direk katılıyorlar geriye kalan 8 takımın ön elemesi içinhttp://www.hltv.org/?pageid=357&eventid=2472 main eventhttp://www.hltv.org/?pageid=357&eventid=2471

7. piyasa çok türlü işliyor, adamların görüşleri vardır ileride bu değer kazanır diye satın alıyor sonra satıp para kazanmak için belirli bir şeyi yok ama indirim zamanları millet oyun almak için skinlerini falan satar buda piyasayı aşagı çeker 50 tlik skin olur 40 tl.

8. steam indirimlerinin turnuva ile alakası yok. turnuva valvenin turnuvası yani sadece tek oyunda geçerli csgo zaten bu da sadece oyun nesnelerine gelen indirimdir.
  • Bi ara 19 lira bandına kadar düşen AWP Manowar(MW) depolayanlar şu an baya kar etti,kendi piyasası olan 30 liraya çıktı geri. En iyi yatırımı onlar yaptı gibi şu kısa süre içerisinde. Bu arada spylce 2016 MLG foil 21 lira şu an.
  • Arkadaşlar foruma ve oyunlara bir süre ara vereceğim. Konuyla ilgilenmek ve diğer arkadaşlara yardımcı olmak isteyen varsa yönetimle konuşup konuyu üstüne geçirelim. İlgilenen arkadaşlar bana ulaşabilir.
  • Öncü kasası olan satsın hemen iner bunun fiyatı.Aynısını diğer kasalarda da yaptılar
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.