Şimdi Ara

CS GO SAAT KASMA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sitelerde saat kasma diye bir olay gördüm oyuna girmeden
    Bendede 2. hesap var haliyle girmediğim için saati de düşük . O hesaba saat kastırmak istesem ban yeme riski var mı ?

• Merhabalar bizim sistemimiz hiçbir şekilde ban sebebi değildir. Öyle bir durum olsa idi kendi main hesabımda saat kasma işlemi uygulamayacağımdan emin olabilirsiniz

İlgili konumuza göz atmak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli
    https://forum.donanimhaber.com/steam-saat-kasma-hourboost-hizmeti--141701375
  • saat kasma işinin kralı benim cogu forum üyesine kasmışımdır hala kastıklarımda var istersen iletişime geçebilirsin
  • Frankresh kullanıcısına yanıt
    Kardeşim milletin bedavaya yaptığını sana para vererek yapmam .. başka müşteri bull ..
  • ikki kullanıcısına yanıt
    Bedava yaptığınız uygulamalar mevcut. Ancak bu uygulamalarda bilgisayarınızın veya telefonunuzun 7/24 açık olması ve internet bağlantısı bulunması gerekmektedir. Bunun yerine biz sunucularımızda 7/24 saat kasım işlemini gerçekleştiriyoruz. Öncelikle bunu söyleyeyim

İkinci olarak bir konu hakkında post atmışsınız ben de yol göstermek maksadıyla bir yorumda bulunmuşum. Bu tavrınız ve sözleriniz gerçekten kırıcı ve etik dışı olduğunu düşünüyorum. Böyle bir tavır yerine insan gibi ' teşekkürler ama şu şu uygulamayı kullanmayı düşünüyorum, paralı olarak alma taraftarı değilim ' gibisinden bir cümle kurabilirdiniz. Üslup bir insanın karakterini ve kişiliğini belirler. Sizi de bu konuda insani olarak uyarma ihtiyacı hissediyorum. Sadece sanal alemde değil gerçek hayatta da buna ihtiyacınız olucak çünkü. Umarım dediklerim sizin için bir anlam ifade eder

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.