Şimdi Ara

Cs Go Rutbe Sorusu . Buyrun İçeri : )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaw son iki gundur dehşet-i wahşet cs go oynuyorum , hala rütbe tik etmedi . Yani olaylar şöyle gelişti :

Gold nova 3 le bsladım
    ,

1 hafta sonra gold nova 2 oldum

3 gunde gold nova 1

daha sonrada silver usta seçkin gumus oldum.

Sonra şimdi dehşet-i wahşet oynadım , gold 1 e attı yeniden . Halbuki gold 2 den iyi oynuyorum şu an . Ama hala gold 1 de bırakması canımı sıktı. Birde arkadaşlara tavsiye kicklemeler ve sinirlenip karşınızdakine ateş etmeler acayip puan düşürüyo birazda silverlara kadar inmemin sebebi o . 2 oyunda 2 adam hs ledim attı :D

Sizce zamana mı ihtiyacı var abisi ?

• afedersinde sinirine hakim bile olamıyorsan rütbeni hakettiğini düşünüyorum gold 1 im ama 2 gibi oynuyorum nedemek nerden biliyosun?cs go takım oyunudur soloq zaten yeterince zor taşıyamıyorsan tek başına hakediyorum felan boş yani. arkadaşlarını vuranlara deli oluyorum zaten böyle bi saçmalık olamaz. Oyun taşıyoruz vuruyolar awp alıyorum önüme geçiyolar vallahi türkler ve ruslar :D anlamıyorum hiç. yeni rekabetçiden çıktım sinirle yazdım ama oynadıkça rütbene yerleşirsin zaten 2-3 winde 1 atlıyorum ben elo sistemi gibi bişey var yanlış yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peroxide

afedersinde sinirine hakim bile olamıyorsan rütbeni hakettiğini düşünüyorum gold 1 im ama 2 gibi oynuyorum nedemek nerden biliyosun?cs go takım oyunudur soloq zaten yeterince zor taşıyamıyorsan tek başına hakediyorum felan boş yani. arkadaşlarını vuranlara deli oluyorum zaten böyle bi saçmalık olamaz. Oyun taşıyoruz vuruyolar awp alıyorum önüme geçiyolar vallahi türkler ve ruslar :D anlamıyorum hiç. yeni rekabetçiden çıktım sinirle yazdım ama oynadıkça rütbene yerleşirsin zaten 2-3 winde 1 atlıyorum ben elo sistemi gibi bişey var yanlış yok.

Dostum bnm topic açmamdan 2 dkka sonra rekabetçiye girdim ve aşırı zor bir maçtı .

Gold nova 3 oldum .

Sonra 3-4 maç daha yaptım tekrar gold nova 2 oldum.

Bu şunu gösterir demekki avarage minumum en vasatı usta seçkin gümüşe max gold 3 e çıkabiliyorum.

Yani ortalamada gold 2 oldugum bariz belli.
    Düşün düşürüp yükseltip sonra tekrar gold 2 ye sabitledi.

Demekki gold 2 kadar oynuyorum :D Var bi bildiği ki demekki veriyor :D

BİRDE RUTBE HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL , OYUNDAN ZEVK ALIYORMUSUN . EVETSE SORUN YOK. YANİ TABİ OYNADIGIN KİŞİLERİ FARKETTİRİO AMA ,

MESELA SİLVER A DUSTUGUMDE , YANİ CİDDEN SİLVERLA OYNARKEN BOTLARLA OYNUYOMUSSUN GBİ HİSSEDİYOSUN. GLOBAL OLAN DA BİZLE ONYARKEN AYNI ŞEYİ HİSSEDER .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stattrak2 -- 17 Nisan 2015; 1:40:44 >

• Ayrıca diyorum ya gold 2 den hızlı düşme sebebimde 2 adama hs atmam ve oyundan atılmam . Üstüne sonsuz kick almam .

Valla niye hs attıgımıda solerim maçı izleseniz , adama sus diyorum engelliyorm. Bu seferde info alamıyorum.

Yani şuursuza iyi bile oldu aynı nicki bidaha görsem gümüş başlangıca da insem yinede sıkarım kafasına :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: peroxide

afedersinde sinirine hakim bile olamıyorsan rütbeni hakettiğini düşünüyorum gold 1 im ama 2 gibi oynuyorum nedemek nerden biliyosun?cs go takım oyunudur soloq zaten yeterince zor taşıyamıyorsan tek başına hakediyorum felan boş yani. arkadaşlarını vuranlara deli oluyorum zaten böyle bi saçmalık olamaz. Oyun taşıyoruz vuruyolar awp alıyorum önüme geçiyolar vallahi türkler ve ruslar :D anlamıyorum hiç. yeni rekabetçiden çıktım sinirle yazdım ama oynadıkça rütbene yerleşirsin zaten 2-3 winde 1 atlıyorum ben elo sistemi gibi bişey var yanlış yok.

Seri oyna ben 2 steam hediye ettim arkadaşlarıma bu 3.

3 undede daha baslangıcta gold a vuruyo her defasında , demekki tarz meselesi
  • Gold nova master rutbesindeyim,dmg le arasi oynuyorum,herkes hak ettigi rutbelerde degil oyunu ilk aldigimiz zaman rekabetci girdigim icin bu durumda.

Ha bazilari var gumus rutbesinde abi ben niye cikamiyorum diyor,adamin macini izliyorum aim yok denecek kadar kotu.Bu sekilde olmaz.Bu is sadece aimle de olmaz.Beyin gerekiyor en basta,onu bilege aktaracaksin,takimin da iyi oldugu zaman zaten atlarsin,stratejik zeka eksikligi var bazilarinda.Belki sorun bundan dolayi kaynaklaniyordur.Uzerime gelen 5 kisiyi awp ile tak tak indirip ace alabiliyorsam benim aimim de iyidir,stratejim de misal yani.Cunku adamlarin nereden cikacagini nasil vuracaklarini bilerek hareket ediyorum.Bomba kullanimim zamanlamam iyi felan daha uzar gider.Bunlarin hepsi iyiyse atlamana engel bir sey yok.Ha troll takim geliyor mesela ilk raund bitimi tek kalip kazanamadiysan seni kickliyor,geliyor ozellikle size sıkıp caninizi azaltiyor,sabirliyim ama bugun zivanadan ziktim mesela,zaten kick yiyecegim 3 kisiyi doyasiya oldurdum rahatladim.Yani insan biriktirince boyle patlayabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Onder Akbas O kullanıcısına yanıt
    15-.. Önde götürdüğümüz maçta son roundta bizim bi adam oyun başından beri trollük yapıyordu ve son el bomba ona gitti adamda haha bomba bende filan diye şeyler söyledi sinirden round başında öldüriyim dedim sonra adamı öldüremedim ama ban yedim 😭 1hafta😭 ondan sonrada sabır taşına dönüştüm :D hatta silver ın en üst rütbesiydim 2-3 güne nova 3 oldum 😄 biraz sinirlerinize hakim olmak lazım 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onder Akbas

Gold nova master rutbesindeyim,dmg le arasi oynuyorum,herkes hak ettigi rutbelerde degil oyunu ilk aldigimiz zaman rekabetci girdigim icin bu durumda.

Ha bazilari var gumus rutbesinde abi ben niye cikamiyorum diyor,adamin macini izliyorum aim yok denecek kadar kotu.Bu sekilde olmaz.Bu is sadece aimle de olmaz.Beyin gerekiyor en basta,onu bilege aktaracaksin,takimin da iyi oldugu zaman zaten atlarsin,stratejik zeka eksikligi var bazilarinda.Belki sorun bundan dolayi kaynaklaniyordur.Uzerime gelen 5 kisiyi awp ile tak tak indirip ace alabiliyorsam benim aimim de iyidir,stratejim de misal yani.Cunku adamlarin nereden cikacagini nasil vuracaklarini bilerek hareket ediyorum.Bomba kullanimim zamanlamam iyi felan daha uzar gider.Bunlarin hepsi iyiyse atlamana engel bir sey yok.Ha troll takim geliyor mesela ilk raund bitimi tek kalip kazanamadiysan seni kickliyor,geliyor ozellikle size sıkıp caninizi azaltiyor,sabirliyim ama bugun zivanadan ziktim mesela,zaten kick yiyecegim 3 kisiyi doyasiya oldurdum rahatladim.Yani insan biriktirince boyle patlayabiliyor.

Ahahah doyasiya oldurdum rahatladim kismi supermis :D

Valla ole hocam arada deli ediolar 1-2 ecoda sniperi cekip , kafasina kafalarina hsleri verioem ama gnlde ikinci ha den snra banliyor :D

Hatta sirf bu is icin troll steam hesabi almayi dusunuorm : D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.