Şimdi Ara

CS GO Mouse pad Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CS GO Mouse pad Önerisi istiyorum. Bir kaç kişiye sordum steelseries qck önerdiler. Bunu almak istedim ama nette fiyatları çok farklı 40 50 70 80 90 diye gidiyor (boyut farkını biliyorum). Alınacak linkde önerirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

• Nasıl bir mousepad aradığın önemli. Ben mesele control mousepadları ile oynayabiliyorum. Control ve speed diye şeyler var speed olunca yüzeyi pürüzsüz yağ gibi akıyor mouse,control olanların yüzeyi tırtıklı gibi ben onlarla oynayabiliyorum speed olanlarla pek iyi aim alamıyorum. Hangisini istediğini söylersen ona göre öneri verebilirim
  • Ss alabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ss qck al geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sphygmus

Nasıl bir mousepad aradığın önemli. Ben mesele control mousepadları ile oynayabiliyorum. Control ve speed diye şeyler var speed olunca yüzeyi pürüzsüz yağ gibi akıyor mouse,control olanların yüzeyi tırtıklı gibi ben onlarla oynayabiliyorum speed olanlarla pek iyi aim alamıyorum. Hangisini istediğini söylersen ona göre öneri verebilirim

katılıyorum ama bu arkadaşın 1.6 tecrübesi var ve low dpi oyuncusu. Direk Steelseries QCK+ işini görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asker38

quote:

Orijinalden alıntı: Sphygmus

Nasıl bir mousepad aradığın önemli. Ben mesele control mousepadları ile oynayabiliyorum. Control ve speed diye şeyler var speed olunca yüzeyi pürüzsüz yağ gibi akıyor mouse,control olanların yüzeyi tırtıklı gibi ben onlarla oynayabiliyorum speed olanlarla pek iyi aim alamıyorum. Hangisini istediğini söylersen ona göre öneri verebilirim

katılıyorum ama bu arkadaşın 1.6 tecrübesi var ve low dpi oyuncusu. Direk Steelseries QCK+ işini görür.

Ben de low dpi oyuncusuyum zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 den çakma razer mousepad al 10-12 liraya boşuna para tuzağına gelme 50-60 lira mousepad e vererek hem boyutu da büyük.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.