Şimdi Ara

Cs:Go kulaklık önerisi.Lütfen içeri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim.
    Arkadaşlar Oyuncu kulaklığı almaya karar verdim Sadece Cs:Go oynuyorum kararsız kaldım kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yorumlarını belirtirseler çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.
    1-) Logitech G430
    2-) Logitech G930
    3-) Razer Hammerhead Pro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• servis kolaylığı açısından logitech :) Benim 1. tavsiyem LOGTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM RGB 7.1
    SNOPY RAMPAGE SN-RW3 USB 7.1 TİTREŞİMLİ vs Logitech G430 değerlendirebilirsin arada dağlar kadar fiyat farkı yok SN-RW3'ün mikrofonunun küçük olmasıda hiç bir sıkıntı yaratmaz sanırım,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastMaus -- 23 Kasım 2015; 19:56:45 >
  • Yorumunuz için çok teşekkür ederim Logitech G930 düşünüyorum ama cs go da kullanan arkadaşlar bilgilendirseler çok memnun olucam

• Logitech G930 bende alacaktım ama bağlantı sorunları varmış kopma vs. razer almayın boşa marka parası tavsiyem logitech G430 illa G930 alıcam derseniz amazonda baya indirimde bakın derim.

• Yorumunuz için çok teşekkür ederim aklımda da sizin tibi G430 var ama 930 da wiriles olması cazip gelmişti kopma sorunu felan olursa kötü bir durum tabi

• Benimde alasım geldi ama kopma sorunu büyük sorun maalesef baya yaygın araştırın görürsünüz.

• Peki hocam bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

• Ben Snopy SN R5 kullanıyorum Razer Surround yazılımıyla beraber. Gayet memnunum. Bütçen kısıtlıysa tavsiye ederim.

Bütçen müsaitse:

http://www.amazon.com/HyperX-Cloud-Gaming-Headset-KHX-H3CL/dp/B00JJNQG98/ref=sr_1_8?s=videogames&ie=UTF8&qid=1448315263&sr=1-8&refinements=p_72%3A1248885011%2Cp_n_shipping_option-bin%3A3242350011

Black Friday de indirime girerse kaçırma derim.

• Çok teşekkür ederim yorumunuz için, o kadarda beklemek istemiyorum açıkcası ayağımı kırdım 1 ay evdeyim cs:go ya sardım bende :), logitech G430 düşünüyorum ama G430 kullanan arkadaşlar varmı acaba

• Sopy sn r5 de fiyatı çok makulmüş aslında Cs:go damı kullanmıyosunuz hocam detaylı bilgilendirirseniz çok memnun olurum tekrar teşekkür ederim.

• Amazonda Plantronics 780 30 $'a düşmüş bence hemen al.
  • Yorumunuz için teşekkür ederim evet baktım 40$ , daha önce amazondan alışveriş yapmadım ve daha önce bu kulaklığıda araştırmadım aklımda olan kulaklıkda Logitech G430 bir arkadaşım almış 1 ay önce garantili 200 Tl bırakıcak onu almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Anil154

Sopy sn r5 de fiyatı çok makulmüş aslında Cs:go damı kullanmıyosunuz hocam detaylı bilgilendirirseniz çok memnun olurum tekrar teşekkür ederim.

Oyun olarak genellikle CSGO. SN-R5 biraz ağır bir kulaklık, kablosuda çok kalın. Ama performansından çok memnunum. Ben Razer ın Surround yazılımı var. onunla beraber kullanıyorum. Gayet güzel ses kasabiliyorum. Rütbem Lem.
  • G430 kullanıyorum yaklaşık 6 aydır tek cızırtısını dahi duymadım, tavsiye ederim. Ancak bütçen var ise bir üst modeli çıktı g633 bunu da düşünebilirsin. Hyperx cloud 2 var rahat kulaklıktır bunu da öneririm. Amazondan bak ciddi anlamda indirimler oluyor çeşit de daha çok fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: yesil_dev

G430 un sıfırı 269 TL. Arkadaşına söyle biraz daha düşsün.

http://urun.n11.com/mikrofonlu-kulaklik/logitech-g430-surround-sound-oyuncu-kulakligi-P33847331?cid=604001&gclid=Cj0KEQiAj8uyBRDawI3XhYqOy4gBEiQAl8BJbVTfFQbe9qvtmAWBm8liTao8IGLM2GYF2mHy5p1cVMsaAtwk8P8HAQ

Düşürür ise fiyatı g430 u alıcam düşürmezse sizin dediğiniz snopy i düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Adakyrk

G430 kullanıyorum yaklaşık 6 aydır tek cızırtısını dahi duymadım, tavsiye ederim. Ancak bütçen var ise bir üst modeli çıktı g633 bunu da düşünebilirsin. Hyperx cloud 2 var rahat kulaklıktır bunu da öneririm. Amazondan bak ciddi anlamda indirimler oluyor çeşit de daha çok fazla.

Ya fazlada para vermek istemiyorum aslında g430 uygun benim için ses kasma kalitesi nasıl hocam ayarları felan varmış heralde, birde 30,40 tl lik kulaklar ile pekde farkı yok diyorlar ahım şahım

• Logitech G633 gördüm ismi yanlışsa kusura bakmayın bütçeniz varsa baya dehşet tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrNtlu

Logitech G633 gördüm ismi yanlışsa kusura bakmayın bütçeniz varsa baya dehşet tavsiye ederim.

Aslında o kadarda çok para vermek istemiyorum ayağımı kırdığım için evdeyim 1 ay o süre zarfında iyi bir oyun oynamak için alıyorum 1 aydan sonra zaten haftada 1 kez felan anca oynarım yorumunuz için teşekkür ederim

• Haklısın dışarda da kullanılmaz o ama görünce alasım geldi kendimi tutamıyorum baya iyi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.