Şimdi Ara

CS GO KARAMBIT STAINED KNIFE (BATTLE SCARRED) SATILDI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • webmaker07 (Canalp) kardeşime satılmıştır her türlü referans olurum 0 sorunla hallettik işlemlerimizi. hayırlı uğurlu olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Young_Caesar -- 19 Ocak 2015; 16:16:27 >

• Güncel.
  • Güncel
  • UP
  • günceldir
  • güncel
  • Max 250 eder

Yinede umarım dediğiniz rakama gider

Nedeni stained olması ve bs olması 400 ü veren adam 50 daha koyar yani garantiye alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: willie68

Max 250 eder

Yinede umarım dediğiniz rakama gider

Nedeni stained olması ve bs olması 400 ü veren adam 50 daha koyar yani garantiye alır

enteresan ama çok yanlış bi fikr 450-500 lira civarına giden item a sırf forumda die 250 ye satıcak varsa bişey diemem sende olsan sende 250ye satmazsın zaten böyle bi ticaret yok, ama serbest piyasa ayrı tabiki ben 250 vericeğime steamde satarım yada kullanırım ;)
    birde anlamadığım stained değersiz değilki safari falan olsa dediğin doğru olabilirdi oda enteresan geldi neyse hayırlısı satamazsam kullanırım dediğim gibi... ederi 400ün altına inmez steamde zaten alan ordan alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Young_Caesar -- 12 Ocak 2015; 2:43:31 >
  • güncel
  • Baltalamak gibi olmasın ama az eskimişini 300 e aldı arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: VisualPwnage

Baltalamak gibi olmasın ama az eskimişini 300 e aldı arkadaş

bende 350 ye falan vericem zaten yeni bıçaklar çıkınca eskilerin fiyatlarında düşme oldu doğal olarak.
  • güncel
  • fiyat abartı ben şahsen kendim görevde kullanılmışını 290 tl ye zor sattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoursquaRE

fiyat abartı ben şahsen kendim görevde kullanılmışını 290 tl ye zor sattım.

satmak zorunda kaldıysan yada o duruma düştüysen olabilir yoksa 450 liraya giden item neden 250 liraya satılsın burda onu çözemedim ben bu fiyattan daha inmem donanım haberde satılması şart diil zaten, fifada piyasa güzeldi ama cs piyasası yerlerde donanım haberin senin item çok ucuza gitmiş bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Young_Caesar

quote:

Orijinalden alıntı: FoursquaRE

fiyat abartı ben şahsen kendim görevde kullanılmışını 290 tl ye zor sattım.

satmak zorunda kaldıysan yada o duruma düştüysen olabilir yoksa 450 liraya giden item neden 250 liraya satılsın burda onu çözemedim ben bu fiyattan daha inmem donanım haberde satılması şart diil zaten, fifada piyasa güzeldi ama cs piyasası yerlerde donanım haberin senin item çok ucuza gitmiş bence.

dostum sonucta itemler key ile satılıyor burda keyler 4 tlden satıldıgına göre o bıcak max 65 key yani 4 ile çarp 270 280 tlye denk geliyor market fiyatı :)
  • key olarak satıp sonra gelip burda keyleri satmak daha mantıklı olur o zmn
  • Lol hesabı ile takas düşünür müsünüz ?
  • kaansafak34 K kullanıcısına yanıt
    dotacı biri olarak tabiki hayır diorm =) zaten takas düşünmüorm.
  • güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Young_Caesar

güncel

usta bence awp asiimova cevirip awp asiimovları satmanızı tavsiye ederim çok tutuluyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.