Şimdi Ara

CS GO için yaşı 20 üstü takım arkadaşları arıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam herkese, CS GO yeni lobi sistemine geçince Türk lobi bulmak çok zor oldu o yüzden hep Single giriyorum, genelde troll, toxic, ya da yeteneksiz Ruslar geliyor rank yükselemiyorum şu an rankım Nova I, ama eskiden çift keleşe kadar yükselmiştim sonra 3-4 ay girmeyince beni Nova 3-4'lere attı. Sonra üstte yazdığım sebepler dolaysıyla Silver'lere kadar düştük, sonra düşe kalka yeniden Nova 1 oldum.
    Rütbesi Nova 3-4 veya keleş olan, yaşı 20 üstü takım arkadaşları arıyorum.Genelde gece oynuyorum, gece 22 gibi girip bazen sabaha kadar takılıyorum. Yukarıda saydığım kriterlere uyan forumdaşlar ekleyin beni lütfen, şu Ruslardan kurtarın :)

Beni buradan ekleyin lütfen
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198360079984/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yoldass07 -- 24 Mayıs 2020; 19:39:41 >

• Arkadaşlar gerçek hesabı LE üstü olan smurf hesabı olan arkadaşlar eklesin lütfen beni bıktım ya , nova 1 rankında single giriyorum karşıya global smurf geliyor 40 vuruyor maçı kaybediyoruz..rankımı MG üstüne atabilsem daha az bu durum ile karşılaşacağımı düşünüyorum , yardım lütfen , CS GO ekibi olan , arkadaş grubu olan eklesin beni lütfen..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.