Şimdi Ara

CS Go hesap satılır (12 tl)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar normal fiyatı 15 dollar, ben almıstım ama oynamaya vaktim olmuyor, 1-2 maç atabildim anca; simdi hesabı satmak istiyorum. ilgilenen olursa msj beklerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 26 Nisan 2014; 16:27:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

arkadaşlar normal fiyatı 15 dollar, ben almıstım ama oynamaya vaktim olmuyor, 1-2 maç atabildim anca; simdi hesabı satmak istiyorum. ilgilenen olursa msj beklerim..

Konunuzu baltalamak istemem ama zaten gift olarak 15 liraya forumda satan arkadaşlar var. 15 liraya alıp kendi hesabına eklemek varken kimsenin 12 liraya hesap alacağını sanmıyorum. Yine de bol şans..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErayG-TR -- 26 Nisan 2014; 16:34:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErayG-TR

quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

arkadaşlar normal fiyatı 15 dollar, ben almıstım ama oynamaya vaktim olmuyor, 1-2 maç atabildim anca; simdi hesabı satmak istiyorum. ilgilenen olursa msj beklerim..

Konunuzu baltalamak istemem ama zaten gift olarak 15 liraya forumda satan arkadaşlar var. 15 liraya alıp kendi hesabına eklemek varken kimsenin 12 liraya hesap alacağını sanmıyorum. Yine de bol şans..

anladım hocam, pek anlamıyorum steam'den.. o yüzden sistem böyledir heralde diye düşündüm
  • CS GO
    Empire Total War
    Napoleon Total War

40a veririm ben de
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.