Şimdi Ara

Cs Go Eşleştirme Saçmalığı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şimdi ortalamaya vurunca belki takımlar bir rütbede eşitlenebilir ama Allah aşkına 2 tane DMG Atmış karşı takıma nasıl kazanmamazı bekliyorlar? Böyle bir olay yok yani eskiden kendi rakiplerimle oynamak istiyorum ama artık iyice saçmalığa bağladı bu oyun.

• Karşısı lobi büyük ihtimalle ve onun ortlamasina göre sizi vermiş karşıya.Sanırım bu tür boost olaylarının önüne geçmek için lobileri eleştirirken en üst rütbeyi ağırlıklı olarak baz aldığına dair bir yazı okumuştum örneğini de şöyle vermişlerdi;bir takımda global var ve gerisi le,lem ve altı rutbeler,karşı ise full globaldi ancak eşleştirmenin çoğu zaman bir mantığı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r.H -- 26 Kasım 2017; 23:59:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eşleştirmede bi yanlışlık yok. silver 1'i 1, ge'yi 18 sayarak iki tarafın rütbe ağırlıklarını karşılaştırırsan sizin takım daha ağır bile çıkıyo toplam rütbe puanı olarak.

karşı taraftaki s6 16 vurmuşken sizdeki en yüksek rütbeli takım sonuncusu ve 8 vurmuş. 2 dmg var diyosun sadece biri rütbesinin hakkını vermiş diğeri sizin mg1den 2 fazla vurmuş sadece.

karşı tarafta bir smurf var o bozmuş işi biraz. veya da o smurf değil siz boostedsınız, bilemedim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.