Şimdi Ara

CS:1.6 T-gaming Only PRO 89.19.17.98

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece pro arkadaşlar tercih etsin lütfen hileci seviyesiz karakterler gelmesin.

• Sxe var mı ?
  • Sunucunuz hayırlı olsun , iyi oyunlar
  • Hocam Biraz Daha Tanıtsaydın İyİ Olurdu Hayırlı Olsun
  • sunucumuzda sxe yoktur ve sunucuyla yakından ve ve en çok online olabilirim diyen arkadaş bana pm atsın adminlik verecegim , ciddi olmayan oyuncular pm atmasın , gerçekten bu işte iyi olan ve sunucuyu doldurabilirim diyenler adminlik alım satım gibi işleri yönetebilcek arkadaşlar ulaşsın bana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chrom

sunucumuzda sxe yoktur ve sunucuyla yakından ve ve en çok online olabilirim diyen arkadaş bana pm atsın adminlik verecegim , ciddi olmayan oyuncular pm atmasın , gerçekten bu işte iyi olan ve sunucuyu doldurabilirim diyenler adminlik alım satım gibi işleri yönetebilcek arkadaşlar ulaşsın bana.

hem pro diyorsun hem sxe yok. lamer dolu bir servera hangi pro oyuncu gelmek isterki
  • quote:

Orjinalden alıntı: uAslAnkara

quote:

Orjinalden alıntı: Chrom

sunucumuzda sxe yoktur ve sunucuyla yakından ve ve en çok online olabilirim diyen arkadaş bana pm atsın adminlik verecegim , ciddi olmayan oyuncular pm atmasın , gerçekten bu işte iyi olan ve sunucuyu doldurabilirim diyenler adminlik alım satım gibi işleri yönetebilcek arkadaşlar ulaşsın bana.

hem pro diyorsun hem sxe yok. lamer dolu bir servera hangi pro oyuncu gelmek isterki

Aynen bro.
  • sxe herşeyi engelliyormu sanıyorsunuz siz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: LizOzOM

Hocam Biraz Daha Tanıtsaydın İyİ Olurdu Hayırlı Olsun

Lizozom Kanka Her Yeni Server Konusuna ''MUTLAKA'' Msj Atıyorsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.