Şimdi Ara

Crystal Report'ta Print deyince yazdırmıyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam crystal reportla rapoplamalarimi falan yaptim. Herşey düzgün çalışıyor fakat Yazdır deyince hiç birşey yapmıyor ve bunu sadece Google Chrome tarayıcısında yapıyor. İnternet explorerda böyle değil. İnanılmaz araştırdım netten ama çözemedim. Print Mode yi ActiveX falan yaptım. İnternet seçeneklerinden activex ayarlarını yaptım. Ama olmuyor? Şimdiden teşekkür ettim.

• activex sadece IE'de çalışır. O yüzden, dahili print özelliği için ie kullanmak zorundasınız..

Alternatif olarak şöyle bir şey yapabilirsiniz:
    Bastırılacak alanın html kodunu javascript ile alıp bunu yeni bir document içine yazdırıp, yeni bir pencere içinde açıp, tarayıcının kendi print özelliğini kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executioner

activex sadece IE'de çalışır. O yüzden, dahili print özelliği için ie kullanmak zorundasınız..

Alternatif olarak şöyle bir şey yapabilirsiniz:
    Bastırılacak alanın html kodunu javascript ile alıp bunu yeni bir document içine yazdırıp, yeni bir pencere içinde açıp, tarayıcının kendi print özelliğini kullanabilirsin.

Çok sağol dediğini uygulamayı deniyicem şimdi. O zaman Chrome ile print etmenin hiç bir yolu yok .. Dediğinizden başka.
  • Onun çözümünü bende çok aradım ama bulamadım. Bulursan buraya yaz sana zahmet
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.