Şimdi Ara

Crysis 3'ün İlk İnceleme Puanı Verildi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: huseyincarnege

la acık dünya diye tabir edilen bir oyun için 5saat devede kulak kalır obliviyon 360saate bitirilirken skyrim 120saate(anagörevler yangörevlerle iki katına çıkabilir) bitirilirken bu beş saat bu gibi oyunların belkide uzunca bir görevi olur öle dehilmi :)

dehil
  • quote:

Orijinalden alıntı: alito

Angry Birds daha uzun sürer lan.

arkadaşlar en ilgimi çeken mesajlar oldu hepiniz haklısınız beni 5 saat konusu çok kızdırdı ama ondan önce sonunu görmek için indirilebilir içerik satın almak zorunda kalmamız değişik haberi okudukdan sonra 5 dk boyunca afedersiniz ama sövdüm bunlar bizle dalga geçiyor olmalı bee

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaos161514

quote:

Orijinalden alıntı: alito

Angry Birds daha uzun sürer lan.

arkadaşlar en ilgimi çeken mesajlar oldu hepiniz haklısınız beni 5 saat konusu çok kızdırdı ama ondan önce sonunu görmek için indirilebilir içerik satın almak zorunda kalmamız değişik haberi okudukdan sonra 5 dk boyunca afedersiniz ama sövdüm bunlar bizle dalga geçiyor olmalı bee

10derece hipermetrop...
  • ayrıca oyun açık dünya falan olmayacak. rüya görmeyin. crysis 2 nin aynısı olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ayrıca oyun açık dünya falan olmayacak. rüya görmeyin. crysis 2 nin aynısı olacak.

Adamların kendisi açık dünya diyor sen neyin kafasını yaşıyon
  • sadece crysis için demiyorum tüm oyunlar için hardcore oyunculuk bitiyor başlığında yazdım.hikayesi konusu ne olursa olsun oyunları yardımcı sistemlerle o kadar kolay hale getirdilerki arkadaşın dediği gibi:
    "Öldürmedimki.Zaten easy'de idi gizlilik moduna geçip direk oyunun sonuna gitsen zaten bölüm geçiliyor."düşmanı işaretleyen çıkışı gösteren mini haritalar bol bulunup heryere saçılmış sağlık,cephane duvarın araksından düşmanı görme oyunlarda bi gizem bi emek harcama kalmadı.eskiden mermileri harcarken 10 kere düşünür, vurulmiyim can yok diye yılan olurduk şimdi bodozlama dalıyoruz.1000 gün oyun çıksın diye bekleyip 1 günde bitiriyoruz.oyunun saati 30TL ye gelmiş sonrada millete niye orjinal oyun alıyonuz deniyo 5 saatlik eğlence 150 tl
    oyundaki nanosuit gibi yeniliklere karşı değilim ama en azından hardcore zorluk seviyesi gibi bi seviye verin isteyende o seviyede oynasın.örnek youtüpden aratın
    iuF02hkL4Hg
    böle olsun 5 saatte bitirilsinde oyun adamı alnından öpelim.oldu olacak oyunlara ışınlama eklesinler yada akıllı bomba ateşleyince kendi bulsun öldürsün düşmanları bizide bi zahmet bölüm sonuna ışınlayıversin w tuşuna basmak zor geliyo.sonrada oyunu "ben 1 saatte bitirdim hehehe" diye övünelim...

• Bence onun bişeyi vardır oynayışa göre deyişiyodur bence 5 saat olamaz yani çıkınca görücez.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • oyun harika bence . oyun şu anda elimde ps3 için . gerçekten güzel bir oyun herşeyiyle grafikleriyle filan süper .
  • Çok Güzel bir oyun
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.