Şimdi Ara

Crysis 2 Multiplayer Demodaki Sorun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 48 Saat Xbox Live Gold Üyelik yaptım bunu oynamak için; oyunu indirdim açtım ama bir oyun geldi bilmemne bilmemne ended gibi bişeyler yazıyordu ve başlığı"ATTENTİON" buydu. Oyunu oynayamadım ve zman kısıtlı yardım edin lütfen.

• up
  • Hocam muhtemelen Multiplayer Demoyu kaldirmislar,zira oyunun Full sürümü zaten coktan piyasaya sürüldü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RayLeigh~`

Hocam muhtemelen Multiplayer Demoyu kaldirmislar,zira oyunun Full sürümü zaten coktan piyasaya sürüldü..

biliyorum piyasaya sürüldüğünü ama ben daha almadım denemk için indirmiştim
  • Yapacak bisey yok maalesef,oyuna giriste "Ended" uyarisi veriyorsa demoyu kaldirmislar anlasilan.. 2. El ilanlarina bi bak derim bakarsin denk gelir uygun bi fiyata..
  • quote:

Yapacak bisey yok maalesef,oyuna giriste "Ended" uyarisi veriyorsa demoyu kaldirmislar anlasilan.. 2. El ilanlarina bi bak derim bakarsin denk gelir uygun bi fiyata..

sağol
    varmı bildiğin 2. el satan yada uygun satan bir site
  • Valla TR de yasamadigim icin orda 2. el pazari ne durumda bilemiyorum,DH nin 2. el kismina bak derim.. Shopto.net veya Zavvi.com gibi sitelerden aliniyor genelde bi bak bakalim..
  • quote:

Valla TR de yasamadigim icin orda 2. el pazari ne durumda bilemiyorum,DH nin 2. el kismina bak derim.. Shopto.net veya Zavvi.com gibi sitelerden aliniyor genelde bi bak bakalim..

sağol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.