Şimdi Ara

CRYSİS 2 EKRAN PARLAMA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR OYUNU KEY OLARAK SATIN ALDIM VE GONDERDIKLERI LINKTEN INDIRIP KURDUM. OYUNA GİRDİM 10 DK SONRA OYUNDA IŞIKLARDA PARLAMA OLDUGUNU FARKETTIM YANI DEMEK ISTEDIGIM HAFIF BIR SEKILDE EKRAN PIR PIR LANIYOR. HANI FLOROSANLAR BOYLE YANIP YANIP SONER YA BOZUK OLUNCA. AYNI O SEKILDE

SİSTEM : İ7 İŞLEMCİ 6 GB RAM 5970 EKRAN KARTI. XFİ ELİTE PRO SES - Z5500

• aynı sorun bendede var çözümü bulan olursa lütfen paylaşsın
  • benim sistemde İ7 İŞLEMCİ 6 GB RAM 5970 EKRAN KARTI ve aynı parlama bendede var kapalı mekanlarda sorun yok ancak güneşli açık alana çıkınca ekran yanıp yanıp sönüyor tüm driver lar güncel bir anlam veremedim olayı çözen arkadaşlardan yardım bekliyoruz....
  • enteresan 3 kişininde kartı ati

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedah -- 25 Mart 2011; 21:47:00 >
  • ATI Catalyst Application Profiles diye bişey yukledım sımdı. bırde dvd yı orjınal bırınden aldım. yanı netten ındırmedım tekrar kuruyorum phsx de yukledım hersey guncel. 30 dk ya bellı olur
  • Bende ATI 6850 kullanıyorum ancak bu tarz bir sorunla karşılaşmadım.Epeyde ilerledim oyun içinde.Grafik ayarlarıyla ilgili bir problem olabilir belki.
  • yok abı olmadı yıne ya. parlama arttı hatta. orjınal dvd bırde valla sımdıden oyundan sogudum. okadar para verdık bırde.
  • Arkadaşlar bende de oluyordu ekranı tam ekrandan ayarından çıkardım düzeldi bir deneyin
  • ewt tam ekran ı kaldırınca sorun düzeliyor ama başka bir yolu olmalı...
  • bendede aynı sorun var video da cetım tam ekrandan cıkınca duzelıyor ama bu severde oyun kasıyor
    Ekran Kartım ATİ RADEON 4870X2 2GB 512bit
    http://www.youtube.com/watch?v=N72xECDrDpg&feature=youtube_gdata_player

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Gamemaster_ -- 26 Mart 2011; 0:10:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1906nedir

yok abı olmadı yıne ya. parlama arttı hatta. orjınal dvd bırde valla sımdıden oyundan sogudum. okadar para verdık bırde.

Arkadaşım senin sorunun oyunla değil ki niye suçu oyuna atıyorsun hemen, ekran kartınla alakalı, büyük bir ihtimal yeni driver çıkarırlar, onu yüklersin geçer sorun.
  • Crysis 2 isik titremesi sorunu icin CF/SLI problemi var sanirim, crysis2.exe'nin adini baska bir sey olarak degistirince, ornegin bioshock2.exe, parlama yok oluyor ama VSYNC acikken verdigi 60 FPS'de 30'a iniyor, yani aslinda CF devre disi kaliyor. Oyunun CF/SLI duzenekleri ile sorunu var su an icin... Alternatif olarak ALT + Enter ile full screen modundan cikarsaniz da parlama sorunu kalmiyor.
  • bende sli da oyle bir parlama sorunu yok, sorun yaşayanların kartları hep ati. sorun ati de dandik kart ati
  • ekran kartına 1500 lira vermıstım zamanında. atinin bole sorun cıkartacagı kesındı.Crytech nvdia yanlısı zaten. gtx590 sıparısını verdım hemen
  • bende zamanında vermıstım cok para ama bıdaha pc ye para mara vermem ps3 e alıcam orjınal.yok o sorunu bu sorunu pufff tak cd yı bas play e gec armut koltuga sonra gel keyfim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Crysis 2 isik titremesi sorunu icin CF/SLI problemi var sanirim, crysis2.exe'nin adini baska bir sey olarak degistirince, ornegin bioshock2.exe, parlama yok oluyor ama VSYNC acikken verdigi 60 FPS'de 30'a iniyor, yani aslinda CF devre disi kaliyor. Oyunun CF/SLI duzenekleri ile sorunu var su an icin... Alternatif olarak ALT + Enter ile full screen modundan cikarsaniz da parlama sorunu kalmiyor.

"bioshock.exe" yapinca CF'de devreye giriyor, patch/driver update gelene kadar benim uyguladigim cozum bu.

@evo_tr, bos bos konusacaginiza biraz arastirma yapin lutfen...

• quote:

Orijinalden alıntı: Web King

Bende ATI 6850 kullanıyorum ancak bu tarz bir sorunla karşılaşmadım.Epeyde ilerledim oyun içinde.Grafik ayarlarıyla ilgili bir problem olabilir belki.

Aynen bende öyle bir sorunla karşılaşmadım ccc sürücüsü 11.2
  • quote:

quote:

Crysis 2 isik titremesi sorunu icin CF/SLI problemi var sanirim, crysis2.exe'nin adini baska bir sey olarak degistirince, ornegin bioshock2.exe, parlama yok oluyor ama VSYNC acikken verdigi 60 FPS'de 30'a iniyor, yani aslinda CF devre disi kaliyor. Oyunun CF/SLI duzenekleri ile sorunu var su an icin... Alternatif olarak ALT + Enter ile full screen modundan cikarsaniz da parlama sorunu kalmiyor.

"bioshock.exe" yapinca CF'de devreye giriyor, patch/driver update gelene kadar benim uyguladigim cozum bu.

@evo_tr, bos bos konusacaginiza biraz arastirma yapin lutfen...

benim bi sorunum yok, sorunu olanlar araştırsın. Aticiler araştırmacı oldu zaten bu yazılım sorunları yüzünden.

• crysis2.exe nin adını değiştirince sorun düzeldi her ne kadar mantığı anlamasamda teşekkürler :)
  • Çıktıgı gün oyunu kurdum daha oynamak nasip olmadı , halen bu sorun çözülmedi mi arkadaslar yaaa 1.4 patch yükledim şimdi parlama gitti ama şimdi de ekranın içinde siyah büyük top gibi bişi sürekli hareket ediyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AliveFoto -- 7 Mayıs 2011; 11:33:40 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.