Şimdi Ara

Crypto ve Cryptolocker dan veri kurtarmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
2.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 23 saat 40 dakika
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • umitcan34 (3 mesaj) black_flood (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Güvenlik Programları >> Crypto ve Cryptolocker dan veri kurtarmak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Slm arkadaşlar. Tübitak dahi yanlızca günlük 2 dosyayı çevirmenize imkan sağlayan bir sistemle verilerini kurtarabilirsiniz. Benim farklı bir çalışma yöntemim var bulut yedek gibi düşünün. Ve verilerinizi 200 tlye kurtarabilirim, işletim sistemi orj olmayanların veri kurtarması biraz daha problemlidir. Merak eden, inanmayanlar uzak bağlantıyla destek verebilirim. Şunuda söyleyim kurtarma ile uğraştıysanız verileriniz geri gelir ama çalışmama oranı %60 dır. Kurcalanmamış sistemler %100 geri getirebiliyorum.. SAYGILAR

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    o dönem geçti be artık 2 günlük geriye dönük kayıp söz konusu oluyor ve 200 lira vermeye gerek kalmıyor. version 3.0 şuanda yeni çıkan varyantın sürümü shadow Explorer ile % 100 ufak tefek kayıplar ile geri geliyor.
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşım güncellenmiş versiyonu ile shadow veya 3.part yazılımla geri almanın mümkünatı yok çünkü sistem cyrptolanıp basit bir imaj programı ile imaj alınıp siliniyor. Sana yedekler adı altında bir klasör ve sadece şifrelenmiş saçma sapan dosyalar kalıyor ilerki günlerde duyarsın :) ve bunu genelde SQL tabanlı sistemleri ele geçirmek rakamlar korkunç en uygun gördüğüm 3.500€.. Senin bildiğin 2.3 gün öncesi bu işte işlemiyor ...
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar resimleri ekliyorum bir müşteriminde verilerini sorunsuz alabildim..
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    ha shadow Explorer ile kurtarılmış sistem geri yükleme noktası aynı artık yeni versiyonlarda bir işe yaramıyor tek çözüm panda antivirüs şuanda virüsü yememiş olanlar için.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.