Şimdi Ara

CRV mi SUPERB mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: JNG9O

Passati kaca aldin Golfu kaca sattin

Alıntıları Göster
    200-85
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

200-85

Alıntıları Göster
    60'a aldın 85'e sattın döviz bazında zararın 15-20 bin falan çok iyi satmıssın.

200'e Passat almasan iyiydi lansman Trendline 68 bin yine de hayırlı olsun Passat is tha Passat galiba Highline almissindir TDi DSG mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suberb tasarımına hoş diyen sanırım Sümbül’ü de beğeniyordur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tucson hocam ya da benzinli q5

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

60'a aldın 85'e sattın döviz bazında zararın 15-20 bin falan çok iyi satmıssın.

200'e Passat almasan iyiydi lansman Trendline 68 bin yine de hayırlı olsun Passat is tha Passat galiba Highline almissindir TDi DSG mi ?

Alıntıları Göster
    comfort tdi, dsg. ötv indirimi öncesi ilk eski kur kampanyasıyla yapıştım, aldım. zararım var sayılmaz, ötv indirimiyle 75'e indi sattığım araç ta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

comfort tdi, dsg. ötv indirimi öncesi ilk eski kur kampanyasıyla yapıştım, aldım. zararım var sayılmaz, ötv indirimiyle 75'e indi sattığım araç ta.

Alıntıları Göster
    Hocam Passat makyaj yedi o yüzden stok eritiyorlar Bahara doğru Jetta,T-Roc,T-Cross ve makyajlı Passat gelecek en önemlisi GOLF8 GELİYOR dizayn tamamen değişti uzun vadeli binmeyeceksen ikinci elde aracın yıpranır satmak için 3-4 sene bekle derim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-cok-temiz-passat-645895063/detay

İlk,el metal aksam boyasız aynı araba 139 bin Polo alsaydın şimdi 5-10 fazlaya satmaya uğraşırdın.

• quote:

Hocam Passat makyaj yedi o yüzden stok eritiyorlar Bahara doğru Jetta,T-Roc,T-Cross ve makyajlı Passat gelecek en önemlisi GOLF8 GELİYOR dizayn tamamen değişti uzun vadeli binmeyeceksen ikinci elde aracın yıpranır satmak için 3-4 sene bekle derim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-cok-temiz-passat-645895063/detay

İlk,el metal aksam boyasız aynı araba 139 bin Polo alsaydın şimdi 5-10 fazlaya satmaya uğraşırdın.

Alıntıları Göster
    164bine impression satılmışken bu arabayı bu paraya kim alır. passat/golf 2. eli daima en iyi araçlar bunlar. o kadar kafa karıştıracak bişey yok. kimse sıfır araba almaz uzun vadeli binmeyecekse. o kadar ince hesaba gerek yok, faydası da yok...

• Suberb daha üstün bence bindiğim en geniş araç bagajı zaten efsane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.