Şimdi Ara

Cruze LPG (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
26.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar cruise control takılırsa LPG ye geçecem uzuuun yıllar satmayacam arabayı:D CC hastasıyım bende, alırken gelecek falan takarız, basit,yeri hazır zaten dedi bayii, geçen gün aradım galecek diyor hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volki77 -- 6 Mayıs 2010; 13:28:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanugur

Az önce mersin gedizleri aradım çıkan arkadaş kesinlikle takmıyoruz dedi Peki fadetoblack arkadaşım sen taktırırsan nereyi düşünüyorsun? Sizin oralarda kimse takarız demiyor

dostum ben bayiiye taktırmayacam çünkü garanti vermiyor kimse...olgun lpg iyi diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fadetoblack_01

quote:

Orijinalden alıntı: serkanugur

Az önce mersin gedizleri aradım çıkan arkadaş kesinlikle takmıyoruz dedi Peki fadetoblack arkadaşım sen taktırırsan nereyi düşünüyorsun? Sizin oralarda kimse takarız demiyor

dostum ben bayiiye taktırmayacam çünkü garanti vermiyor kimse...olgun lpg iyi diyorlar.

cruze lpg ile motor garantisini lpg distribütörleri olgun(Landi Renzo) ve 2A mühendislik (BRC) veriyor. Adamlar motorun zaten bilindik bir teknolojiye sahip olduğunu ve lpg dönüşümünün sorunsuzca yapışdığını söylüyorlar. Hep söylerim Ferrariye Porsche ye dönüşüm oluyorsa bizimkine de oluyor illaki.

• Bu arada Gasitaly de forumumuza reklam vermiş. Fuarda ferrayiye lpg takmışlardı. Cruze LPG taktırmak isteyen arkadaşlar onlarla da görüşün isterseniz. Bir de Prins var çok iyi markadır.
  • LPG için stepne modelini mi tercih ediyorsunuz yoksa tüp modelini mi ? Fiyatları ve hacimleri ne kadar ? Takılan tüp tam dolu olunca menzili ne kadar oluyor ?
  • Genelde STEPNE modeli yani simit tank terci ediliyor.

Simit tank 40lt hacimli. 55lt lik simit tasnklarda var ama onlarda stepneye göre 6-7 samstim yukarıya kalk ma yapıyor. Yani döşeme yukarı atıyor.

Ben de yeni taktırdım daha hiç 30lt reden fazla gaz alamadım. Ama şhir içi 300km civarı yol yaparsın.
  • Teşekkür ederim yanıtınız için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yilmaz07

Teşekkür ederim yanıtınız için :)

Rica ederim. LPG sistemi olarakda LandiRenzo OMEGAS tavsiye ederim cruze lara.
  • bugun bende lpg.li cruzeye adım attım garanti falan dinlemedim anasını satim..anamızı aglattı bu benzin fiyatları..7aya yakın benzinli bindim adam gibi gaza basamadım korka, korka..lpg takılsın yarın alacam olgun lpg omegas 1500liraya adana mersin grubu olarak arkadaslar nasılsa garanti verilmeyecek ben chevrolet onatçaylada ustalara sordum taktır dedi sıfır araba kolay kolay 2-3sene arıza vermez dedi..zaten o zamanda garantisi biter dedi bende gittim taktırdım gerçi bizim adanada celal arkadasımın da tavsiyesi etkili oldu..o da lpgli cruze kullanıcısı gayette tecrübeli gözüküyor olgun lpg..arıza vs çıkarsa servise gideriz bizden kaynaklı ise bz öderiz dediler..
  • hayırlı olsun fadetoblack dostum bu arada bizim tayin iskenderun beklerken izmir e çıktı aradım bir kaç bayiyi onlarda takmıyor garantili Bakalım bursa da taktırıp öyle gideriz izmire tekrar hayırlı olsun kazasız belasız iyişallah
  • quote:

lpg omegas 1500liraya adana mersin grubu olarak arkadaslar nasılsa garanti verilmeyecek ben chevrolet onatçaylada ustalara sordum taktır dedi sıfır araba kolay kolay 2-3sene arıza vermez dedi..zaten o zamanda garantisi biter dedi bende gittim taktırdım gerçi bizim adanada celal arkadasımın da tavsiyesi etkili oldu..o da lpgli cruze kullanıcısı gayette tecrübeli gözüküyor olgun lpg..arıza vs çıkarsa servise gideriz bizden kaynaklı ise bz öderiz dediler

Güzel kit, güzel fiyat. Hayırlı olsun.
  • bu arada istenilen lt tüp takarız dediler ekstra para yoktu buradaki bayide..60lt taksak aynı para simit 45 litrede aynı miktarda degişme yok diğer şehirlerde böyle degil sanırım
  • hayırlı olsun güle güle kullanın. gaz pedalının hakkını verirsiniz artık. motoru devirli kullanınca da cruze gitmiyor eleştirilerine tebessüm edersiniz.
  • günaydın arkadaşlar...
    dün arpel adana da buluşma düzenledikten sonra ilk depo lpg bitti..ş.içi yogunluklu olmakla beraber mersine giderken 200km/h bir müddet gitmeme ragmen ve ayrıca ş.içi gezerken klima da açık toplamda 500km yol gittim 90liralık lpg.ile..demekki çok fazla basmazsam eger 500km.yi gececek bu da iyi bir sonuc..taktırmak isteyenlere şimdiden hayırlı olsun..taktırmaya düşünenlere ise tavsiye..
  • arkdaşlar ben de lpg taktırmaya karar verdım, ama hangi marka olacağına karar veremedim, sizce en iyi performansı hangisi sağlar yardımcı olursanız memnun olurum selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: özkan1907

arkdaşlar ben de lpg taktırmaya karar verdım, ama hangi marka olacağına karar veremedim, sizce en iyi performansı hangisi sağlar yardımcı olursanız memnun olurum selamlar

kardes landi renzo omegas suan cruze için en uyumlusuymus...suana kadar bir sorun yasamadım bende..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fadetoblack_01

quote:

Orijinalden alıntı: özkan1907

arkdaşlar ben de lpg taktırmaya karar verdım, ama hangi marka olacağına karar veremedim, sizce en iyi performansı hangisi sağlar yardımcı olursanız memnun olurum selamlar

kardes landi renzo omegas suan cruze için en uyumlusuymus...suana kadar bir sorun yasamadım bende..

ben de aynı kiti kullanıyorum. bayi garantili. hiçbir sıkıntı yaşamadım. ama takan usta çok önemli. en iyi kiti rezil eden de en kötü kiti vezir eden de yine ustadır. lpg'de bence %70 usta %30 kit.
  • simit tank yasak diye birsey duyan oldumu?
  • hiç duymadım dostum
  • ben de duymadım hiç ama birisi dedi bana da bendeki simit birçokl kişi simit taktırdı da yasak olsa firma takmaz degil mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.