Şimdi Ara

Cruze arıyorum bu ilan nasıldır? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
1
Favori
7.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vindobona

2bin liralık hasar kaydında bukadar çok parça değişir mi ya, hb olanın parça sorusunu da yaptım. Her sms 7 tl bu nasıl soygun :)

Cruze arıyorum bu ilan nasıldır?

Az bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne demek, forumun amacı yardımlaşmak bilgimizi başkalarına aktarmak. Konu başka olur aynı şekilde siz beni bilgilendirirsiniz.

Saygılar, sevgiler, iyi forumlar.

@lymph@Fünfzehn@frhtzkn

• quote:

Dizel mi? Az km yapıcam dedim ama çok pişman oluyor muyum benzinlide? [LPG kesinlikle düşünmüyorum]

Dizele bulaşma bence. Bakımı yüksek, vergisi yüksek. Arıza potansiyeli daha çok benzinli atmosferikten. Bütçeyide arttırman lazım temiz dizel için. Çok az kullanacaksın aracı gerek yok. Dizel fena gider ama. O kmler için değmez dizel almana.

• quote:

Orijinalden alıntı: kayra39

Aracın hasarlı olmasının yanında hor kullanıldığı da belli.

Tabi ki. Alanın başı yanar. Eminim motor kısmında da bir çok şey baştan savma yapılmıştır. 2 3 bin liradan aşağı yemez. Fazlası var azı yok.

• cesmuru kullanıcısına yanıt
    Sahibinden de teknik kısımda yazan doğruysa eğer benzinli mtv 450 tl, dizel olan 1300 tl arada 850 tl var.

Ben hesap yapıyorum bir senede fazla fazla hesaplasam 5 bini geçmiyor hadi olsun 6 bin, yine de dizelin vergi ve bakım masrafı farkına değer mi onu çözemedim bilmediğimden. Alırken de 3bin lira gibi fark oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

quote:

Orijinalden alıntı: cesmuru

quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Yazılım taraftarı değilim ama bi yazılımla 200 beygir 420 tork oluyor araba, tam şaka makinası ya

Ben de sizinle aynı düşünüyorum yazılım konusunda. Ama bu aracı gıdıklayacaksın biraz Manuel olacak bir de of of. Sabah akşam tokatlayacaksın

Bende hepsinden var.

Allah herkese Cruze ve aveo dizel sahibi olmak nasip etsin.

Chevrolet bayisini mi patlattınız hocam

• quote:

Sahibinden de teknik kısımda yazan doğruysa eğer benzinli mtv 450 tl, dizel olan 1300 tl arada 850 tl var.

Ben hesap yapıyorum bir senede fazla fazla hesaplasam 5 bini geçmiyor hadi olsun 6 bin, yine de dizelin vergi ve bakım masrafı farkına değer mi onu çözemedim bilmediğimden. Alırken de 3bin lira gibi fark oluyor.

Dizel otomatik cruzeda çok az yakmayacak ama. Şehiriçi 5 6 litrelerde gezmezsin yani. Atmosferik benzinli dizelden daha sorunsuz. Bir de araçtan anlamıyorsun. Arıza olsa uğraşacaksın. Sesli çalışır. Sigorta ve kaskoda da illa ki fark olacak. Dizel çok zevkli olur tabi. Çok iyi gider eminim. Bence gerek yok sizin için. Mantıklı olan benzinli. Sen bilirsin tabi.

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Hocam, chevrolet sahibi arkadaşlar bana kızacaklar fakat chevrolet araçlar biraz toplamadır. Ancak en başarılı araç yine de cruze. 2.0 dizel 163 lükler gerçekten iyi yürüyor ama 8-9 litreden aşağı düşmeyecektir. Motorlar o yönden biraz verimsiz. 1.6 benzinli motorların hararet ile araları bayağı yakın. Bence bu fiyatlara daha güzel araçlara bakabilirsiniz.

Not: Tamamen şahsi fikrimdir; renkler, zevkler tartışılmaz. Ben sadece kendi gördüğüm mekanik aksamının zayıf ve narin bir yapısı olduğunu anlatmaya çalıştım.

• cesmuru kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam teşekkür ederim

• kayra39 kullanıcısına yanıt
    Bu paralara daha güzel araba yokki

2011-2012 B segment yüksek km boş araçlara 40 bin istiyorlar, 2005 civic corolla gibi araçlara 35-40 bin istiyorlar...

Cruze LPG sevmez, LPG olmayınca sıkıntısız araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: kayra39

Hocam, chevrolet sahibi arkadaşlar bana kızacaklar fakat chevrolet araçlar biraz toplamadır. Ancak en başarılı araç yine de cruze. 2.0 dizel 163 lükler gerçekten iyi yürüyor ama 8-9 litreden aşağı düşmeyecektir. Motorlar o yönden biraz verimsiz. 1.6 benzinli motorların hararet ile araları bayağı yakın. Bence bu fiyatlara daha güzel araçlara bakabilirsiniz.

Not: Tamamen şahsi fikrimdir; renkler, zevkler tartışılmaz. Ben sadece kendi gördüğüm mekanik aksamının zayıf ve narin bir yapısı olduğunu anlatmaya çalıştım.

Hocam 43 bine kadar aratıyorum hepsi ufak tefek araçlar ben 1.86 boy 95 kilo komik olur o araçlarda.

Accent era mi ne var o tarz araçların dışına içine fotolardan bakınca cruze yanında uzay mekiği gibi kalıyor.

Yani Max 40 bin civarı en uygun ben cruze buldum

• Arkadaşım Cruze Hatchback in arkasına 85 cm eninde Banyo dolabını soktu Koçtaş yüklemedeki arkadaşlarla birlikte şaştık kaldık. Han gibi bagajı var. Abartmıyorum sanırsın Doblo Max

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • code-ShaRK kullanıcısına yanıt
    Ben de hb cruze kullanıyordum, gerçekten büyük ve kullanışlı bagajı var. 413 litre hacim var ve hacimden öte bagaj kapağının genişliği ve açılma şekli sayesinde yükleme çok rahat oluyor.

Millet bagaj için sedan alıyor mesela, ama o dolabı sedan arabanın bagaja sokamazsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: code-ShaRK

Arkadaşım Cruze Hatchback in arkasına 85 cm eninde Banyo dolabını soktu Koçtaş yüklemedeki arkadaşlarla birlikte şaştık kaldık. Han gibi bagajı var. Abartmıyorum sanırsın Doblo Max

honda jazz ile 12 kişilik yemek takımı yıkayabilen 5 programlı bulaşık makinesini sorunsuz taşıdık

Teşekkürler, bu saatten sonra size göstermeden araba almam zaten

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Hocam benzinli otomatik fluence lere bakabilirsin. Motor sorunsuz tüpe tam uyumlu. Dolu araçlar dynamique paketler vs bulunabilir o rakamlara 2011-2012. Şanzıman da standart tam otomatik problem olmaz. Parçası vs ucuz. Satarken rahat.

• Belki yeri değil ama
    Chevrolet avrupaya Türkiyeye tekrar girse İmpala diye bir modeli var bitiyorum o arabaya yabancı dizilerde falan izledim
    Bu araç kadar tok duran başka bir de camaro var
    http://www.chevrolet.com/cars/impala-full-size-car

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sağolun hocam, memnuniyet duyarım.

Cia ajanı gibisin abi :) valla helal olsun nasip olur da bi gün araba almaya kalkarsam sana soracağım :)

• ANIL007 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. İnşallah kısmet olur da araç alırsanız, memnuniyet duyarım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.