Şimdi Ara

Crosshair VI Hero :(RYZEN 5000 CPU DESTEĞİ) BİOS Güncelleme AMD AM4 AGESA ComboV2PI 1208 8702 (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.389
Cevap
18
Favori
87.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onu bende istemiştim, malesef satılmıyor, Üst model kartı alacaksın diyorlar resmen. Powerline yerine Köprüde kullanabilirsin, benim çok işime yarıyor.

Crosshair VI Hero :(RYZEN 5000 CPU DESTEĞİ) BİOS Güncelleme AMD AM4 AGESA  ComboV2PI 1208  8702
  • ßekir kullanıcısına yanıt
    anladım link verebilirsen memnun olurum aldığın cihazın
  • awsalli kullanıcısına yanıt
    aynen hocam saçma iş madem niye koydunuz karta plakada delikleri bile hazır reşmem üçkağıtçılık yapılmış

bir tane çin sitesinde bulmuştum c6h diyor resimde aynı wifi adaptör ama güvenemedim
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    wifi aparatı alınmaz hocam. ille de wifi kullanacaksan daha az yer kaplayan daha ucuz bir usb stick kullan.
    orjinal wifi aparatı ahtapot gibi bir şey. hayatta takmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 14 Nisan 2018; 15:3:9 >
    https://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-pa8030pkit-1200-mbps-priz-girisli-3-gigabit-portlu-powerline-set-p-BD804098

İhtiyaca göre seçim yapılabilir, daha uygun fiyatlıları da var ama bu benim işimi anca görüyor Bir de üzerinde yazan değerlere aldanmamak gerekir, o değerler laboratuvar ortamı verileri. Ev ortamında genellikle bu değerin %60-%70 kadarı alınabiliyor ki tesisatın ve mesafenin durumuna göre değişkenlik gösterir.

Adamlar çakal; aynı kartı boyayıp(wifi modülünü ekleyip) Crosshair VI Wi-Fi modeli olarak sattılar
    Hala yapıyorlar, x470 yonga seti diye yeni anakart satıyorlar. Eski kartı biraz makyajla, yeni bios ile destekleri artır sat gitsin. Ya Wifi kartı güzelde, gereksiz. Kablosuz için Köprü ve kaliteli bir router almak daha mantıklı. Anakartı filan çok değştirirsende, Network parçaları çok değişen parçalar değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßekir

Adamlar çakal; aynı kartı boyayıp(wifi modülünü ekleyip) Crosshair VI Wi-Fi modeli olarak sattılar
    link için teşekkürler aynen öyle hem ne çakal wifi olanda sadece adaptör takılı başka da fark yok neyse zaten takmakta zor onu anakartı sök falan uzun işti ama ayrıca satmamaları büyük çakallık

@awsalli evet hocam x470 pek farkı yok bence de. wifi dediğiniz gibi güzel ama masa üstü için şartta değil kartta bağlantı yeri olunca kafam takıldı ama sonradan wifi takılı kart çıkınca işin çakallığını anladım çıkmadan önce demekki sonradan tek olarak satılacak diyordum da işin aslı başkaymış

@1200gs aynen anteni çok biçimsiz zaten alıp takamayız ayrıca satılacağını sanmam artık baksana wifi olan kart çıkardı çakallar

• S3 de kilitlenme olanlar şu ayarı yapsın diyor elmor

S3'ü olan herkes kilitlenme sorununu devam ettirir, Advanced \ AMD CBS \ Zen Common Options \ Global C-state Control = Enabled
  • son çıkan bios düzgünmü yoksa sorunlumu arkadaşlar ona göre yükleyecem
  • 6001 betayı soruyorsan sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 19 Nisan 2018; 3:11:21 >
    Şu adreslenebilir rgb kablosu sadece CH7'dan mı çıkıyor? Benim anakarttan çıkmamıştı sizinkilerden çıktı mı? (4 pin olanı demiyorum 3 pinli olan adreslenebilir ledler için olanı diyorum)
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    çıkmadı hatırlıyorum ama kutuya bakarım yine de
    Sağolun hocam
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    baktım 1 kablo var 2 uç bir birine takılmış poşette çıkarıp baktım bir tarafı 4 sivri uçlu erkek diğeri dişi kablo var ama sanırım senin sorduğun başka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 19 Nisan 2018; 4:34:48 >
    6003 soruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkür ederim hocam. Aynen benim sorduğum başka. Şunu sormuştum. Sanırım sadece CH7'de var. Crosshair VI Hero :(RYZEN 5000 CPU DESTEĞİ) BİOS Güncelleme AMD AM4 AGESA  ComboV2PI 1208  8702
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz2424

6003 soruyorum
    6003 resmi beta değil yalnız onu asus test için veriyor yabancı forumda ben burada paylaşıyorum. yükleyip yazdım yukarda sorun yok ama sana kalmış illa yükle demem EKLEME resmi 6004 çıktı siteye git diğeri seç görünüyor
    https://www.asus.com/tr/supportonly/CROSSHAIR_VI_HERO/HelpDesk_Download/

@Vatov evet o yok maalesef kutuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 19 Nisan 2018; 17:30:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Teşekkür ederim hocam. Aynen benim sorduğum başka. Şunu sormuştum. Sanırım sadece CH7'de var.
    Crosshair VI Hero :(RYZEN 5000 CPU DESTEĞİ) BİOS Güncelleme AMD AM4 AGESA  ComboV2PI 1208  8702

CH6 dan bu çıkıyor.

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.