Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

Cristiano Ronaldo Şampiyonlar Ligi'nde 100. Gole Ulaştı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ronaldo karşıtları hep: "boş kaleye gol atıyo, beleşçi, 6 pasta bekliyo" diye eleştirirlerdi.

Nouer'e attığı 5 tane gole bakın, hepsi de Nouer gibi bir pantere atılmış çok ustaca vuruşlar. ustaca atılmış goller.

Ronaldo'yu böyle ibrahimoviçle kıyaslayan, "ronaldo'da iyi oyunculardan biri aslında" gibi kendilerinin bile inanmadıkları küçük görücü yorumlarla alaya almaya çalışan kişiler var. daha önce de söylemiştim şu anda da söylüyorum, sahada 2 adet ibrahimoviç tek bir ronaldo etkisi yaratamaz. ronaldo her zaman her koşulda fersah fersah daha iyi olduğunu, daha doğrusu, farklı bir gezegende olduğunu kanıtlamıştır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronaldo bitirici, Messi ise başlatır, bitirtir veya bitirir.
    Messi'nin boyu yok, kafa golü çok yok sadece 17 tane Ronaldo ise sadece La ligada 46 tane kafa golü atmış, CL vb saymıyorum.
    Ronaldo kariyeri boyunca 94 penaltı golü Messi ise 73 penaltı golü atmış.

Kısaca Dünya'nın en iyi futbolcusu olması için Messi'nin kariyerini daha önce sonlandırması gerekli.
  • Bu messi ve barça fanları kadar ezik bir şey yok. Real forumuna gidersin gelir barçayı, rakiplerini vs savunurlar. Ronaldo konusuna gelirsin messiyi savunurlar.

Gidin açın messi konusu orada kendi kendinize takılın tutan yok sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sauron -- 24 Nisan 2017; 4:14:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Messi atar, Ronaldo bakar.

Ronaldo ayagina gelen bomboş golu bile atamadı,

İyi bi orta gelmedi Ronaldo bey kafa golu atsin puhahahhahah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.