Şimdi Ara

Creative X-Fi Titanium HD vs Asus Xonar D2X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Müzik dinlemek için hangisini tavsiye edersiniz. Acoustic Energy Aego M ile kullanacam

• Marka fanatikliği yapmak istemiyorum ama asus dinledikten sonra yıllarca paramı creative firmasına kaptırmanın pişmanlığını yaşadım. Hoş, o zamanlar asus vardı da biz mi almadık :D Stereo hoparlörler ile kullanacaksanız d2x yerine Essence STX modelini tavsiye ederim. Müzik konusunda çok iyidir. D2X resminde görünen iki tane büyük soketi analog çıkış sanmayın, onlar spdif girişi ve çıkışıdır.
  • Okuduğum yorumlara göre Titanium HD, Essence STX ile yarışırmış hemen siparişimi veriyorum
    http://www.overclock.net/t/1138393/asus-xonar-essence-stx-or-creative-x-fi-titanium-hd/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEBRON JAMES HETFIELD -- 9 Ekim 2012; 17:24:33 >
  • Ben 250 tl ye 2.el sıfır gibi kutusu alet edavatıyla aldığım titanium hd yi kullanıyorum. Çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Genelde hct lablalı amfim ve klipsch hoparlörlerle çok iyi sonuç aldım. 2.elde titanium hd yi uygun fiyata almanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prosecutor -- 10 Ekim 2012; 11:34:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.