Şimdi Ara

CREATİVE SET (LÜTFEN BİLGİNİZ VARSA YARDIMCI OLUN) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • öncelikle seti ne için aldığın önemli odan küçük olsada eğer dvd veya ac 3 divx için 5.1 sistem iyi olur, ama sadece müzik için se 2.1 sistem alman yeterli 2.1 sistemler arasında da i-trigue ses kalitesi ve trendy tasarımıyla çok şık, titanium kapsüller sayesinde tatmin edici tiz ve mid performansı veriyo ve creative in diğer 2.1 setlerine göre (mega 250 hariç) yüksek seslerde daha iyi performans alabilirsin ben 3300 dinlemişdim 25w sub ve 9 ar w uydulara sahip sanırım dinlenebilir müzik performansı çok iyi bence, paran varsa deneyerek al ama bence çok memnun kalırsın özelliklede başka creative 2.1 setleri denediysen
    quote:

Orjinalden alıntı: istanbuli

selam
    aynı dert bende de var ..küçük bir odam ve 5+1 sığmaz ..2+1 en iyi cözüö gibi görüyorum..ancak i-trigue 2+1 fiyatının altında bir cok 5+1 sistem var ...yuksek ses peşinde değilim doyurucu(dolgun) ve net ses olsa yeter bana ...ama ufak bi 5+1 ile i-trigue arasında nasıl bi tercih yapabilirim..onboard ses kartım yetermi (msi kt400 anakart..) 5+1 desteği var diyor ..son bi soruda i-trigue 2+1 seviyesinde başka bi tercih yapabilir miyim?(Altec e baktım tabi hemen ..) cok cok teşekkurler..

ps: fletch aldıktan sonra tercihini vede ürün hakkında yorumunu yazarsan sevinirim...

• Tabiki yazarım istanbuli

alyy dostum ztn eger 100-140 $ lık set almak olsaydı amacım 2.1 bakacagıma saglam 5.1 alırdım veya Pıoneer yönelirdim
    odam kucu istanbuli dedigi gibi bana doyurucu ses lazım ortalıgı yıkmasına gerek yok

Bunun bana yetecegini düşünerek SPEAKER CREATIVE PC WORKS LX220 almaya karar verdim bi arkadaşımda var gayet memnunmuş tavsiye etti
    5. katta oturuyor kendisi sesini koklediginde asagıdan duyuluyo dedi
    daha ne olsun
  • doğru tabi ama ben zaten yüksek sesden bahsetmiyorum kaliteli sesden bahesediyorum eğer paranız varsa standartların üstünde bi 2.1(2500,2700,2900,3000 nin üstünde) istiyosanız bu ürünü deneyebilirsiniz, tabiki maddi imkanlarınızıda gözönünde bulundurarak, bide ihtiyaç meselesi şöyle örnek verim dvd veya ac 3 divx izleyosan en ucuza creative 5200 5.1 alabilirsin ama 5.1 e ihtiyacın yoksa bu paranın üzerine biraz koyup kaliteli bi 2.1 set olan i-trigue 3300 alır müzik dinlerken farkı anlarsın
    quote:

Orjinalden alıntı: Fletch

Tabiki yazarım istanbuli

alyy dostum ztn eger 100-140 $ lık set almak olsaydı amacım 2.1 bakacagıma saglam 5.1 alırdım veya Pıoneer yönelirdim
    odam kucu istanbuli dedigi gibi bana doyurucu ses lazım ortalıgı yıkmasına gerek yok

Bunun bana yetecegini düşünerek SPEAKER CREATIVE PC WORKS LX220 almaya karar verdim bi arkadaşımda var gayet memnunmuş tavsiye etti
    5. katta oturuyor kendisi sesini koklediginde asagıdan duyuluyo dedi
    daha ne olsun

• ALYY +1
  • I-trigue 3000 kullanan varmı arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.