Şimdi Ara

Creative ses kartı ve Microlab studio 9c Hoparlör uyumsuzluğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ses kartım Creative sound Blaster z , Bir kaç gün önce Microlab studio c9 2.0 hoparlör aldım şu an Rca kablosu ile kullanıyorum ahım şahım bir ses vermiyor, Optiği denemek istedim kablodan ışık geliyor hoparlöre takıyorum ama ses yok. Daha önce optik sistem kullanmamıştım belki de basit bir hata yapıyorumdur, Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yorum yapsınlar lütfen durumu düzeltelim.
     Creative ses kartı ve Microlab studio 9c Hoparlör uyumsuzluğu Creative ses kartı ve Microlab studio 9c Hoparlör uyumsuzluğu Creative ses kartı ve Microlab studio 9c Hoparlör uyumsuzluğu Creative ses kartı ve Microlab studio 9c Hoparlör uyumsuzluğu

• Selamünaleyküm

Ses kartı ayarlarından çıkışı optik -spdif diye de geçebilir-olarak ayarladınız mı?
  • Aleykümselam
    Resimdeki gibi ayarladım... Creative ses kartı ve Microlab studio 9c Hoparlör uyumsuzluğu
  • Ses kartınıza aşina değilim ama doğru görünüyor. 9c nin üzerinde optik yani filan var midir bakın. Uğraşmak lazım biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de kartta hem optik çıkış hem de giriş var. Siz çıkışa takacaksin .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet 9c nin arkasında optik bağlantı yuvası var, ses kartının da çıkışına bağlıyorum dediğim gibi kablodan ışık geliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.