Şimdi Ara

CREATIVE CREATIVE SB TACTIC 3D ALPHA OYUN KULAKLIĞI -vatan bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/Kulakl%C4%B1k%20ve%20Mikrofonlar/creative-sb-tactic-alpha-creative-sb-tactic-3d-alpha-oyun-kulakligi/productdetails.aspx?I_ID=54814

arkadaşlar bu kulaklık için ayrı olarak ses kartı gereklimidir?
    fiyatı çok iyi.kullanan arkadaşlar varsa görşlerinizi yazarsanız sevinirim

• yardımcı olucak yokmu gidip alıcam kulakluğı
  • Naıl gidip alacaksınız internete özel yazıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ExtraTechx*

Naıl gidip alacaksınız internete özel yazıyor?

aynen öyle hocam sonradan fark ettim bende.neyse spariş vericem artık
  • bende almayı düşünüyorum ses iyi ama malzeme kalitesiz çat diye kırılıyo diyen sayısı fazla kararısz kaldım ama 77 lira iyi fiyat sonuçta narin kullandıktan sonra kırılıcanı sanmıyorum yere düşserse yada pat diye masaya kızıp atarsan kırılır o ayrı...
  • Walla bu fiyata kaçmaz, bu kadar 65 TL'ye indirimle hq 1600 almıştım bunun yerine , hemen değiştiriyorum, kendiminkine alıcı bile buldum, 77TL'beyler, tartışcak fiyatta değil bence.
  • narin kullandıkmı sıkıntı olacağını sanmıyorm.ama evde çocuk varsa onu bilemem
  • Bende de var o kulakliktan. Kulaklarin normalden biraz buyukse sorun yasayabilirsin cunku 2-3 saat kullanimda kulagi agritiyor ayrica kulakligin ici deri oldugu icin hemen terletiyor ayrica ses anlaminda da fazla birsey bekleme ama ben 6 aydir kullanıyorum yukarida anlattigim sorunlar disinda bir sorunum yok simdilik. 75tl icin cok cok iyi bir kulaklik. Simdiden hayirli olsun(cok mu elestirmisim ne )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkay123

Bende de var o kulakliktan. Kulaklarin normalden biraz buyukse sorun yasayabilirsin cunku 2-3 saat kullanimda kulagi agritiyor ayrica kulakligin ici deri oldugu icin hemen terletiyor ayrica ses anlaminda da fazla birsey bekleme ama ben 6 aydir kullanıyorum yukarida anlattigim sorunlar disinda bir sorunum yok simdilik. 75tl icin cok cok iyi bir kulaklik. Simdiden hayirli olsun(cok mu elestirmisim ne )

kulaklığı aldım.ses kalitesi iyi çok takınca kulakta biraz ağrı yapıyo başka bir eksikliğini görmedim ben
    fiyat- kalite çok iyi
  • bugünde 130 liraya siparisi verdim :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Excution

bugünde 130 liraya siparisi verdim :(

Nasıl hocam kulaklık almayı düşünüyorum malzeme kalitesi,sesş,mikrofonu nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pagacer

quote:

5 para etmez hemen arıza yapıyor malzeme kalitesi sıfır 2 kez değişti garantiden 3 .cüde paramı aldım g 230 al derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayarotoservis

quote:

quote:

5 para etmez hemen arıza yapıyor malzeme kalitesi sıfır 2 kez değişti garantiden 3 .cüde paramı aldım g 230 al derim

sıgma sağlam diyorlar sıgma alıcam artık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ayarotoservis

quote:

quote:

sıgma sağlam diyorlar sıgma alıcam artık

turnuvalara katılan bi oyuncu olarak şunu söylemeliyim logiteci in g230 ile ( 147 tl vatanda) 2 ikinci el bi xfi ses kartı ile ( fiyatı forumda 50 ile 70 tl arasında değişiyor) harikalar yarabilirsin bence crvtive kulaklık konusunda son derece başarısız tavsiye etmem ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.