Şimdi Ara

creative 5.1 sound blaster yardım lütfen ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
6.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bağlantılarla alakası yok kartta genel anlamda bir sorun var creative marka ses sistemiyle sorun çıkarmaması normal fakat diğer markalarda sorun çıkarıyor.Benim hoparlör de 5.1 channel ve stereo seçenekleri var. 5.1 channel ı seçince subwoofer dan ses alamıyorum. Stereo yu seçince center dan ses alamıyorum , o/b ses kartıyla ise hepsinden ses alabiliyorum. sb0680 miş benimkinin modeli. Olay çıkartıcam aldığım yerde zaten adam 5+1 varsa bu yeter dedi audigy1 almadım. Fiyat farkı olsa için yanmıcak 8ytl fark vardı aralarında
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darcyn

Bağlantılarla alakası yok kartta genel anlamda bir sorun var creative marka ses sistemiyle sorun çıkarmaması normal fakat diğer markalarda sorun çıkarıyor.Benim hoparlör de 5.1 channel ve stereo seçenekleri var. 5.1 channel ı seçince subwoofer dan ses alamıyorum. Stereo yu seçince center dan ses alamıyorum , o/b ses kartıyla ise hepsinden ses alabiliyorum. sb0680 miş benimkinin modeli. Olay çıkartıcam aldığım yerde zaten adam 5+1 varsa bu yeter dedi audigy1 almadım. Fiyat farkı olsa için yanmıcak 8ytl fark vardı aralarında

Allah allah sorun çıkarması ilginç.Bu konuda Creative beni gerçekten şaşırttı.Bende audigy value alacaktım ancak dedim gerek yok 4+1 sisteme.Çünkü eski ses kartım ct4810 du ve tek kanal ses veriyordu.Bende aldım 0680 i bayada bi fark gördüm açıkcası.Ama value alırsanda fazla bişey değişçeğini sanmam bence aldığın yere bir sor.Bu arada ses sisteminin markasını öğrenebilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert2267 -- 28 Ekim 2007; 12:08:39 >

• Arkadaşlar bende bi arkadaşın işi görülsün diye aldım ses kartı aynı model Creative Sound Blaster 5.1 Live olması lazım onun ilk aldığı zamanlar bişekilde çalıştırmıştık 2008 de şimdi ben aldım pc yi bişey de söylemedi kartın sub/center hattını takınca ses kesiliyor ne iştir anlamadım bi kontrol paneli filanda yok program filan kurmuyor sadece driver atıyor bi sürü ses düzenleme ıvır zıvır program kuruyor sadece

Denetim Masasında Audio Device Kontrol diye küçük bi uygulama atıyor oda Basscancellation diye bişey

Some 4 speaker filan..

bi tık var

invert polarity ef rear speaker diyor

5 aydır ne yaptıysam çalıştıramadım sub/center hattını direk sesi kesiyor

böyle giderse kaldırıp çöpe atacam bişekilde bas kutusunu onboard a kullancam artık yapacak bişeyim kalmıyor tamire versem şimdi deymez diye düşünüyorum nedersiniz..
  • Şu programı bir dene arkadaş belki düzelebilir

creative 5.1 sound blaster yardım lütfen !

indirme linki: http://hotfile.com/dl/42939423/7084b94/SBLive_SupportPack_2_0.exe.html

quote:

Arkadaşlar bende bi arkadaşın işi görülsün diye aldım ses kartı aynı model Creative Sound Blaster 5.1 Live olması lazım onun ilk aldığı zamanlar bişekilde çalıştırmıştık 2008 de şimdi ben aldım pc yi bişey de söylemedi kartın sub/center hattını takınca ses kesiliyor ne iştir anlamadım bi kontrol paneli filanda yok program filan kurmuyor sadece driver atıyor bi sürü ses düzenleme ıvır zıvır program kuruyor sadece

Denetim Masasında Audio Device Kontrol diye küçük bi uygulama atıyor oda Basscancellation diye bişey

Some 4 speaker filan..

bi tık var

invert polarity ef rear speaker diyor

5 aydır ne yaptıysam çalıştıramadım sub/center hattını direk sesi kesiyor

böyle giderse kaldırıp çöpe atacam bişekilde bas kutusunu onboard a kullancam artık yapacak bişeyim kalmıyor tamire versem şimdi deymez diye düşünüyorum nedersiniz..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.