Şimdi Ara

CREA A9 VS MUZIO FS300 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
9.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • drlevent kardeş sen nerden kaçparaya aldın burda bi tek teknosa da var orda da 370 ytl crea a9
  • Sen daha alamadın mı ?

Teketek Ürün Sayfası (Havale : 305 YTL)
    Aydınlar Foto Market (Havale : 310 YTL)

• MUZIO FS300 alan arkadaşlara bir sorum olacak. İçinden çıkan bellek ile kendi belleği arasında hız farkı var mı? Genel olarak veri atma hızı nasıl? Efektif olarak kaç saniyede ne kadar atıyor?

Yardım edebilirseniz sevinirim, bu cevaba göre ürünü alacağım.
  • Arkadaşlar bu ürün yanında verilen 1 gb belleğin kingston'ın en basit ürünü olduğu ve hızı çok düşük olduğunu söylüyorlar. Bu sizce doğru mudur?
  • Beyler ve Bayanlar;

4 aydır Crea A9'u kullanıyorum ve her özelliği sorunsuz çalışıyor.

- Ses Kalitesi SRS WOW özelliği ile birlikte inanılmaz, son seste bile en ufak cızırtı yok.

- Radyosu harika çekiyor.

- İnternet'ten dizi indiriyorum 1 bölümü 230 MB avi, CD'sindeki Transcoder programı 60 MB mpy'ye çeviriyor
    Görüntü iyi bir monitörün 2" lik hali gerçekten görüntü kalitesi harika,

- Lirikler içinde driver cd'sinden bir program çıkıyor, siz düzenleme yapıyorsunuz şarkı çalarken bir dosya oluşturuyor onu mp3 hafızasına atıyorsunuz ve şarkıyla birlikte şarkı sözleri eş zamanlı cümle cümle ekrana geliyor

- Şarkı dinlerken resimlerinize bakabiliyorsunuz, menü aralarında dolaşabiliyorsunuz, alarmı var...

- Hoparlöre takınca yeri göğü inletiyor :)

- Ses kayıt ve Radyodan kayıt özelliği de çok iyi, direkt mp3 olarak kaydediyor.

- SD kart girişi var, kendisi zaten 1 GB

- Pil derdi yok 4 ay oldu ( bu kadar uzun süre yazmamamın sebebi o zaten pil konusunda kafam karışıktı) daha toplam 6-7 kere şarj ettim (ki haftaiçi hergün 2-3 saat dinliyorum) ki % 40 mp3 dinliyorum %60 dizi,klip,film yani video izliyorum yanında eletrik prizine takılan bir fiş geliyor isterseniz usb den de şarj ediyor, isterseniz şehir cereyanından şarj ediyorsunuz..

- Kamerası yok bir tek :) Daha ne olsun dimi :) Bence İpod vs yanında hava kalıyor...

Bence çok başarılı bir ürün almak isteyenler en iyisini arıyorlarsa Crea A9'u alsınlar hiç düşünmeden !!!

• Bu muzio 160'a indi hepsiburada'da , bilginize
  • lirik olarak formatı lrc
    google a yaz abi lrc die ordan siteler bulursun
    ayrıca winamp'ın eklentisi var minilyrics diye.
    ordan indirdiğin şarkı sozlerini şarkının bulundugu
    klasörün içine atarsan sorunsuz gorursun.
    ben a12 kullanıyorum.
    lirik ozelliği hakkaten hoş :)
    crea bi harika yaw :)

ayrıca konuyu açan arkadaşa tavsiye

crea al :)

ayrıca mrk edenlere
    crea a12 nin goruntuleri :

CREA A9 VS MUZIO FS300

CREA A9 VS MUZIO FS300

CREA A9 VS MUZIO FS300

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismolog -- 17 Mart 2007; 15:33:04 >

• arkdaşlar benim muzio ile ilgili bir sorum olacak tabii bilen varsa bu cihazın line in girişi var mı???
  • hayır cihazda line in girişi yok sadece oldukça temiz net bir ses veren kulaklık çıkışı var.

video problemi var doğru
    cihaz ufak bu kimisi için avantaj kimi için dejavantaj
    birde kilitlenme sorunu var denmiş, bu ürün çıktığından beri kilitlenme prıblemi yok. cihazın kilitlenmesinin sebebi kapalıyken usb bağlantısını yapıp cihazı o şekilde açmak. bu yanlış
    eğer önce muzio açılır ekranda görüntü varken usb kablosu takılırsa hiç bir sorun çıkarmaz.
  • arkadaslar muzio fs 300 kullanıpta fm transmitter olayını cozen varmı benim birader araba surerken kullanmak cin aldı ama 6-7 aydır bi turlu yapamadık bilen biri aydınlatabilirmi!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: imgatti

arkdaşlar benim muzio ile ilgili bir sorum olacak tabii bilen varsa bu cihazın line in girişi var mı???

line in girisi var bu makinada usb portun hemen yanında girisi var!!!
  • Kaç yıl geçti aradan Crea A9'umu İphone4 almama rağmen bırakmadım. Hatta iphone4 yanına bile yaklaşamaz. Hala yenisini bulma şansınız varsa düşünmeden alın derim. Pili de hala ilk günkü gibi sapasağlam ve tam şarj olduğunda en az 1.5 hafta gidiyor...
  • Vay be yıllar önceki konu yine hortlamis :-) bende uzun zaman kullandım creayi ve çok memnundum. Ondaki ses netligi ve yüksekliği su an kullandığım ipod nano ile mukayese edilemez. Çok iyiydi gerçekten. Sıfırı artık yoktur. Ama söyle geniş ekranlı hafızası yüksek bir modeli çıksa eminim rağbet görür ama sanmıyorum çıksın.
  • ünide yurttayken, küçücük ekranda ne filmler izledim bununla
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.